Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 42.

Subota, 25. Septembar 2004

Autor: Giljipter

Bliže se LOKALNI IZBORI !!!

Ja mislim da ova diskusija nema smisla, jer pored toga sto lupaju oni sto su iz Pazara, jos vise lupaju oni sto su pobegli 1990, i sada ih nije sram da pametuju i napadaju SDA, nikom nije bilo lako u ono vrijeme, ali barem imajte obzira i prema sebi. Mnogo ljudi se stvarno interesuje sta se desavalo u politici i na taj nacin nece da dozvoli da bude deo sramne i samoubilacke politike ostalih stranaka. Treba malo razmisliti, ja uvijek kazem svi ste vi za SDA samo sto vi to jos ne znate. Polako jed...

Petak, 24. Septembar 2004

Niko od tebe ne trazi da si ti zahvalan, jer bi nam to bilo ponizenje. Ja samo necu da blatis po covjeku koji je mnogo zasluzio. Drugo, ono sto pricas da mi branimo njega tako sto napadamo druge, to je jos jedna debilnost. Bas mene briga za druge stranke, neka se trude, opozicija mora postojati jer se time poboljsava vlast. Problem je u tome sto mi nemamo pravu opoziciju, sve su to placenicke stranke koje dobijaju svoje glasace na foru "haram kuce" i "lopova". Mislim da je mizerna cijela kampanj...

Petak, 24. Septembar 2004

Citirano "Sandzacki sin" A šta je radio Slobodan Milošević. Eto on se zamajao Bosnom i Dejtonom te je dozvolio da mu Sulejman upadne na stadion ne plativši kartu. I opet neki scenario svjetskih intriga i zavjera objašnjava njegov povratak. A šta misliš o ovoj teoriji: Sulejman je namjenski vraćen iz više razloga. Kao prvi je razbijanje Bošnjačkog jedinstva i samog bošnjaštva. Jer na čemu se baziralo njegovo političko djelovanje? Prosto, prvo ćeš biti pristalica SDA, a potom musliman. Jer ako ni...

Srijeda, 22. Septembar 2004

Zasto je kada je bilo najteze pobjegao u Tursku (svi znate koliko je ljudi tada stradalo po zatvora)? Da je ostao, a bila je potjernica i naruceno ubistvo u Sandzaku bi pukao rat (bili smo opkoljeni, ako si bio u pazaru mogao si da vidis tenkove i rovove okolo, a ne vidim da je nekom nesto zafalilo) Zasto nije nikad uhapsen iako je za njim bila raspirana poternica? Zasto mu nikad nije sudjeno iako je mnogo ljudi koji su bili bliski njemu stradalo po srpskim zatvorima? Kada se vratio iz Turske bi...

Srijeda, 22. Septembar 2004

Hehehe, e moji ljudi. Nebi mi ni bilo da je SDP jaca stranka, koja je svojim radom dobila nesto glasova. I ja bih glasao za tu opciju, ali kakva je to stranka, koju vodi covek koji se prvo ne ponasa kao lidev, vec kao sekretar stranke, dernja se i vredja. Pokusao je da ugasi stranku SDA jos 1994 godine, pa jeli i tada SDA bio na vlasti. Koriste ga kao marionetu, samo da bi razbili SDA Sandzaka. Ono sto je najgore je sto on to zna. Pa ljudi nemojte reci da se ne secate kako je postavljen za minis...

Ponedjeljak, 06. Septembar 2004

Dvorana na rekreacionom centru. Jos nam samo to fali !

Dvorana u Novom Pazaru se pravi punom parom, evo i dokaza

Nedjelja, 05. Septembar 2004

Mislim da ovde nije pitanje moj namaz i moja dzuma, ne klanjam zbog tebe niti radi tebe i ne namjeravam se tebi objasnjavat. Shvatio sam kakav si covjek iz tvojih postova, tako da vise ne zelim raspravu sa tobom. Ma bre svi iz opozicije su toliko niski da je to nemoguce. Kako ih nije stid, idu sa jedinstvom po Bosni i traze ljude koji ce da govore loshe o Sulejmanu Ugljaninu, pa sta je bilo prije, stam vas bilo, zasto se vi niste organizovali sami. zasto se vas predsjednik nije ponudio da povede...

Nedjelja, 05. Septembar 2004

Citirano Gilipteru, sudim po onome šta vidim. Vidio sam gdje su bili kad sam na džumu krenuo, i vidio sam gdje su bili kad sam se sa nje vratio, a i čuo sam šta su radili dok sam na džumu bio. Ja ne znam kako si onda klanjao kad si slusao sta se radi napolju, koliko ja znam, kada klanjas ne smijes da obracas paznju na okolinu, a ti si izgleda vise slusao sta se radi po polju nego sto si pazio na namaz. Toliko od mene. A sto se tice vas i vase stranke, vi nikada necete biti pomenuti u istoriji, ...

