Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 155.

Ponedjeljak, 17. Juli 2006

Autor: ale

Sony Ericsson P910i

Imam ovaj mobilni godinu dana i mogu reci da je super; malo "glomazan" posebno sada u leto ali sve ima pa cak i za tel.kartice sa kojima se automaticki moze zvati iz inostranstva za jugu.

Nedjelja, 12. Februar 2006

Beovizija '06

ZELIM MOME BRATU ENESU UKICU SVE NAJBOLJE I AKO ZIRI BUDE OBJEKTIVNA ON CE SIGURNO POBEDIT. SELLAM

Utorak, 08. Novembar 2005

Kalco,Primera,Bundesliga,Premijer...

Mislim da ce na kraju ponovo pasti odluka izmedju Milana i Juventusa. Prosle Godine je Chievo isto imao seriju pa opet nista. Pitanje nije samo za pola prvenstva nego za celu i tu su veliki uvek konstantni. Na romu ne bih ni paru stavio za scudeto.

Ponedjeljak, 07. Novembar 2005

Izazovna odeca

Sta ces kad svaka bez ozira na kilazu hoce da izgleda kao JayLo. Najgore je kada se sa sto kila zabiju u top velicine xs i miss sixty sto manjeg broja pa sticklice sto jedva drze i opppaaa.

Sta ima kod vas ?

zahladilo dolazi zima inace "swisslife", radi i spavaj

Da li bi ste ozenili devojku koja ne umije opeglat i umijesit?

Pitu ne volim a koshulje uvek sam peglam tako da nema veze samo da je ostalo o.k.

kool savas

Du bist jung und alles ist in Hektik um dich herum Der und dein Kop ist gefickt, doch du bist im Grunde frei und gesund Beste und kannst entscheiden wohin es geht, was du gerne mal wärst. Tag Auch wenn das Ziel dir noch fern erscheint, ein Versuch ist es wert. Meines Guck was du lernst, was du erlebst und später von hast, Lebens so lang du nicht auf die anderen kackst oder handelst aus Hass. Feat Ein Leben ist das – größte Geschenk, was Gott einem gibt. Valezka Zum Beispiel lieben dich deine Elt...

guess who`s back ;)

Prziiiii Budi popularan sine nek ti misice puse ku..c Ko Zdravko Colic karaj sine sa estrade cure fine Evo para snimi sine jednu plocu pravu Da platis studio tata je prodo kravu Budi ko Halid imas glasa u selu budi faca Nek ti Huljic radi plocu pa karaj danju i nocu U po noci Tonci radi i estradi pjesme pravi U po noci pokuca mu Denis mali De mi reci Denis koji kurac to jest penis Hoces od mene tko si sa vrata mi se mali nosi Gospon Huljic ti ne slutis ja sam nova nada kuzis Imam eura znam pjeva...

Nedjelja, 21. August 2005

Formula 1

pobedili izgubili po meni oni svi uzivaju na neki nacin sto slabo ko moze doziveti. a ako jos pobede Dessert. Suomi power je najbolja!!!

vala...

ako nas posmatraju i vide sta se sve na ovoj nasoj zemlji dogadja, ako su pametni doci nece; i ja bi ponekad voleo pobeci no ne leti Swiss na Mars a ni Montenegro.

Ogledalo...

gledam u ogledalo i jos uvek nemogu da verujem da sam se i sa ogledalom posekao brijacem.

hi

dali mi je vazno sta drugi o meni misle? Ako dodju pa kazu misljenje (posebno rod) onda mi je bitno, a ako niko ne kaze sta misli nego u sebi pravi neke slike onda mu ih vala neka, dako mu budu sve na svojem mestu . A sta neki misle sto me ne znaju, vala nek misle sta god hoce jer ni neznam posto talenta za telepatiju nemam. Was ich nicht weiss, macht mich nicht heiss.

Nedjelja, 13. Mart 2005

Sta trenutno slusate?

Angels R.W. No regrets R.W.

Petak, 12. Novembar 2004

Moja ambicija?

Moja Ambicija je da budem Ministar spoljashnjih poslova kad tkz.Hadalj bude Presednik

Petak, 12. Novembar 2004

Treba mi savet!

sda kad znam odakle si da ti dam jedan bratski savet: ne trazi limara nego drugu curu. znamo mi oboje kako je ovde kod nas i kako se ove nase sto su svet videle posebno mlade ponasaju. i ako nadjes limara bice posle ili drugi blatobran ili hauba. pozdrav und alles gueti sismis

Petak, 12. Novembar 2004

Zelje, pozdravi i cestitke

HOCU DA SE PRIDRUZIM CESTITKAMA i hvala fingerbroken

Petak, 12. Novembar 2004

Jaser Arafat prebacen u bolnicu u Parizu

danas je bila velika ceremonija u kairu i tu se videlo sta je bio rahmetlli Jasir Arrafat. covek koji je Palestini dao reputaciju u celom svetu da svet zna sta je Palestina. to sto je on za Palestinu uradio niko nikad ne moze negativno oceniti pa i njegovi neprijatelji nemogu. pa i israelci su live pokazali ceremoniju u kairu; mozda ga ceo svet nije voleo ali ga je svako postovao dali kao protivnika ili prijatelja. tesko ce biti svakome zameniti Jasira Arrafata za ime Palestine ili pronaci nekog...

Petak, 12. Novembar 2004

O kulturi

dolazi iz uterusa . mislim da je tesko da se na tvoj stav kulture odgovara jer se prvo treba pitati dali ti to mislis dusanstveno ili prirodno. svima nama muslimanima je Allah dao dusu i zivot. nasi roditelji su nas vaspitali i uputili na put u zivotu(kako kog to je subjektivno). a kulturu steces ceo zivot putem tvojeg ponasanja i tvojeg karaktera i naravno u okolini gde zivis. izvini ako gresim ali ja to tako shvatam(a cim je Filozofija i Psihologija) onda svako moze svoj stav i reci.