Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-2 od 2.

Ponedjeljak, 28. Juni 2004

Autor: 786

"Dajte naucne dokaze cija religija je prava?"

Selam alejkum, Halalite,al mislim da smo ovim beskrajnim diskusijama jos odavno odstupili od teme.Tako da ovo pocinje liciti na chat,a ne na obradu teme. Meni samoj je malo i nejasna tema:"Dajte naucne dokaze cija religija je prava?",jer bih je prije nazvala "Dajte Qur'anske i Hadiske dokaze cija je religija prava?" Razlog tome je jednostavan:Mi Muslimani imamo Qur'an i Hadis da se pozivamo na njih ukoliko je potrebno neka naucna cuda dokazivat (pr.Mudzize),dok Hriscani i Jevreji (pratioci kniga...

Petak, 25. Juni 2004

Autor: 786

Paznja

Selam alejkum, Drago mi je citati ove poruke,iako se u potpunosti i ne slazem sa svim misljenjima. Veoma je vazno dozvoliti drugima da iznesu svoje misljenje,a da pri tom ne naidje na netolerantnost drugih. Islam je vera mira ("salam"-rec koja je koren reci Islam).Tako je treba i prakticirat. Cinjenica je: da sekte postoje! Cinjenica je: da je Islam u NP relativno mlad! Cinjenica je: da nas razvoj izaziva sejtana! Da sekte postoje:da one postoje,al treba ih definirat,da bi ih Insan prepoznao(da ...