Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 510.

Ponedjeljak, 07. Februar 2011

Autor: simke_np

Bin Bir Gece

Citirano Orginalno od BOŠNJO de me ti prosvjetli TITA TI :klanja: one islamske vrijednosti čiji su nosioci talibani i slični arapski axtremisti su za tebe okali eto ne valjaju one umjerene čiji su nosioci turci ili Bošnjaci je li tako, jesam li te dobro "skeniro" jesi li vehabija, de nam priznaj onako pošteno žalosno je kako vehabizan, talibanstvo, muhadžedinstvo tako lako uhvati korijen kod nesretnih Bošnjaka, zašto tih pojava nema kod albanaca, turaka i oni su muslimani samo nama arapi poput ...

Nedjelja, 08. August 2010

IN memoriam Adzo Omer (Omer Turkovic)

nije ni mesto ni vrijeme da pričam o tome koliko sam poštovao ovog čoveka, samo ću reći da je u svojoj 76. godini koristio kompjuter gotovo jednako uspešno kao ja u 22. godini. A o njegovim delima, onome što je ostalo iza njega i svemu drugom što je interesantno, a vezano je za ovoga hairli insana, bolje je da nam kaže neko ko ga je bolje poznavao. Mislim da je preselio prije tri, četiri dana, tačnije u četvrtak uveče ako se ne varam, ako je to uopšte i bitno. Da mu Allah podari Džennet, i njemu...

Petak, 23. Juli 2010

Govor clanova foruma

ve alejkumusselam ve rahmetullah, zdravi vi nama i živi bili Adžo Omere (Turkoviću) ako me osećaj, intuicija, ili kako bih to nešto u prsima već nazvao ne vara, ali pretpostavljam da ste to vi. Možda se varam, ali po stilu pisanja i tom nekom čaršijskom držanju koje se oseća čak i kroz ovaj virtuelni svijet naslućujem vaš identitet. Nejse. Lijepo od vas što ste nam skrenuli pažnju. Dugo nisam pisao, a baš prije neki dan pročitah jedan svoj stari post na forumu od prije par godina i baš se slatko...

Nedjelja, 18. Oktobar 2009

Enad Ličina

ono je užas od nameštenog meča.

Subota, 17. Oktobar 2009

Fk Novi Pazar

14:30

Ponedjeljak, 12. Oktobar 2009

Fk Novi Pazar

niko ne zna ništa više, a i oni što znaju neće da pričaju, od igrača i ostalih.nešto se mutno zbilo, a utakmica ko utakmica, igrali smo katastrofalno prvo poluvreme i mogli smo da primimo barem 3-4 gola, nesreća je doduše što smo ga primili u 41. minut.Posle, u jeku naše inicijative u drugom poluvremenu, kad smo mogli da zabijemo dva, dodje naš golman i istrči, promaši i loptu, i igrača, i sebe samog, i igralište i život i ovo i ono...i ovaj je samo ćušnu za 2:0.Imali smo neke šanse al sve je to...

Ponedjeljak, 28. Septembar 2009

Mirsad Djerlek osniva novu stranku

Citirano Orginalno od Root Citirano Orginalno od simke_np Haj Roote smanji malo doživljaj.Osećam da daješ sebi puno za pravo.To je ovaj, drži prodavnicu onde, stoji iza ovog, ovaj budala...Tvoji postovi obiluju beskorisnim informacijama i odišu mirisom ljubomore.Hiljadu puta si vodio diskusiju u suprotnom smeru i majstor si da okreneš temu, baš onako interesdžijski i fitnadžijski. i baš se pitam što se ti ovoliko upali odjednom. Ne moraš mi odgovarat, samo se onako pitam. I halali ako sam te št...

Nedjelja, 27. Septembar 2009

Mirsad Djerlek osniva novu stranku

ja mrzim kad se doktori petljaju u politiku dok im pacijenti umiru ili kupuju skupe lekove, ali, ipak, javio sam se samo da kažem jedno: Haj Roote smanji malo doživljaj.Osećam da daješ sebi puno za pravo.To je ovaj, drži prodavnicu onde, stoji iza ovog, ovaj budala...Tvoji postovi obiluju beskorisnim informacijama i odišu mirisom ljubomore.Hiljadu puta si vodio diskusiju u suprotnom smeru i majstor si da okreneš temu, baš onako interesdžijski i fitnadžijski.

