Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 91.

Ponedjeljak, 10. Mart 2003

Autor: Holcicka82

KRITIKA!!!

Pa uskoro ces sve saznati,ok???

Petak, 21. Februar 2003

a jojjjjjjjjjjjjj

jojjjjjjjjjj meni izaslo 19% smrcccccccc

Petak, 21. Februar 2003

U Srbiji 60% vode nije za piće

Srbija je ako prvo nestabilna zemlja, zemlja koja je ekonomski propala. Sto znaci da je i sve propalo i kvaro, kako hrana tako i voda, a uz to sve i narod... Mislim da ovdje netreba puno pricati, da svakom normalnom covjeku je jasno o cemu je rijec!!!

Petak, 21. Februar 2003

Molim...

Molim ako te zanima dodji na. www.mujweb.cz/www/akica Pa vidi sve o meni sta te zanima, ok???

Petak, 21. Februar 2003

Ilahije i Kaside i Stare dobre sevdalinke.

Ilahije i Kaside i Stare dobre sevdalinke pa da cula sam to par puta i meni se to uopste ne dopada...

Utorak, 04. Februar 2003

KRITIKA!!!

Cekaj Hobbes da mi zavrsi semestr, pa ces da vidis moje teme. A sigurna sam da nece biti bez veze, ako po neke ovdje!!! Sellam

Ponedjeljak, 03. Februar 2003

KRITIKA!!!

Razumijes ti mene dobro!!! Znam da su ovo diskusije i da svak od nas ima pravo da kaze ono sto zeli i ono sto misli, ali je ponekada stvarno previse. Citala sam ja sve teme, i jos ni jedna me nije tako zainteresovala pa da kazem da sam nesto pametno citala ili naucila. A zasto sam na ovom forumu?? To je licno moja stvar!!! Jeli sada sve ok???

Četvrtak, 30. Januar 2003

"Ceca"

Ja sam tu...

Srijeda, 29. Januar 2003

KRITIKA!!!

Jeli znate sta me fascinuje!!! Na ovome forumu se nomoze diskutovati o nekoj normalnoj temi. Ovo politika, pusenje, kafane... to absolutno nikoga ne zanima.... A jos vise, svak se trudi na nadmudri drugog kako bi on iz svega toga izasao kao neki pametnjakovic. Uzasno je stvarno!!! Nije mi jasno kompentacija svijeta u kojem vi zivite, i vase misljenje...

Ponedjeljak, 27. Januar 2003

Kafana "Znak pitanja"

Haj sto si plah u to odelo bugami ti dobro stoji,salj nemoj da poljetis A dje ka kupi???

Petak, 24. Januar 2003

Kratak odlomak...za pročitati!

EMINA Aleksa Šantić Sinoć, kad se vratih iz topla hamama, Prođoh pokraj bašte staroga imama; Kad tamo, u bašti, u hladu jasmina, S' ibrikom u ruci stajaše Emina. Ja kakva je, pusta! Tako mi imana, Stid je ne bi bilo da je kod sultana! Pa još kada šeće i plećima kreće... - Ni hodžin mi zapis više pomoć neće! Ja joj nazvah selam. al' moga mi dina Ne šće ni da čuje lijepa Emina, No u srebren ibrik zahitila vode Pa po bašti džule zalivati ode; S grana vjetar duhnu pa niz pleći puste Rasplete joj one...

Srijeda, 22. Januar 2003

Sjenica nekad i sad

Pa lijepo je znati o svim gradovima u Sandzaku. Ali meni je jako udaljen taj pojam Sjenica ili uopste nacin zivota tih stanovnika jer sam cula da se razlikuji puno od mojih gradjana (Pazaraca) maltene to je taj jedan i isti narod samo sto obicaji u svim krajevima naseg Sandzaka su osnovani na stilu zivota stanovnika sto utice i moralno i nemoralno nacina zivota. Toliko nebih vise pisati jer o Sjenici kao takvom gradu nemam puno informacija a i mislim da na ovome forumu ima dosta ljudi i stih kra...

Srijeda, 22. Januar 2003

Skolovanje u inostranstvu

Aha tako znaci...pa da sada mi je jasno!!! Sto se tice studiranja u Pragu jako je povoljno, a to sto sva prava kako za stranca tako i za gradjana ove zemlje su absolutno ista, sto znaci na nema nikakve novelizacije. Evo malo slika...

Utorak, 21. Januar 2003

Opet ja...

Mlijeko od majke ja najbolji lijek za razvoj dijeteta, a sada nije stanoveno do koje godine majka treba dijete dojiti, ali to zavisi na organisam doticne majke.

Utorak, 21. Januar 2003

Skolovanje u inostranstvu

Cauki Hadalj, pa dobra ti je ova thema. Ali ja neznam na sta si konretno mislio??? Na nas zivot studenata ili??? Pa evo ja cu pistati malo o mome studiranju u inostranstvo: Studiram u Pragu na FFUK ...naravno svaki pocetak je tezak bilo je svega, ali ipak studentski dani su najbolji. Najgore doba je pred ispitima, onda kada nisi siguran u sebe.

Ponedjeljak, 20. Januar 2003

mmm

Nebi mi sada smetala mantije

Petak, 17. Januar 2003

Misao dana

" Samo u sjecanje ALLAHA ljudska sreca moze naci mir i zadovoljstvo"

Petak, 17. Januar 2003

Misao dana

"Sve sto se pamti zaboravi se, a sve sto se napise, ostaje da se pamti" yes, yes my dearling...