Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 68.

Četvrtak, 29. Oktobar 2009

Autor: kaleks

YouTube

Izgleda da je neko zaboravio da zatvori vrata od ludnice http://www.youtube.com/watch?v=on1q9O-f16Y

Ponedjeljak, 26. Oktobar 2009

ZLOUPOTREBA INTERNETA

[UPOZORENJE] Internacionalni IQ test E pa evo jedne zanimljive lokacije ali ovoga puta zlonamerne! Naime, na netu se u poslednjih nekoliko dana pojavile reklame koje nude testiranje inteligencije posetioca i koje nakon završenog testa šalju rezultate na mobilni telefon. Prva poruka koja se dobije "skida" tačno 150 dinara sa računa dok ukoliko se odlučite za dalje primanje poruka sistem će vas "opelješiti" za dodatnih 300 dinara. Ovu temu postavljam kao upozorenje jer sam video da ima dosta ljud...

Utorak, 13. Maj 2008

Rezultati lokalnih izbora u Tutinu

U prilogu imate rezultate lokalnih izbora u Tutinu.

Ponedjeljak, 12. Maj 2008

Lokalni izbori - Novi Pazar

Ako bude koalicije SDA- SRS na parlamentarnom nivou, onda ce biti i na lokalnom nivou. Tada je broj odbornika ove koalicije veci od broja odbornika SDP za 1 ili 2.

Utorak, 03. Juli 2007

Svekrva ili svekriva

Postovanje mora da je bas prisutno obostrano da bi bilo sve OK, mada ima i prica iz Sjenickog kraja kada se udvala devojka i onda njeni joj pred udaju odrze predavanje kako treba tamo u tudjini da postuje sve, pa kazu cak i "ono pahce sto im je u avliju" treba postovati. Bude sta bude, ona se uda i jednog dana slucajno u kucu udje njihov pas cuvar i legne na sred sobe, a svekar: "Snaho isteraj ovo pahce da nepogani sobu" a ona : " vala babo ne mogu , meni su moji rekli da moram da postujem isto ...

Petak, 06. April 2007

ADSL u Srbiji

Citirano Orginalno od Administrator Sta je "skidanje"? Sta je "protok informacija"? Sta znaci ADSL? Sta je Bajt? Sta je Bit? Koliko je 256 Kbit-a pretvoreno u KBajt-e? Znam da Admin ovo zna, ali ipak da ponovim zbog ostalih koji su neupuceni: Pa "skidanje" je kad nesto skidas, a ti ti bi hteo brzo a ono ide sporo i cesto nece kad ti hoces. "Protok informacija" je kad pustis lazu na vrh carsije , a posle je ne poznajes u centar. ADSL (obrnuto od LSDA) je nova politicka partija koja 4 put ti vise...

Utorak, 03. April 2007

ADSL u Srbiji

Evo vec sam postavio ADSL i mogu vam reci da je dobra stvar. Inace radi se o Telekomu kao provideru. Sto se tice instalacije maksimalno je pojednostavljena, samo se instaliraju driveri (ko ide preko usb) i odmah ste na internetu. A cena za flat rate je pristupacna (oko 17E za 256kb/s). Znam da ce mnogi reci da za 10E mesecno ostali provideri nude ADSL, ali to je sa sa uracunatim 100MB/mesecno sve preko se placa. Sve u svemu prosle i ove godine Telekom je uradio dosta po pitanju komunikacija u No...

Ponedjeljak, 19. Mart 2007

Pomoste mi, Please

Citirano Orginalno od Samir_007 Ja imam problemcic sljedeceg tipa:svaki put kad otvorim neki tekst da citam preko worda,automatski word pocne da podvlaci tekst nekom crvenom linijom,a meni ta linija nista netreba ispod svake rijeci!? Sta da radim da word postane normalan,i da ne podvlaci nista ...Veliko hvala unapred WORD-TOOLS-OPTIONS-Spelling&Grammar, a podesavanja vidi sa slike. I onda sigurno nece bili crvene linije. Ali ova opcija je dosta korisna ko cesto kuca engleski tekst.

Nedjelja, 18. Mart 2007

Otkriven kamp za obuku vehabija

Citirano Orginalno od Tashke Sta je sledece??Sta mislite? IZnenadjen sam svim ovim. Voleo bi da cujem i drugu stranu. Ali cinjenica je da je ovo jos jedna losa stvar koja se desava u nasim krajevima koja daje losu sliku o Sandzaku. Tashke pita sta je sledece, pa kako je krenulo: sa jedne strane> fanatizam, vehabije, borci, pa sledece je da cemo biti proglaseni teroristima sa druge strane>Kriminal, korupcija, droga, prostitucija...sledece je neka gay brakovi. Znaci pokupili smo sve lose stvari s...