Subota, 04. Septembar 2004

Citirano Ova "muslimanska" stranka održa miting u petak kad mu vrijeme nije. Nego da baš ne donosimo brzopleto zaključke, možda su ljudi klanjali džumu u kolima, hutbu jesu slušali ispred opštine – to znamo. Pa možda su i neki spojili džumu sa ikindijom te sve ujedno. Da ti se Allah smiluje, kad ti sudis o tome ko je klanjao i kako, i kad mislis da mozes da sudis o tome. Sta je tebe briga jesam li ja klanjao, i ne klanjam zbog tebe ili tebi slicnih nego zbog sebe. Da vas nije uhvatila panika mo...

Srijeda, 01. Septembar 2004

Napad na regionalnu televiziju

Citirano Orginalno od DjordjeRd Ja da poćeram onu moju: da se radilo o javnom servisu koji je ravnopravno pokrivao sve zainteresovane strane situacija bi sada bila drugačija... Da se razumemo: to je opštinska televizija, što znači da je finansiramo svi mi; i vi i ja. Svi gubimo ali neko ovde nalazi da gubi više od ostalih. Zar je morala da gori da bi to bilo javno izrečeno?!? Patetično... Znaci po tvom misljenju, sada treba neko da spali i druge televizije koje takodje ne iznose sve ravnopravno...

Petak, 27. August 2004

Napad na regionalnu televiziju

27.08.2004.godine SAOPŠTENJE ZA JAVNOST NAPAD NA REGIONALNU TELEVIZIJU Za sada nepoznata lica, rano jutros, zapalila su i odnijela opremu sa centralnog predajnika Regionalne radio televizije Novi Pazar (Šutenovačko brdo), čime je onemogućeno emitovanje programa naše televizije. Na osnovu informacija sa lica mjesta pretpostavlja se da je više lica jutros između pet i pet i trideset obilo objekat u kojem su se nalazili savremeni uređaji za emitovanje tv programa. Sva oprema je odnešena, a nakon to...

Četvrtak, 26. August 2004

Nesto razmisljam...

Niko od nas ne moze da ocenjuje bilo ciji nijet. Ne mozes ti da kazes zasto li je dosao onaj i sta ce on ovde, a do prije neki dan ..... Samo Allah zna nas nijet i ostali bi trebali svoj nijet da gledaju, jok tudj.

Srijeda, 25. August 2004

webcam

Eto ja bih to uradio na svom sajtu, ali problem je kako sve to sredit.... ako neko moze da pomogne u realizaciji nek mi se javi

Ponedjeljak, 15. Mart 2004

evo jos jedan

www.cafesanjak.com/wap

Ponedjeljak, 20. Oktobar 2003

Allah da mu da dzennet

Selam svima vama koji ste potreseni ovom vijescu. Ono sto me je posebno pogodilo je ponasanje nekih ljudi posle ovoga, ja ne mogu da vjerujem da su nasi Bosnjaci vise zalili Djindjica nego Aliju, to je stvarno bruka za nas narod. I ne samo da nebi Bosna postojala vec ni Sandzak. Da nam nije bilo Alije. Da mu Allah podari dzennet.

Petak, 08. August 2003

Ovo je prava stvar

Ama znas sta skupljao sam neke tekstove o nasim obicajima, i bas je bilo dugog rada i muke. Ima svakakvih budala kazes im lijepo oni nista, nego eto makar da pokusam da zastitim. Neka vide da ne treba skidat. a ovo za kopiranje zabrana je najjaca koju sam vidio dosad hvala administratoru za to

Petak, 08. August 2003

Sta je sve portebno

Ja bih volio da imam dsl. Sta mi sve treba (nabroite mi) gde da kupim i koliko kosta. gde se pretplacujem itd........

Petak, 08. August 2003

Autorizacija

Trenutno nesto radim i interesuje me kako da autorizujem tekstove, jer sam se bas pomucio da ih skupim, nebi volio da ih odmah sutra vidim na desetak sajtova. Da li je moguce autorizovati, i kako. Kako da nateram druge da ne stavljaju na sajt moje tekstove. Hvala

Nedjelja, 03. August 2003

Da nam bog pomogne

CCCCCC ja nikako, ali bas nikako ne podrzavam to sto rade. Kako to bas nas briga sta rade, one su lezbejke i sire nemoral. Kako mozete tako da razmisljate, pa imate li vi sestre. Plasitel se vi da ce vase sestre slusati njih od malih nogu i misliti da je to normalno da se djevojke istog pola vole. NEMORAL SE SIRI I VI GA PODRZAVATE. Grehota, Da se ja pitam ja bih to po serijatski

Nedjelja, 03. August 2003

Gimnazija...

Kika: Ustani, sedi, ustani, sedi, napolje Vera je poklonila uceniku peticu i kaze: Dodji da te poljibim sad