Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-12 od 12.

Ponedjeljak, 06. Januar 2003

Autor: emir-casaba

PRIRODA

rosetajte po sumi pa me nazovite sutra ujutro." Usvoji li se preporuka dr. Howarda Frumkina s americkog Sveucilista Emory, ovako bi mogao glasiti savjet vaseg lijecnika. Svi znamo da izlaganje losim utjecajima iz okolisa moze dovesti do bolesti, znaci li onda da bi izlaganje dobrima dovelo do oporavka? Mozda. U clanku ovomjesecnog izdanja American Journal of Preventive Medicine razmatra se nekoliko studija u kojima se tvrdi da i sam pogled na prirodu poboljsava zdravstveno stanje. U jednoj od st...

Ponedjeljak, 06. Januar 2003

JOŠ BLAŽINIH IGRICA IZ ČASOPISA BRE!

OPIS IGRE: Napokon i za vaše kompjutere, jedan od najlepših hepeninga za našu omladinu. Dan mladosti kao najlepša posveta najvećem sinu našeg naroda. Ipak, ova hakerska verzija je mnogo orginalnija nego ona za koju znamo. Naime, sad nemamo pojma ko je naš najveći sin. Dok se od 1945. godine do 1980. znalo, (a od 1987. pa do 2000. takođe), sad ne znamo kome da pravimo slet. Zato u ovoj izvanrednoj igrici, možete da birate svog favorita za doček štafete. Imate četiri lokacije na kojima možete orga...

Nedjelja, 05. Januar 2003

ponovo o modi pazi malo

Citirano Kada se radi o modi i njenim propratnim sitnicama, neke stvari se mogu izabrati i po tu|em ukusu, naravno ako vam dobro stoje. Ali mislim da je ljudima veoma bitno da izaberu parfem iskljucivo po svom ukusu. Svi mi volimo da ljuudi oko nas primete nas miris i pohvale nas izbor, ali se u principu parfemisemo zato sto mi sami volimo da mirisemo. (Izvinjavam se Ce Gevari, posto je on ovu strast pripisivao mlakonjama i cuo sam da nije bas bio fan mirisljavih stvari.) Veliki modni kreatori ...

moda

Citirano U poslednjih par godina Novi Pazar je u oskudici stvari koje mu se nude, kako-tako pokusavao da bude moderno obucen. Koliko (ni)je u tome uspeo vidi se kada prosetate nekim prometnijim ulicama ili sednete u neki od IN caffea. Ono sto uvek opazim je to da sa malo ili puno para ljudi ovde zele da izgledaju kao SUPER STARS. Zasto? To bismo sada mogli objasnjavati raznim stvarima, ali ono sto najlogicnije zvuci je: “Kada sam vec nemocan, siromasan i nebitan, daj da barem izgledam mocno, bo...

www.mturkcan.com

sve ja najbolje o njemu i pozdrav ako ikada on to i pogleda..

nema sta jtu da se misli

8o kad udahnes ,izadahni .filozofija

boze dragi ljubav

o| cmook [SIZE=4]nema to umrloooo bre ko misli da nije neka rekne .[/SIZE]

bljak-ljubav jesi normalan

pa znas da je to umrlo sa vitezovima .. nema vise nista da se kaze ... c cccccccccccc

sta ste gledali u posljednje vreme

vala nije los film zavisi u koje svrhe se koristi o| malo kobi treebo da propusti ta film odgledat ,ja sam slucajno otisao i shavtio da ne treba zanemariti 35-40 god NIKAKO.........

Utorak, 03. Decembar 2002

mogu rec daje ta igra bolja od dorucka i rucka zajedno.

ja mislim da njedna igra nema sansu se poredit sa tom.ako iko zeli dobru zabavu id a zaboravi na probleme,posao,ovo,ono neak je igra ali jos nesto ruska misija je mnogo bolja i teza amerikanci su snobovi i lako je prec.. pozdravljam mog brata babbhu.. ccc ccccccccccccccc

Nedjelja, 25. August 2002

odgovor na pitajne o modi

pa kad smo vec kod toga dali je neko nesto uradio orginalno (®) u pazaru jeste samo treba da se malo potraze ti ljudi ili da se pitaju pravi ljudi za tu informaciju, kao naprimer ja . toliok za obo temu . uzgleda jedan veliki pozdrav za BABBHA. MORAM JOS OVO DA DOPUNIM! STO SE TICE SONJE IZ STIGA IZM PRILOZENOG SE VISI DA STIG DOBRO NAPREDUJE U DECIJOJ KONFEKCIJI A POSTO NE PRATIM DECIJU MODU JOS. NE MOGU KAZATI DALI JE TO ORIGINALNO. A DOBRO SE ZNA DA 5 NAJVECIH MODNIH KREATORA DIKTIRA MODU U ...

Četvrtak, 01. August 2002

moda

sta smo svesni eto pocinjnem neki mancester je bio pred pazarom [list] [/list] [SIZE=3]moda u pazaru.[/SIZE] jeli u opste zna svet koliko se u pazaru radi , i sta pazarci cine da urade nesto sto nebi moglli ni sami najveci kreatori niti kuce odraditi..... mislim daje jedan veliki korak napravljen u vezi sa tim ako ima neko ko se jos slaze samnom u verzi ove teme neka kaze.. tu sam odgovoriti.