Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 75.

Ponedjeljak, 02. Januar 2012

Autor: eki

Kako resiti problem iseljavanja Srba iz Raske oblasti

Ovom janicijevicu i njegovom načertaniju bih porucio jedi g..na!!!

Utorak, 27. Decembar 2011

Šta treba uraditi u Novom Pazaru?

Hajmo što više predloga to bolje. Ovih dana na pazarskoj televiziji opštinsko rukovodstvo je uputilo poziv građanima Novog Pazara da daju svoje prijedloge šta treba uraditi u našem gradu(nažalost adresu na koju se treba sa predlogom obratiti nisam zapamtio). Moji predlozi su: 1)Sanacija postojećeg šetališta na gradskom jazu i nastavak radova na produžetku istog od stare ciglane prema Varevu. 2)Nastavak sa popločavanjem trotoara od zelene pijace magistralom prema novopazarskoj banji(samim tim bi ...

Petak, 02. Decembar 2011

Bedemi - Mesto koje volim

Hvala svima koji su glasali,naš Bedem je na trećem mjestu i samim tim INŠALLAH sledeće godine Banka Intesa će finansirati njegovu rekonstrukciju. Često puta prođem pored bedema gradske tvrđave i zaista im je bila potrebna obnova,naročito u onom dijelu kod Bezistana gde je zid na više mjesta prsnuo i svakog trenutka se može obrušiti. http://www.mestokojevolim.com/predlozi/i…--/izbor_zirija

Petak, 18. Novembar 2011

Bedemi - Mesto koje volim

Šta ste se uspavali,hajmo glasajte i dalje.Ostalo je još desetak dana za glasanje a trenutno smo na četvrtom mestu. (o)

Srijeda, 19. Oktobar 2011

glasajmo za rekonstrukciju bedema u Novom Pazaru

http://www.mestokojevolim.com/predlozi/i…--/izbor_zirija

Utorak, 04. Oktobar 2011

BOJKOT POPISA 2011.

Mislim da popis netreba bojkotovati i da umesto toga Muftija treba organizovati paralelno sa ovim popisom popis od strane legalnog BNV,kako bi se videlo dali su podaci popisa realni i tacni.

Nedjelja, 30. Januar 2011

Vesti iz kraja

Citirano Orginalno od amirovic Mešihat Islamske zajednice u Srbiji sa ogorčenjem najoštrije osuđuje širenje neistine i laži, te izazivanje panike među građanima u informativnoj emisiji oko 22,15 časova od 27. januara na prvom kanalu, kojom prilikom je objavljeno da je glavni muftija Muamer ef. Zukorlić izjavio: „Kada se Sandžak odcijepi srpska djeca neće morati slaviti vjerske praznike.“ U svom govoru istoga dana, između ostalog, Muftija je kazao: „Kada Sandžak bude imao autonomiju srpska djeca...

Subota, 18. Decembar 2010

Muamer Hukic, najveca nada nemackog boksa

I ja se pridružujem čestitkama Muameru na odbrani titule šampiona.

Ponedjeljak, 15. Novembar 2010

Šta treba uraditi u Novom Pazaru?

Citirano Orginalno od eki Neznam dali već postoji ova tema,ali ako ne onda evo ja je otvaram i pozivam sve vas da iznesete svoje mišljenje šta bi trebalo uraditi da bi naš Novi Pazar izgledao još ljepši(mada bi imalo puno toga da se radi)ali hajde započetak da navedemo ono glavno što nas bocka i uputimo sugestije onima što sede u pštini(valjda i oni prate teme na ovom forumu). Za početak ja bih predložio da se pod hitno sredi nadstrešnica ili pak krov na prolazu kroz novu lučnu,to treba pothitn...

