Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 41.

Subota, 12. Juli 2008

Autor: Dzeniii

Otpust iz srpskog drzavljanstva ?

Za ispis iz drzavljanstav SCG su ovi uslovi: OTPUST IZ SRPSKOG DRZAVLJANSTVA CITAT IZ ZAKONA O SRPSKOM DRZAVLJANSTVU(clan 19)"(1) Srpskom drzavljaninu prestaje srpsko drzavljanstvo otpustom ako podnese zahtev za otpust i ako ispunjava sledece uslove: 1) da je navršio 18 godina zivota 2) da nema smetnji u pogledu vojne obaveze 3) da je izmirio poreze i druge zakonske obaveze 4) da je regulisao imovinskopravne obaveze iz bracnog odnosa i odnosa roditelja i dece prema licima koja zive u Srbiji 5) d...

Subota, 12. Juli 2008

IN MEMORIAM SREBRENICA 11.07.1995-11.07.2005

Link za real player BHTV i FTV snimak dzenaze! Vjeciti rahmet...

Subota, 12. Juli 2008

Vesti iz kraja

Upoznata sam, 4 godine sam bila u bolnici. I mogu sa sigurnoscu reci da je takav. Gospodin pravi koji je doveo prvu novopazarsku banju pa onda i bolnicu u red.

Petak, 11. Juli 2008

Vesti iz kraja

U razgovoru sa nasim gradonacelnikom Dr Mirsad Djerlekom: "Nasa zastava je i dalje tu. Ja se ne stidim svoje zastave i bice gdje je i bila." Evo i slika... Dr Mirsad Djerlek: "Evo i ustacu da budem pored svoje zastave..." P.S - Ne vjerujem da je iko ikada imao ljubaznijeg gradonacelnika kao sto je Dr Mirsad Djerlek. Mada i nije neko veliko iznenadjenje bilo obzirom da se isto tako ponasao kao direktor bolnice u Novom Pazaru.

Petak, 11. Juli 2008

Vesti iz kraja

Evo, bujrum, za sve one nepovjerljive. Mada ko god malo bolje poznaje zakon, obiljezja jedne stranke ne mogu biti u gradskoj opstini. Opstina

Subota, 28. Juni 2008

7 čuda u Kantonu Sarajevo

Ali-Pasina je na prvom mjestu, jos uvjek. Evo bas sad gledam rezultate, bas su nam se priblizili...

Petak, 27. Juni 2008

Citirano Orginalno od Zulfikar Glasam skoro svaki dan,ali nikako da kompleks Begove dzamije pobjedi .Mislim da smo svi trebali da glasamo za Begovu dzamiju Ali glasam ja i za Alipasinu dzamiju Nekako, pored toga sto je starija,mislim da je Begova dzamija vise posjecena od strane kako Bosnjaka,tako i onih koji to nisu(a mahom su turisti) Da, u pravu si, mozda je bolje bilo poceti za Begovu. Ali, kako Ali-Pasina dzamija ima vise glasova, onda bolje da se udruzimo. Evo i nekih vijesti. Baščaršija ...

Ponedjeljak, 23. Juni 2008

Kanton Sarajevo je poveo akciju glasanja za "7 čuda“ kulturno-materijalnog naslijeđa u Kantonu Sarajevo . Cetnici su u zelji da dokazu da je Sarajevo "Srpski grad " pokrenuli akciju na internetu da glasaju za Pravoslavnu crkvu i tako dokazu da je kulturni predstavnik Sarajeva ustvari srpska "kultura". Tako je sada crkva na prvom mjestu sa 9399 (46.13%)glasova a na drugom mjestu Ali-Pasina dzamija sa 9266 (45.48%)glasa. Problem je da Bosnjaci malo glasaju a da su istovremeno glasovi podjeljeni na...

Ponedjeljak, 20. Novembar 2006

Kad ste posljednji put zaplakali?

Hmmm, Altuna, dobra tema... (o) Zanimljivo kako samo devojke odgovaraju... Ja sam plakala u subotu, takodje zbog jednog glupog razloga, jos nikako da shvatim i prihvatim neke stvari... o|

Pitanja nevezana za Forum

Citirano Orginalno od @ef Nemoj da ocekujes da zavrsis seminarski rad, a da se ne pomucis HeHe, u pravu si, samo sam malo ljuta na asistenta a i na samu sebe, jer sam dobila najgoru temu... Hvala ti jos jednom. Izgleda da cu morati da prevodim.

