Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 316.

Subota, 12. Novembar 2011

Autor: aka EmirAljovic

Muhamed Djerlek Maks

http://www.novosti.rs/vesti/kultura.71.h…ikaturu-Nesloga

Četvrtak, 18. Juni 2009

UNINP (zabranjeno prisustvovati na predavanjima u sorc)

root, ti ode daleko, ovo je samo grafit, nema veze sa religijom a vezano za ovu temu.. slazem se i ja da ne mozes prisustvovat' u shortsu na predavnja, al opet, kako one gole devojke mogu, ne znam... Nejse, sve vas pozdravljam , a podrzacu ovo kad bude vazio "zakon" za sve (oba pola).

Srijeda, 17. Juni 2009

UNINP (zabranjeno prisustvovati na predavanjima u sorc)

"Da ih Allah dz.sh nagradi na ovom predlogu! Stvarno kako se ne stidu oni "mushkarci" koji hodaju skoro goli, zar oni nemaju sestre?" Ja ne mogu da verujem sta ti pises Odem dole da popijem kafu, oni me isterase, ne mogu da udjem u dvoriste u 3/4.. pogleda oko sebe, sve devojke gole sem onog jadnog portira...

Četvrtak, 22. Januar 2009

Rackrsnica

Samo bezi iz Pazara i nasih Univerziteta (ne znam ni sto pisem veliko ovo U).

Srijeda, 29. Oktobar 2008

Arhitektonski fakultet u Novom Pazaru

Iskren savet, od srca. Bezite odavde, studirajte van Novog Pazara. Ako nemate love, radite pet godina, ustekajte pa idite studirajte, samo ne ostajte ovde!!!

Četvrtak, 23. Oktobar 2008

Liga sampiona 08/09

Grande Juve, grande Aleee Prosecan tim, veliko srce i jedan veliki, veliki virtouz

Ponedjeljak, 15. Septembar 2008

Adobe PhotoShop

kako da postignem ovaj efekat "slabljenja gustine" tackica?

Subota, 13. Septembar 2008

Sta trenutno slusate?

Diego Lopez Collia - Track 1 & Track 2 (instrumental)

Ponedjeljak, 08. Septembar 2008

Novi web browser Google Chrome

@zudo, nisam ja mislio na to, al se sad razumemo Da, Chrome nema klasican pregled vec posecenih stranica (mislim na tipican padajuci meni), te mu ova opcija ostaje kao jedina mogucnost i kontam da je nemoguce ukloniti je

Subota, 06. Septembar 2008

Novi web browser Google Chrome

Izuzetno je brz i lepo dizajniran Uklonio sam IE i Firefox i poceo da ga koristim, svidja mi se Najbolja opcija mi je "bez arhiviranja", dobra stvar @Phikret, jedino mi smeta sto se prilikom startovanja "nove stranice" (new tag) otvori nekoliko najposecenijih stranica Pokusavah da provalim foru, al ne nadjoh

Četvrtak, 04. Septembar 2008

Liga sampiona 08/09

@Jahja, Inter ti je propast od tima, oni imaju 23 dobra igraca i habera ti nemaju. Pobedi ih Juve u sred Milana, poigrase se sa njima. Dobro se zna da je deonicar Intera presluskiv'o Juventus, i da je Juve samo okrivljen za namestanje meca Lece - Fiorentina, al nije Interu odgovaralo 19 god posta... @ef, Ertane brate, nisu hteli da ga proteraju, no najveca navijacka grupa smatra da je Delle Alpi uklet jer je izgradjen , navodno, na groblju, pa ne posecuju stadion. Juventus ima navijaca koliko In...

Utorak, 02. Septembar 2008

Liga sampiona 08/09

Ja navijam za Juve, al ne mislim da moze daleko, mada, ko zna... Samo me zivo zanima kako mozete da svrstavate inter (pisem inter malim slovima jer ga mrzim) medju favorite, kad taj klub nema srce, nema timski duh i nista sto bi ga cinili velikim klubom, nema fajtera sem Zanetija? 18 god nista ne osvoje, naprave spletku i osvoje skudeto Veliki favoriti su Chelsea, R. Madrid, Man Utd, a svim srcem uz Juve!

Ponedjeljak, 28. Juli 2008

Festival 'Stari Grad' 2008, Novi Pazar

Massimo je odrzao koncert za pamcenje, neverovatan naboj emocija, neverovatan dozivljaj i prelijepo vece. Izuzetan profesionalizam, velika umetnost, zapanjujuci glas Godinama cekam nesto ovako @Ertane, i ja sam cekao Karta devera, ali sam ostao i bez "gde je ljubav", "melankolija" i "tajna vjestina".

Četvrtak, 24. Juli 2008

Dino MERLIN

Konacna tabela: 1) ptica bijela 2) deset mladja 3) drama

Subota, 05. Juli 2008

Autoput kroz Pester

Ertane, ne vredi se raspravljat'. Odluka o izgradnji auto-puta je konacna. Prolazi kroz Pester. Razlozi su ti sto ce morati da se pravi manji broj tunela, sto je kraci (1 km kosta nekoliko miliona evra), pa i zbog ravnomernog razvoja ove zemlje. Ne postoji nikakav politicki uticaj bilo koga (ovaj put)

Utorak, 17. Juni 2008

NBA

Makijaveli, Brajant je poceo da igra vise timski, te ja vise od njega ne ocekujem neverovatan broj poena. Sad ima Gasola, Lamara... Ne igra vise sam. Znas i sam da je covek prosle sezone dao 82 poena, i nekoliko puta za redom 50+ Sta da ti kazem, najbolji igrac svih vremena...

Ponedjeljak, 16. Juni 2008

Dino MERLIN

Klupko, moj favorit

Srijeda, 04. Juni 2008

Za koga cete navijati na EP-u ?

Samo za Italiju, uvek i zauvek Forza Italia Onda Turska, pa Rusija

Srijeda, 04. Juni 2008

Najbolji mobilni telefon

Nokia 6300, lagan, mali telefon Al ga ima svaka 1.3 osoba u Pazaru

Ponedjeljak, 26. Maj 2008

EVROVIZIJA

Zivo me zanima sto Italija nikako ne ucestvuje na Evroviziji? Ocajne pesme, samo prevedite pesmu Grcke, i videcete koliko je to smesan text... P.S. Fenomenalni ruski klizac, legenda umetnickog klizanja, je dao veliki doprinos Rusiji