Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 527.

Srijeda, 23. Januar 2013

Autor: MATRIX

Windows 8

Nisam imao vremena da probam ranije, evo tek prije 20-ak dana. Vrrrlo interesantna novina! Ne smijem se jos usuditi da kazem da sam odusevljen, ali blizu sam. Mozda mi kod Osmice smeta cinjenica da PC definitivno postaju personalni, zbog logovanja i slicno. Meni licno to ne smeta, jer moje kompjutere niko drugi ne koristi, a i na raspolaganju je pregrst zanimljivosti preko Live servisa. Start Menu - pobedio!

Srijeda, 07. Novembar 2012

Zasto je sve manje ljudi na ovom forumu????

Pa jeste, kad sam ja prošle godine spomenuo Facebook kao razlog zapostavljanja foruma, niko da mi lajkuje post, počeše da me zezaju @Annonimus, total si u pravu!

Utorak, 28. August 2012

Windows 8

Upravo skidam, probaću na VMWare. Volim promene, tako da ce mi ovo neminovno prilagodjavanje lakše pasti.

Petak, 06. April 2012

Panika

Intervju za psihološku analizu. Može se uočiti samo panika, više od bilo čega drugog. Na početku kaže da ove izbore dočekuje "rasterećen" i potpuno siguran u apsolutnu pobedu, a onda preko 70% intervjua posveti muftiji Zukorliću.

Ponedjeljak, 23. Januar 2012

OFNP u novom izdanju

Možda "prilog"? Zašto mora dosledan prevod?

Ponedjeljak, 16. Januar 2012

OFNP u novom izdanju

Zanimljivo. Nek bude po hajru, i da se vise druzimo u dobru ako Bog da. P.S. Ne ocitava mi vise potpis :s

Subota, 14. Januar 2012

Jahja Fehratovic

Mislim da je Lukman mislio na ove nedavne verbalne napade na Jahju preko RTV-a, a ne na tebe, Fotograf Što se tiče tih napada, oni pokazuju svu mizeriju, bezobrazluk i pokvarenost autora teksta "Jahja kao Salman Rusdi". Bilo bi smiješno da nije GADNO. Mislim da je roman štampan prije 10-ak godina, a u tom tekstu se neuki ljudi navode na pomisao da je štampan juče. Pa čak i da je juče štampan, on predstavlja hrabrost autora da sve devijacije u društvu predstavi u umetničkoj formi. Ko god se usudi...

Petak, 06. Januar 2012

Pokusaj puča u Islamskoj zajednici

Ed je plaho zbudnjen. Bogami jeste.

Petak, 28. Oktobar 2011

Mevlid Jašarević

Interesantno: http://sandzakpress.net/policija-nije-sp…ev-vjeroucitelj

Petak, 28. Oktobar 2011

Mevlid Jašarević

E sad će srpski mediji naći načina da Muamera Zukorlića povežu sa ovim.

Srijeda, 12. Oktobar 2011

Pokusaj puča u Islamskoj zajednici

Interesantno... Mislio sam da su samo glasine.

Četvrtak, 06. Oktobar 2011

Steve Jobs 1955-2011

Genije i veliki vizionar. Prirodan i svima dopadljiv tip. IT industrija je izgubila mnogo njegovom smrću.

Subota, 01. Oktobar 2011

BOJKOT POPISA 2011.

Sanjine, asimilacija je čudo. Zašto bismo verovali režimu? Čak i kad pričaju neku istinu, 100% sam siguran da iza toga krije još stotinu laži i prevara. Ne trebam da se trudim da im verujem, već da se oni mnogo potrude da dokažu da su dostojni poverenja. Čitaš li ti komentare čitalaca na vestima BG medija?!

Petak, 30. Septembar 2011

BOJKOT POPISA 2011.

Citirano Orginalno od sanjin-020 Dobro pitanje! Ja sam definitivno zbunjen! Hvala, Sanjine. Sve i da nam nije jasna odluka o bojkotu, danas smo na džumi čuli FETVU da je zabranjeno učestvovati na popisu. To bi za mene bilo dovoljno. Jer fetva se ne donosi tek tako, veruj mi. Tu se ima mnooogo papira na stolu, argumenata ZA i PROTIV, savetovanja, analiziranja - i šta prevagne. U to sam ubeđen. Neko se zakačio za broj listića. Neko za procenat Bošnjaka u komisiji. Ništa od toga nije presudno. Dru...

Četvrtak, 29. Septembar 2011

BOJKOT POPISA 2011.

Da li ćete bojkotovati popis? Zašto?

Srijeda, 24. August 2011

iPad 2

Citirano Orginalno od Fotograf Što se ovi Nemci hurče sa ovim ipodovima . Vade nama sirotinji kiselinu.

Nedjelja, 10. Juli 2011

Restrikcije vode!

U pravu si 100%. Doduše, u nekim delovima grada kad god ima vode zalivaju čitave sokake. Kakvi smo - takvo nam je i stanje.

Nedjelja, 26. Juni 2011

THE STAR IS BORN :D

Sandokan'Mc-Daj bombu(Official video) http://www.youtube.com/watch?v=gJZ0xZuW7mw

Petak, 10. Juni 2011

Osnovana Bošnjačka akademija nauka i umjetnosti (BANU)

Citirano Orginalno od golubardzija Obratite paznju ko ce se protivit osnivanju BANU. (o) (o) (o) Respect!

Utorak, 31. Maj 2011

Imao bih jedno pitanje...

Asko, mislim da je sve što si mu spomenuo previše informacija za njega. Treba ga razumeti. Od 1. razreda osnovne škole usađuju mu se ideje, kojih se jako teško može odreći. Čovek je pun predrasuda. I nije on kriv - drugi ih mu je usadio. Sad, šta možemo mi preko foruma? Možda da pokušamo. Sad se obraćam članu "Man". Na poslednjem mundijalu u Južnoj Africi sam se iskreno radovao dobrim početnim rezultatima reprezentacije Srbije. Zašto? Valjda zato što ovde živim, i po defaultu imam za koga da nav...