@ef, hvala ti. Trazila sam na Google-u, ali vrlo malo sam nasla o tome. Ipak treba sastaviti minimum 10 strana, bez slika, sa fontom 10. )

Nedjelja, 19. Novembar 2006

Dobila sam temu za seminarski rad " 3G mobilni telefoni". Potrebno mi je minimum 10 strana o tome. Ako neko zna neki dobar (po mogucnosti opshiran) link, neka javi... Unapred, hvala. Pozz

Petak, 10. Novembar 2006

Sta vas moze najvise naljutiti?

Najvise me nerviraju neiskrenost i osobe koje vole da kontriraju drugim osobama recima, ponasanjem... da bi nakon dva tri dana sve to negirale... Stvarno me to izludjuje. Ranije nisam volela kasnjenje, al' obzirom da prijatelji oko mene uglavnom kasne postala sam prema tome ravnodusna..

Petak, 10. Novembar 2006

Vas ljubavni status?

Citirano Orginalno od PaZaRaC Tesko covek da poveruje da takav ljubavni statut moze bit "srecan" Moj statut : nezaljubljen, al nesrecno nezaljubljen Hmmm... Da znas da ne moze, ali kada covek nadje radost u nekim stvarima, narocito u sitnicama, mogu i te kako da ga usrece...

Petak, 10. Novembar 2006

Zrnca mudrosti

Volim te i ljubim, a ako je to greh, molicu Allaha da mi taj greh nikad ne oprosti. (Harun Al Rashid) Voleti, a ne biti voljen, isto je sto i odazivati se a da te niko ne zove. (Latinska poslovica) Bolje je biti tuzan sa ljubavlju, nego srecan bez nje. (Goethe) Neko nije onaj koji je bio tokom poslednjeg razgovora, vec onaj tokom citave veze. (Rilke)

Petak, 10. Novembar 2006

Vas ljubavni status?

Srecno nezaljubljena... I nije tako lose...

Utorak, 07. Novembar 2006

Stihovi

Citirano Orginalno od iMan-a Hej Dzeni, da te Allah nagradi. Koliko sam trazila ove stihove...Jednom sam na nekom predavanju cula al'nikako nisam mogla da ih nadjem nigdje. Hmmm.. Eto, da sam znala da trazis mogla sam ti dati to jos odavno, imam je jos iz srednje skole... Ljubav Zbog ljubavi tvoje neka me ne plase, neiskusni njene snage ne poznase; napitak ljubavi, to je za ljude, neljudi se nisu dotakli te case! .... Ljubav! To je sunce neprestanog sjaja, to je ptica srece, blagoslov iz raja! ...

Stihovi

GOSPODARU MOJ Ne dopusti da me savlada uspeh, niti poraz baci u očaj, podsećaj me stalno da je poraz iskušenje koje prethodi uspehu. GOSPODARU MOJ Nauči me da je tolerancija najveći stupanj moći, a želja za osvetom prvi znak slabosti. GOSPODARU MOJ Ako mi uzmeš imetak, ostavi mi nadu, ako mi podariš uspeh, podari mi snagu volje da savladam poraz, a kada mi uzmeš blagodat zdravlja, podari mi blagodat vere. GOSPODARU MOJ Kada se ogrešim o ljude, podari mi snagu izvinjenja, a kada se ljudi o mene ...

Otvori sliku preko Paint-a( desni klik na sliku pa idi na OPEN with PAINT) ako zelis da ti velicina slike ostane potpuno ista onda samo idi na File pa na Save As i zatim na Save As Type: JPG(*.JPG; *.JPEG; *.JFIF i zatim na Save. I takva slika ce zauzimati mnogo manje memorije. Nadam se da si me razumela... To je jedan od nacina, koji je vrlo prost. Ukoliko ne zelis da izrezes neke detalje sa slike...

Ponedjeljak, 06. Novembar 2006

Citat: Citirano Orginalno od didy Citirano Orginalno od siemprae Jel zna neko gde da nadjem program koji bi mi omogucio da prebacujem podatke sa mobilnog (samsung) na komp? Hvala unapred. i ja imam isti problem, pa ako se snadjes, javi mi molim te. hvala unapred. moj samsung je d-820 Ako vec nemate USB kablo a vasi mobilni telefoni imaju memorijsku karticu, najbolje resenje je da kupite chitach kartica( Card Reader), nije ni skup, a isplativ je. Recimo CANYON chita 29 vrsta memorijskih kartica. ...