Subota, 20. Januar 2007

Novi Pazar - grad

Danas sam pokusao da nadjem odgovor na pitanje na osnovu cega je predlozen NP za status grada, tj .koje to opstine cine grad., dobio sam sledece: ...pa sta od kojih?! od Tutina i Sjenice"...tako da smo sad svi Pazarci . Naravno ovo nema veze, ali eto ponegde prolazi.

Ponedjeljak, 15. Januar 2007

Zelje, pozdravi i cestitke

Najinteligentnijoj djevojci iz NP zelim srecan rodjendan. Zelim ti sve NAJJJJ PS: upravo idu sad tvoje cestitke na SOLE radiu (o)....... STING i Desire Rose

Četvrtak, 11. Januar 2007

A journalist in Novi Pazar

Citirano Orginalno od Laszlo Dear Friends, I'm a Hungarian journalist from Budapest. In the late of January I would like to visit Novi Pazar to report about the present situation. Would you recommend a good but not too expensive hotel? In fact, I would like a double room for two persons (me and my colleague). Please let me know the prices and facilities, if it is possible. Thank you in advance: László Zöldi, Budapest Szia Laszlo Thank you for interesting about Novi Pazar. You have many good hot...

Nedjelja, 07. Januar 2007

Zelje, pozdravi i cestitke

Srvima pravoslavnim vernicima cestitam praznik BOZIC.

Nedjelja, 07. Januar 2007

Resiti sledece zadatke!

Citirano Orginalno od Abfangjäger Hadzija @kaleks-e, na dobrom si put da zadatak resis. Pokusao sam da pronadjem gde si pogresio, ali ni sam ne primecujem gde bi mogla biti " greska". Jer proverom plauzbiliteta tvoje poslednje definisane formule gde postavljas tvrdnju da je: t2/t1=1- (Vr²/Vp² ] ukazuje na to da negde logicka greska postoji. Ako prepostavimo da je brzina reke (Vr) i brzina plivaca (Vp) jednaka,po tvojoj formuli bi sledilo da plivac u bazenu i plivac u reci trebaju isto...

Subota, 06. Januar 2007

Sta mislite o narkomanima?

Mislim da je narkomanija kod nas posedica krizne situacije u gradu kao i jake medijske kampanje: vecina hip-hop, dance, rap a u zadnje vreme i folk izvodjaca podstice u svojim pesmama konzumaciju droga, onda filmovi, casopisi...sve to cine da prikazu drogu u lepom svetlu, kao da to nije nista. A da ne pricamo o velikim transferima heroina iz istocnih zemalja. Postaju sve veca skupina u NP i okolnim gradovima. Cuo sam podatak da 14% omladine konzumira neku vrstu droge. U zadnje vreme mnogo krimin...

Petak, 05. Januar 2007

Pitanja nevezana za Forum

Citirano Orginalno od Karakterna Kad sam bila u Pazaru, kupila sam sim karticu 064. Broj mi je i sad aktivan i juce sam dobila mms poruku, ali dok sam bila dole nisam aktivirala mms funkciju, pa moram ici pogledati na internet, ali tu je problem: ne znam sta moram upisati kada dodjem do ovog dela: http://mmsc.mts.telekom.yu/mmawap/jsp/otp/login.jsp U poruci sam dobila sifru, ali nista ne ide u prvi prozorcic, bilo sta da napisem. Ima li neko pojma sta da se radi? Ako do sad nisi saznala kako ov...

Četvrtak, 04. Januar 2007

Caffe Art?

Dobar je. Pusta se pop-rock, underground, i sl.. sto je malo neuoabicajeno za NP. Vecinom tu moze videti kulturna raja i studenti. Enterijer je pun umetnickih detalja tako da se sa pravom moze zvati ART.

Srijeda, 27. Decembar 2006

Resiti sledece zadatke!

Citirano Orginalno od @ngi3 Citirano Orginalno od Abfangjäger U duboku ponoc vozite se autom izvan grada.Vreme je (nevreme) hladno i pada kisa. Kad tamo na bus stajalistu stoje tri osobe, zaustavite auto i vidite da su to: doktor, jedan teski bolesnik i osoba u koju ste jako jako zaljubljeni i mastate o susretu sa njom, no nejse. Sta biste vi uradili i kako biste postupili i koga biste uzeli s tim sto vozite (neko sportsko) auto koje ima samo dva sedista a nema ni gepeka? o| 1 resenje: Doktoru ...

Novi Internet Explorer 7

Dobar je IE7, lici pomalo na Modzilu a sto se tice Microsofta: Licencirao sam 20-ak racunara + win 2003 server + CALL-ovi+.... Odrali me... Jedva izbegoh onaj OEM ugovor

Resiti sledece zadatke!

Evo neko resenje za plivace. Sto je dosadno ovi kucanje u Wordu Trebalo bi da je resenje OK