Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-14 od 14.

Utorak, 23. Septembar 2008

Autor: ErviN.Pazar

Kako se odvici od pushenja?

Lako , samo cvrsto odlucis da neces vise, da ce umrijet neces je zapaliti, i vise ne razmisljas o tome. To je to mada mi mozda neki pusaci zamere na ovom komentaru ali poznajem nekoliko ljudi koji su na ovaj nacin ostavili cigarete, ali poznajem mnogo vise koji nisu izdrzali, da li je pitanju fizicka ili psihicka snaga neznam, razmislite sami???

Razmena maturskih, seminarskih i diplomskih radova

Au sto si pomogao studentima, sad ce bas da usavrse vestinu koriscenja interneta

VIDEO NADZOR MOBILNIM TELEFONOM

A koliko kosta video nadzor onaj obicni preko kompjutera sa ugradnjom, s'ti treba uzeti u obzir da vec posedujem kompjuter???

RK NOVI PAZAR

Bice dobro ovo im je tek pocetak, neka dve tri godine ostanu u super ligi, a onda borba za trofeje . Svaka im cast

Prvi gej festival u Sarajevu

Bruka, to vlasti nikako ne treba da dozvole. Ali Bosanci vec duze vreme cine svakakve poteze da bi se priblizili Evropi i zapadnom svetu,tako da me nebi iznenadilo i to da dopuste, a jedan od tih poteza je i proterivanje Mudzahedina iz Bosne. Sta nas sve nece snaci u cilju sticanja ovozemaljskih , prividnih lepota. Da im Bog pomogne.

Četvrtak, 18. Septembar 2008

Po prvi put na Olimpijadi zenska oprema u skladu sa Islamom

MasaAllah, i sve pobede da redja. Da je Allah Dz.S. nagradi i pomogne u svakom pogledu. PS: sad nam ne treba komentator da bi znali za koga da navijamo

Četvrtak, 18. Septembar 2008

Fk Novi Pazar

Ljudi da se nista ne lazemo , Pazar nikad nece videt prvu ligu, jer kad je dosad nije video nece ni odsad. Mada bih ja voleo da ga vidim tamo, i realno bi bilo ali Sudije su Sudije i na terenu oni odlucuju. Pravo da vam kazem da vise ni ne idem na stadion da pratim utakmice jer ne mogu da se nerviram dzabe, svaka cast momcima koji igraju i zelim im sve najbolje ali ako zele da urade nesto po tom pitanju neka beze iz Pazara .

Ponedjeljak, 08. Septembar 2008

KVALITETNA POPODNEVNA DREMKA (Qajlula)

Kako si samo pogodio temu, meni je postala navika da odspavam kad dodjem kuci sa posla od 30-60 min. Ali sam posle kao nov i nemam problema sa spavanjem uvece. Ako bude trebalo da se glasa ja sam ZA (o)

Ponedjeljak, 08. Septembar 2008

Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru

To sto govoris Jasmine za mito, toga ima svuda, nemoj mi reci da ga nema na drzavnim univerzitetima, jer znam odlicno ljude koji su bili tamo i sta se radi, ne kazem da na internacionalnom nema toga, ali je svedeno na minimum. A da je neko kupio diplomu to jos nisam cuo , ili ja nisam dobro informisan. A neznam sto se libis da cuvas ovce, ako ih nismo ti i ja cuvali jesu nasi ocevi ili dedovi , ali nema veze. Da smo mi zdravo. A ako znas nekog da prima mito na univerzitetu, mozes ga prijaviti i ...

Srijeda, 03. Septembar 2008

Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru

Video sam neke predhodne postove o vrednosti i priznavanju diplome sa Internacionalnog univerziteta, ja sam moju diplomu upisao u radnu knjizicu u opstini dok je jos Suljo bio na vlasti, znaci da nije tu mogao nista da spreci, radim vec godinu dana u svojoj struci i niko se ne zali na moj rad, kolege sa internacionalnog univerziteta rade i u drzavnim preduzecima kao sto su skole, bolnice i sl., tako da sve ovo ide u prilog internacionalnom univerzitetu i tome da su diplome priznate kao i diplome...

BABO ILI TATA

BABO , mada kao mali sam zvao tata ali prestao sam tako da zovem, jer mi je nesto lepse BABO , jer babo je ipak babo, kao sto ni amidza nije isto sto i stric , ili ujak nije isto sto i dajo. Bar meni nije i nikada nece biti nadam se

Liga sampiona 08/09

Bajern minhen osvaja ligu sampiona jer Riberi sala nije hehehe

Kozne Bolesti ( Mikoze, bakterijska oboljenja, ekcem)

Tokom nekoliko meseci imam problem sa gljivicnim oboljenjem na rukama.Bio sam kod lekara i on mi je prepisao neke masti. Medjutim to je veoma dug proces koji zahteva veliku paznju. Razgledajuci preko interneta video sam zapanjijuce podatke da trecina ljudi u svetu ima problema sa kozom. Zanima me da li se nekad i vama desila slicna situacija i na koji nacin ste je izlecili kako bi pomogli onima koji trenutno imaju taj problem.