Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 291.

Ponedjeljak, 10. Juli 2006

Autor: Muki

Zavrsnica Svetskog Prvenstva

Citirano Orginalno od Muki Ja mislim da Italija osvaja... (o)

Četvrtak, 06. Juli 2006

Zavrsnica Svetskog Prvenstva

Ja mislim da Italija osvaja...

Četvrtak, 06. Juli 2006

Zanimljive internet stranice

Meni Murisco... Get ur fun today! www.ezprezzo.com

Četvrtak, 06. Juli 2006

Italia

Nema u anketi Italije... Kad bih se selio u drugu zemlju, to bi najverovatnije bila Italija. Trenutno mi je dobro i ovde

Četvrtak, 06. Juli 2006

Gde cete ove godine na letovanje?

Citirano Orginalno od HaNuMa_78 Amerika! Fin izbor ako se ima mogucnosti! Preporucujem St. Petersburg/Tampa Bay, Florida

Srijeda, 05. Juli 2006

Po kojem kriterijumu odabrati devojku?

Ma sto vise iskustva to bolje Ionako coveku na kraju dosade devojke kojima je bas on prvi decko, jer se namuci da nauci devojku neke stvari a na kraju veza pukne i cura ode drugom decku, sad vec puna iskustva. Kazu i da prva ljubav zaborava nema, zato ako trazis devojku koja pre nije imala momka, postupaj sa njom kako prilici. Mislim da ima nesto u toj prvoj ljubavi, ali verovatno sa gledista cura... Ja sam zaboravio i prvu ljubav i mesto gde sam je upoznao

Srijeda, 28. Juni 2006

Freaky Song

Yeah yeah Fix that guitar shit Yeah Ay yo Mystikal Iz they getting' rowdy wit' us Iz they wildin' wit us Yeah yeah Flipmode nigga No Limit nigga Flipmode nigga No Limit nigga Flipmode nigga Yo yo yo Coincide with yo boy check out with no lines On yo boy look out but don't hide When you bust it up and keep rhymes When you walk towards the tape offline For your boys got instinct rhymes When you bump between the sixteen lines When you bowl win the goal bitches scream Win the goal keep ahead keep it...

Srijeda, 28. Juni 2006

Ah merakaaaa

Ma ti si bre lud...

Utorak, 07. Mart 2006

Ima li smisla u besmislu

Citirano Orginalno od ed Samo pitanje u uvodnom postu mi tanko sa smislom jer se smisao zivota, umjesto da se vezuje za zivotne ciljeve vezuje za jedan grad. Ja mislim da se vezuje za životne ciljeve koji ne mogu da se ostvare u pomenutom gradu. Moje mišljenje: ako ne možes da ostvariš željene ciljeve u mestu u kojem živiš, nađi neko drugo mesto gde možeš da ostvariš iste. Ako pak nisi spreman za tako nešto, sačekaj da postaneš, ili probaj pa vidi kako će da ide Može da postoji više prepreka, a...

Ponedjeljak, 06. Mart 2006

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Citirano Orginalno od HaNuMa_78 Gledala sam prije neki dan na TV-u City Of God. Svideo mi se jako i preporucujem. Naslov i nije nesto privlacan Nego... Gledah skoro Kucu voska (The House of Wax), u glavnim ulogama Chad Michael Murray i Paris Hilton. Iskreno, od gledanja trailera ocekivao sam vise od ovog filma (pa zato traileri valjda i sluze ), ali bih svejedno preporucio da ga pogledate. U pocetku je film nekako dosadan (bar meni), zbog toga sto se nista bitno ne desava a i zato sto jedan od ...

Srijeda, 18. Januar 2006

Trenutak kad ste se ono pravo nasmejali

Citirano Orginalno od galaksija Ja se svaki dan smijem.Veliki sam optimista i volim smjeh.Nije zbog toga sto to privlaci ljude ,vec sto to privlaci mene...to sam ja... Kakva slučajnost, i ja isto + što ja nasmijavam ljude 24/7! Da primam platu, bio bi to odličan pos'o

Utorak, 20. Decembar 2005

Zatvoreni bazen u Pazaru,luksuz ili potreba?

Zatvoreni bazen u Novom Pazaru? Potreba definitivno! Ne znam sta ću radit' kad odem iz Sarajeva malo u Pazar, pošto sam navik'o da redovno idem na "zatvoreno" kupanje ovde Doduše, tu je banja, koje nema u Sarajevu

Petak, 09. Decembar 2005

Dali ste znali?

Citirano Orginalno od Sting Lady ...da jezikom ne mozete dotaci svoj lakat? Evo ja jos jednom kažem da to nije tačno (već sam rekao u temi "Zanimljivosti iz sveta nauke")

Subota, 03. Decembar 2005

Trenutno ( 3 )

Trenutno u internet klubu (odmaram od učenja ), doš'o da surfam, proverim mail, pošaljem par postova ovde na forum... i tako!

5 DO 12

Kol'ko puta nešto radim u zadnjih pet minuta, i tih pet minuta mi prođu kao pet sekundi... A ponekad ne mogu da izdržim još pet minuta do početka nekog filma na TV-u. Tad mi se učine ono baš dugački

HAJDE NA CRTU!

Citirano Orginalno od Spain Ovo me podsjeti kao ono nekad kad smo bili djeca kako smo zavadjali dvojicu. Kad bi se dvojica jedan drugom usapili mi bismo obavezno sa strane prisli i zavadjali ih da se pobiju. Jedna od fora je bila da se izmedju njih dvojice nacrtaju svije linije na zemlji, jedna je linija jednog, a druga je linija drugog i onda se govori obojici, hajde ako smijes da zgazis njegovu liniju. To je kol'ko se sećam bilo "ovo je tvoja majka, a ovo tvoja", mada ne mora da znači, različ...

Četvrtak, 01. Decembar 2005

Money, Money, Money

Citirano Orginalno od hadalj Novac, kolko vam je bitan, kolko ga trebate, imate, volite ili mrzite Nije mi nešto preterano bitan, samo kol'ko da imam da izadjem na kafu s nekim kad imam slobodnog vremena. Trenutno dobijam 150 evra mesečno, možda bi mi trebalo malo više (ipak sam ja student) al' može i s tom sumom da se izadje na kraj Mrzim novac zato što se sve oko novca vrti, ljudi cinkaju za pare, ustanove su korumpirane, znači, k'o ima pare, faktički ima sve, mada se neke stvari ne mogu kupi...