Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 20.

Nedjelja, 01. Januar 2006

Autor: Jugo_ella_

Cao

Uh hvala ti na informaciju, i sad me ovo jos vise interesuje jer zaista bi bilo lijepo upoznati nove osobe i ovih sto su profesinalci, to ce mi biti koristno jer zelim da se razvijam u odbojci. To da igraju na rekrecionalni nisam znala al zvuci bas super!! Hvala jos jednom i sve najbolje u ovoj novoj 2006 godini

Srijeda, 28. Decembar 2005

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Ja sam gledala ''a geishas memoars''.Ovaj film je bas nov, i svideo mi se i preporucujem ga svakome, al posebno curama. Sit back and enjoy!!

cao

Ódbojka je lijep i dobar sport, to nije bas nesto veliko u svedskoj ali polako se razvija i postaje puno interesanto. Ja sad igram vec 3 godine i voljela bi na ljetu dolje da treniram s nekom ekipom preko ljeto. Da li se to moze aranzirat ..

cao

blago nama ako bude bolje taj saobracaj, jer tamo je stvarno previse guzve i mislim da je to dobro resenje

Četvrtak, 08. Septembar 2005

Kako se udvarati?

..hehe ja cu za kacu sira sve ispricat kako se ona narod u pesteri ponasa ...to je cudo jedno (o)

Nedjelja, 21. August 2005

hallo

ja sam bas imala neku vezu s jednim iz crne gore,a zivim u svedskoj..mnogo mi je stalo bilo do ove osobe,i previse sam dala od sebe,a i on glumio da me voli itd.na kraju sam saznala s kakvim poslima se on bavi,ima vise cura odjednom,to mi se nije dopalo..skontala sam da nije to prava ljuba,al hocu da kazem da sam tolko verovala da je on iskren i sve to,al pun je lazi..zato savetujem da se paze svi..

Četvrtak, 07. April 2005

hallo

Kao i uvijek interesantno je pratiti evroviziju,ali mogu reci da ove godine Svedska ima najgoru pjesmu,neznam sta je stvarno bilo,sve neke bezveze pesme ...ipak nadam se da ce neka druga zemlja osvojiti prvo mjesto.. ..cuvaj te se//cmokk ella

Nedjelja, 01. August 2004

Dino MERLIN

Dino je sto se tice muzike pravi umetnik al svi mi imamo svoje lose mane.. ..Njegove pjesme su uvijek bile dobre ali danas ih ima rijetko.Tesko je napisat dobru pesmu ali ko pazarce ja necu da ga izdam jer on je moj supermen bez misica(haha).. Peace to everone.. Ps:Hvala svima sto su bili na sastanak na bedemu,bilo je fino.

Subota, 22. Maj 2004

EVROVIZIJA

Hello pinky...sto se tice Evrovizije svake godine je nesto politicko umijesano i zato je i Pobedila Ruslana Tiki tantsi-wild dance..To je jednostavno lako izracunat..najbolje pjeseme su bile:Ukraina(ruslana),Scg naravno,Belgija,Bosna(kul show)..Ja sam zadovoljna al Scg je bilo vise tradicionalno pokazuje bolje jednu kulturu.Mislim i svedska je mogla napravit neku takvu pjesmu..sta ces?Don't worrybe happy..sledece godine cu ih ja pobedzivat ...zao mi je sto nije Makedonia mogla malo bolje proc..g...

Petak, 14. Maj 2004

Lepsi izgled Novog Pazara

Cao..Pazar se promenijo za ovih 12 godina posle rata.Zivim u svedsku.drago mi je sti ima puno lijepih mjesta na kojima se moze izaci..nema nista bolje nego grad u kojem si roden!!Da li se iko slaze s mnom??

Srijeda, 06. August 2003

Ehh???

Cao narode!! Ja sam dosla u svedsku od 4 godina i to sada mi se dopala svedska mnogo,ali Sandzak je najbolji...=)

Srijeda, 06. August 2003

Sta trenutno slusate?

o| Ja trnutno slusam Tose Proeiski Dogani i naravno Britni Spirs!!! cmook

Ponedjeljak, 27. Januar 2003

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Najbolji filmovi su oni koju imaju neku poruku, inace ovi drugi su bezveze...zar se ne slazete??

Subota, 28. Decembar 2002

"Ceca"

Mnogo lijepo, ali ja vam neznam nijednu Cecinu pjesmu...Cao

Misao dana

Okada ste se rodili, blize ste smrti!! Nepoznati autor..

Misao dana

Hocu samo da kazem da ljubav boli, pa budite trezni!!!

Misao dana

Cao..hehe ja lako nesto zaboravim ali sam tako mlada...hhehe..glupo, ha??

Četvrtak, 19. Decembar 2002

cao

Cao ja sam iz novog pazara ali zivim u svedsku...tamo sam bila i ljetos i bas je super...da li bi se ja i ti bolje upoznali??