Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 79.

Ponedjeljak, 20. Novembar 2006

Autor: Emnid

Sta trenutno slusate?

Alpha Blondie - Mariguana Alpha Blondie - Sukeina

Srijeda, 15. Novembar 2006

Studiranje medicine

Moze li neko preporuciti informativan link o unutrasnjim organima?

Utorak, 07. Novembar 2006

Kako reagovati ili kako je ispravno ponasanje?

Citirano Orginalno od IrfanP Mislite li da je, kad Vam tako neko kaze, na ljubazan nacin receno da njoj/mu vise ne pisete ? Nemora bas da znaci, kao sto rece didy, mi ni same ne znamo sta zelimo .... vazno je da ne gubis nadu mozda ona to nije tako mislila kako ti to svacas.

Utorak, 07. Novembar 2006

Da li biste se udale za momka koji ne ume opeglat' i umesit?

Prelepo receno Sting Lady (o) Svaka ti cast ! P.S Sad si svim muskarcima, kako bi se to mahalski reklo z..... ( ovo cu presutati, nadam se da nema vise ludaka kojem ce ove "tri" tackice zasmetati ) usta

Subota, 04. Novembar 2006

U kojem gradu studirate ?

Jednostavno pitanje sa ciljem da vidimo gde nas ima

Nedjelja, 29. Oktobar 2006

Orhan Pamuk dobitnik Nobelove nagrade za knjizevnost 2006.

Citirano Orginalno od zucky_85 Meni je on super pa vi pričajte šta hoćete Ispravno, onog sto volis nedaj da ti drugi o njemu sliku pokvare, nekim ne argumentovanim stavovima. Bravo zucky_85

Studiranje medicine

Studiram medicinu u Nisu, ima li mozda neko iskustva tj. dali je neko od Vas u toku sudijuma menjao mesto studiranja, da bi mogao da mi kaze kao stvari stoje po pitanju priznavanja predmeta koji su vec polozeni u mestu gde je zapocet studijum. Unapred hvala.

O Crnogorcima

Stoje 2 Crnogorca ispred mora i jedan kaze drugome: "Oj coce zena se gusi a mi stojimo" kad ce drugi: "pa da sjednemo".

Video: "Stvaranje covjeka"

Stvarno dobar link, hvala autoru tj. posiljcu sto je podelio sa nama zanimljivu temu koju je nasao online. (o) (o) Medicina me je uvek zanimala, cak je studiram ali ovo nisam znala

Fotografija

Citirano Orginalno od Fahro Djordje, detalj je dobar... Dje slika ovo joooj slika tako slatka.

Perspertiva pazarske ekonomije

Citirano Orginalno od nostalgija ...svako svakom duguje uglavnom tafra ne umire Da, svi su zaduzeni, samo je pitanje kad to vise nece moci funkcionisati tako dalje, krah mnogih prezaduzenih privatnih firmi je programiran, pitanje je samo vremena. Prvi naznaka za losu situaciju u NP je pojava lopova, mom komsiji su cak bakreni oluci skinuti.

Zelje, pozdravi i cestitke

Mimarlik od sveg srca ti zelim srecan rodjendan i 100-ti insAllah da docekas

Petak, 27. Oktobar 2006

Happy rodjendan :-) zelim @ef-u !!!!!!! Masallah :-) koliko imas godina ;-)

Utorak, 26. Septembar 2006

Od sveg srca zelim srecan rodjendan Merimi1, insAllah da si nam ziva i zdrava jos 100 godina...

Nedjelja, 24. Septembar 2006

Evo ja Vam poklanjam upustvo kao da se ponasate

... kad vam neko u toku ramazana ucini dobro neko delo... Kaže Poslanik a.s., kada vam neko učini neko dobro recite mu: Džezakellahu hajren. U nas se prevodi u budućem vremenu: Allah da te nagradi. Ima još jedno tumačenje u prošlom, tj. sadašnjem vremenu: Allah te nagradio, tj. doslovce stoji: Nagradio te je Allah hajrom-dobrom. Smisao toga je da te je zaista Allah (već) nagradio (samim time što te je odabrao i počastio da hajr-dobro ide preko tebe, a ne zlo.) Allahu pripada Hvala Njega koji nas...

Sa malim zakasnjenjem od mene Mubarek serif oslun ramazan

Pogodi ko je rekao

"...Vidiš, Sarajevo je srednjeg roda...kao dete...Zaigrano...Prostodusno...Naivno...Beograd je galamdzija u raspasanoj beloj kosulji, na hoklici pred prepadnutim svircima...i Zagreb je Gospon Zagreb...Koketni geblovski brcici ,prefrigani smek preko jutarnje stampe...najvecu larmu podigne kad zvecne kasicicom o rub porcelanske soljice ...pa gospodja Ljubljana Snezna Kraljica...Uobrazena,elegantna,racionalna...Koja je tako hladno napustila taj brak iz racuna,cim je shvatila da racuna vise nema...a...

Da li vam je bitan rang na forumu?

Citirano Orginalno od simke_np meni jeste ne znam za vas... A koji ti je to cilji sto si osvoji ako imas neki rang na forumu

Djeciji biseri

KO JE BIO IVO ANDRIĆ? * On je bio zidar i napravio je najveći most na Drini, al mu nisu platili. * To je mamina prva velika ljubav i kad se udala za tatu o njemu puno priča, a tati svejedno. KO SI TI? * To me pitaju mama i tata kad me tuku, a ja im odgovaram da sam njihovo dijete. * Ja sam fina djevojčica i lijepo pišem po čistom zidu. ŠTA NAJRADIJE JEDEŠ? * Volim sve, a najviše grah s dokoljenicom. * Meso od pileta s drškicom. * Što drugo nego kuhano jaje na oko. * Najviše volim da ne jedem. A ...

Trenutno ( 3 )

Trenutno procitah odgovor od @ef-a u temi "oprostiti jedan,dva tri 4 i peti put" STVARNO SI CAR @ef-e.