Subota, 26. Septembar 2009

Fk Novi Pazar

Citirano Orginalno od amigo Ljudi bezanija-Novi Pazar 0-0 !! (o) (o) i to bez četiri prvotimca uz nekoliko šansi.Drugi na tabeli, odličan saldo, valjalo bi ovo akobogda materijalizovati iduće subote protiv Sloge pobedom. http://srbijasport.net/tak/312

Ponedjeljak, 14. Septembar 2009

Mobilni Telefoni

Citirano Orginalno od reja Ene. Sta je ovo cudo? Mi u Pazaru jos koristimo Siemens C25 i ericsson s64. A jel ovaj telefon u boji? gh688 more

Četvrtak, 10. Septembar 2009

Bosna - Turska

Citirano Orginalno od silver04 Valjda zato sto ne navijaju za svoju drzavu vec za susjednu. To je priznaces,tezak teret. Pogledaj samo Srbe i Hrvate u BiH. Nama se to gadi a svjestan si da isto to vrijedi i za ljude iz Srbije koji navijaju za neke druge drzave (Tursku,BiH...). gutam tvoje postove iz dana u dan, i svakim sledećim danom, njihov ukus je sve gorčiji i gorčiji (ili treba bez ovo JI na krajevima, pošto vidim uveli su montenegriNI 2 nova slova, gle čuda, pa sad ne znam ni kako da piše...

Četvrtak, 10. Septembar 2009

Bosna - Turska

Nedjelja, 06. Septembar 2009

Uzivo Armenija-BIH

Citirano Orginalno od silver04 Ipak bi trebalo za Tursku jer pola tima BiH nosi krst oko vrata a Turci su ipak Turci.I ne nose krst. zar ne beše ti onaj što je Sandžak nazivao fiktivnom regijom?

Subota, 05. Septembar 2009

Fk Novi Pazar

Citirano Orginalno od And_U_Price Mislim da je dobro sto se utakmica igra u nedelju jer ce biti vise publike. Nadam se ta ce to vaziti do kraja sezone. neće jer smo prijavljeni da igramo subotu, al' ovo je ovako ove nedelje, cijelo kolo se igra u nedelju, sve utakmice, ne znam zašto.

Četvrtak, 03. Septembar 2009

LOST???

hobbes?

Subota, 29. August 2009

Muamer Hukic, najveca nada nemackog boksa

Citirano Orginalno od STRANAC Zna li neko u koliko sati pocinje mec? 22:15

Utorak, 25. August 2009

Fk Novi Pazar

Citirano Orginalno od And_U_Price kad se oporavi Bihorac, to bi stvarno bila respektabilna ekipa. bihorac se nećka već stotinu godina, čas mu se igra čas ne...

Ponedjeljak, 24. August 2009

Fk Novi Pazar

Citirano Orginalno od uniplus Popaj je klasa... Tako se bori za klub... tamam, popaj je najbolji bio juče. a golčina u 43784397498743 minutu je posebna priča.

Nedjelja, 23. August 2009

Fk Novi Pazar

Citirano Orginalno od Ibn Masud Jel zna neko kad je sledeca utakmica kod kuce? šesti septembar, Mladost Apatin.

Subota, 22. August 2009

Ramazan 2009 :)

razumem te, ali optužiti nekoga za kufr je opasno isto kao što je opasno i protumačiti nečije riječi na pogrešan način, mada ovom logikom koju si upotrijebio nešto si potrefio a nešto omašio. a mujo je pogriješio što ti je to prenio sa isuviše emocija, moramo ga shvatit, možda je ipak u pitanju mladji insan, iako godine nisu nikakvo opravdanje u dinu. a što se tiče tog ruganja, ma šta tu imam komentarisat, kloni se takvih ljudi. i da se vratim na temu, ja sam tu vijest dobio jutros par sati prij...