Utorak, 02. Novembar 2010

Autonomija Sandzaka

Citirano Orginalno od Tufan To ce biti pitanje svih pitanja za sledece izbore. Sledeci izbori ce biti referendum, da li smo za autnomiju ili nismo, odnosno da li ce pobedit sandzacki blok ili blok ovih probeogradskih partija. Slažem se sa ovim što si napisao Tufan.

Subota, 02. Oktobar 2010

Vijesti iz zemlje

http://www.e-novine.com/svet/svet-vesti/…ova-Zemlja.html

Subota, 18. Septembar 2010

Amerikanci žele Sandžak pripojiti Bosni

www.sandzak-x.com/news-readmore-1379.html

Utorak, 08. Juni 2010

Na izborima za bošnjački nacionalni savet glasat cu za...

Pridruzio bih se čestitkama brace u vezi bosnjacke pobede na minulim izborima.Što se tiče tog jednog mandata,naš Muftija Zukorlić je pametan čovek i to mu neće prestavljati problem da preuzme vlast u BNS.Ja ne bih pozvao sve iz bošnjačkog preporoda da zajedno sa bošnjačkom kulturnom zajednicom konstituišu BNS,već jedan deo ljudi iz BP koji su se pokazali kao istaknuti bošnjački intelektualci.

Srijeda, 02. Juni 2010

Ovi iz bošnjačkog preporoda i Rasimove stranke danas su nisko pali.Zamisli samo njihove parole vi glasate za bošnjački preporod a za uzvrat dobijete pun džak đubreta,bolje da su delili kao što su radili po Srbiji šporete i patike.

Srijeda, 02. Juni 2010

Citirano Orginalno od golubardzija Nisam napisao izvor sa kojeg sam kopirao clanak iz razloga sto sam mislio da je vaznije sta pise nego ko pise.U rubrici vijesti iz kraja za par informacija isto nisam naveo izvor vijesti koju sam postavljao.Cilj mojeg pisanja na forumu je da razmijenimo misljenja, da se nekako drzimo dzemata jer moze insan dosta toga da pruzi ali takodje i da nauci. E, sad u vezi teksta:Tekst je iz Avaza,ono sta je mene impresioniralo je hutba koja je drmnula cijeli Bosnjacki ...

Ponedjeljak, 22. Februar 2010

Izdavacka ustanova "El-Kelimeh"

Ako ste zainteresovani,mogao bih pitati i Isnama Taljića,pa da pređemo sa riječi na djelo.Baš mi je skoro pričao da bi voleo da objavi drugo izdanje Tajna knjiga Endelusa.To je jedna veoma dobra knjiga o životu muslimana nekadašnje Španije,mada je dosta obimna ali je zato izvanredna.

Subota, 20. Februar 2010

Izdavacka ustanova "El-Kelimeh"

Imam knjigu Duša u leptiru,izvrsna knjiga. Ja bih ovu priliku iskoristio za jedan predlog.Pošto vidim Altuna,da si koordinator izdavačke kuće El-Kelimeh,zamolio bih te da u dogledno vrijeme organizujete promociju knjiga jednog mog prijatelja iz Bosne.Riječ je o poznatom bosanskom piscu i intelektualcu Isnamu Taljiću koji je objavio veliki broj knjiga,posebno bih izdvojio Tajnu knjigu Endelusa i Roman o Srebrenici(koji je doživio veliki broj izdanja kao i prevode na Turski,Albanski,Arapski,Sloven...

Utorak, 02. Februar 2010

Hotel / Motel u Novom Pazaru

www.novi-pazar.net/adres/firme04.htm Tu ćeš naći sve što ti je potrebno,pa lijepo se provedi u našem Novom Pazaru.

Petak, 29. Januar 2010

Televizija

Na evropskom satelitu Turksat,počela je emitovati svoj program televizija iz Sarajeva(TVSA) i to na frekvenciji 12729 Vertikalno 30000. Pitam se šta bi sa onolikim najavama da će i sandžačke tv kuće načiniti isti potez to jest emitovati svoj program preko Turksata???