Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 79.

Ponedjeljak, 19. Januar 2015

Autor: Daca77

Klikom do zarade

]Samo volja i trud potrebna je i klikni na link,prijavi se... Svoje slobodbno vreme trosi klikom na reklamu i zaradi... https://www.paidverts.com/ref/Daca7

Srijeda, 10. Septembar 2014

Polovni prostor

IZDAJEM LOKAL 100m2, kuhinja sanitarni čvor… 3 km od centra grada Čačak,naselje Avenija 2. Pogodan za vise vrsta delatnosti,odlicna lokacija Kontakt telefon Aleksandar 064/1728748

Srijeda, 10. Septembar 2014

Potrebni saradnici

Zabava,druzenje,zarada sve moze sa Oriflame kozmetikom.Malo vremena i volje postani clan radi i zaradi popust i mnogo iznenadjenja... Dodatne informacije 0612581877 Daca

Ponedjeljak, 16. Septembar 2013

Najgori filmovi

Moje licno misljenje da ima dosta domacih filmova koji su losi od Eliota pa dalje...

Srce

Da,stres je cudo,kako na srcana tako i utice na sva druga oboljenja,a kako se sacuvati od stresa kada je svakodnevno tako,sama situacija u zemlji,ljudski odnosi...

Poezija chlanova foruma

Pozeli samo jedno: da sacuvas voljene i nikad ne volis izgubljene!!!!

Utorak, 03. Septembar 2013

Poezija chlanova foruma

Otiso si, e pa neka su ti srecni puti.. setices se nekad mene, kada se i tvoje oko suzom zamuti!!

Utorak, 23. Juli 2013

Iz zivota jedne zene....

****** Stalno sam slusala"..budi iskrena i otvorena,tako mozes savkog pogledati u oci!" Da, u pravu su,al sada cemu sve,kad retko ko mene moze pogledati u oci!!!?! ***** Gde je ljubav?Ostala da spava... Gde je sreca?Pogresila vrata... I kad jednog dana bude dosla... meni ce biti sasvim sve jedno!!! .... junske noci(09.06.'13.) u sitnim satima zabelezeno na stranici" iz zivota jedne zene.."

Četvrtak, 18. Juli 2013

Iz zivota jedne zene....

***** Tesko je kada ne verujes nicemu ..i nikom.. bolno je kada si u mislima sa laznim likom. Gubis osecaj svaki i sve jedno ti je jer znas da svako u sebi lazi krije. ***** Obrisi tragove za sobom...samo tamo ged si potpuno siguran da se nikada neces vratiti !!!!?

Subota, 13. Juli 2013

Iz zivota jedne zene....

***** Ako ikada pozelis da vreme tragove izbrise,da da mocices al treba pustiti vreme da udje u srce!!!! Pitam se da li se isplati... ne bi ostalo nista!!

Subota, 06. Juli 2013

Iz zivota jedne zene....

***** Svako je kovac svoje srece, samo se pitam gde je moja?? A,godinama sam je brizno kovala!!! ***** Mnogo je potrebno da zavolis,a da se razocaras jedan tren zato se razocaraj odmah da ne gubis vreme u lazima!!! **** Nikada nismo bili isti,uvek je trcao ispred mene sa svojim lazima... na kraju sustigla ga je moja istina...

Subota, 06. Juli 2013

Sta mislite o zavestanju organa?

Humana dela i treba da postoje narocito u toj sferi gde se moze spasiti ljudski zivot koji je najdragoceniji, licno mislim da treba da zazivi i tako ce se smanjiti mortalitet.

Četvrtak, 27. Juni 2013

Iz zivota jedne zene....

******* Godine ce proci jacajuci svaki nov korak, vreme ce obrisati tugu i bol na licu... al ostace neizbrisiv trag i secanje, ostace ljubav i zelja za tobom u mom srcu!!

Ponedjeljak, 24. Juni 2013

Iz zivota jedne zene....

******* Milo moje sto te nema nestao ti si bez traga, vreme nemilosrdno leti al moje srce tebe se uvek seti uvek tvoja mala draga!!! ***** Ako nekada tuga zakuca na vrata tvoja seti se tada da si bio sreca mojaa!!!!

"Vesele devedesete"

Te vesele devedesete,tada je nastalo mnogo divnih pesama"Oci boje duge.."jedna od najlepsih,mada je dobra i "samo u snu..",Dr Iggy.mobi dk,luna...

Kursevi engleskog jezika

Da to je dobra skola i ko hoce moze sve da nauci naravno uz rad,trud i finansije,savrsena skola pa cak i rad na daljinu sto je prioritet.

Nedjelja, 16. Juni 2013

Iz zivota jedne zene....

***** Ti mozes drugoj u zagrljaj pasti, i drhtati poput morske pene, al kad budes na vrhuncu strasti... gledaces nju,a videces mene!!! ******* Da bi covek voleo- mora imati srce. Da bi plakao-mora imati suze. Da bi ziveo-mora imati hrabrost!!! Da li imas ti nesto od toga??

Subota, 15. Juni 2013

Iz zivota jedne zene....

******* Sve sto jednom bude vise se nevraca... jednom si imao potpuno sve, e sada vidi kako ti je bez mene?!!! ***** Pusti da vreme prodje i jacina bola malo stane, raduj se svemu sto dolazi i sreci u nove dane!

Subota, 15. Juni 2013

Investicije u Srbiji i neinvestiranje u Sandzaku

Sve je to lepo i treba da se investira u Srbiju,al smatram usmeren kapital ka svim krajevima posebno u Sandzak, zar vlasti nemogu da predloze i svoj grad Novi Pazar da bude jedan od mesta gde ce se investirati u fabrike tekstila,obuce kako bi se zaposlilo sto vise gradjana.Mislim da treba da imaju za primer Jagodinu tako malo mesto postalo primer i velikim gradovima,samo dobra organizacija vlasti.

Subota, 15. Juni 2013

"Policija u Novom Pazaru radi profesionalno"

Da tako izgleda profesionalizam u nasoj drzavi,sto je strasno neko placa glavom tj gradjani, a sta se desava daleko od centra grada kad ispred policijske stanice tako,strasno!!