Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 60.

Petak, 11. April 2008

Autor: dzerakin

Sta nedostaje Novom Pazaru?

Citirano Orginalno od El_Dahia Ako je ovaj podatak koji posedujem tacan fali mu 742 km2 brisanog prostora pa da sve lepo uredimo iz pocetka da napravimo bolje sire ulice, trotoare, setalista korita... itd. NOVI PAZAR RELOAD... Potpuno se slazem u najboljem slucaju izgradnja novih stambenih blokova tj stambenog prostora van centra grada jer je ovako potpuno besmisleno ista planirati. Velika je glupost praviti zgradu bez ikakvog parka, parkinga, prodavnice itd a takvih primera kod nas dao Bog ima...

Ponedjeljak, 14. Januar 2008

Marfijev zakon

Kada cekas GSP u Beogradu on uvek naidje na vreme ali u suprotnom smeru

Četvrtak, 09. August 2007

ANTIMATERIJA

I ovo se preprica

Četvrtak, 09. August 2007

Teorija evolucije

Fino fino. Sad si mi dao temu za domaci da malo procitam ovo o cemu pises. Drago mije da tema jos uvek nije za recycle bin.

Ponedjeljak, 09. Juli 2007

Teorija evolucije

Uhhhhhhhh sto volim kad ovako zapecatim zanimljivu temu.

Petak, 06. April 2007

Kako vam je uredjen mobilni?

Ja sam slomio ekran tako da nemam pojma sta mi je na ekranu, a ne znam ni kako zvoni jer ne mogu da ukljucim zvono iz gore navedenih razloga.A ni slicice ne cuvam. Poruke citam tako sto ga spojim sa kompom i eto.

Petak, 06. April 2007

Nase mesto u svemiru ...

Mi smo ti poslednja rupa na svirali

Petak, 06. April 2007

Knjiga koja vam je promijenila život

KUVAR posle njega nikad vise nisam bio mrsav o| o| o|

Subota, 13. Januar 2007

Foto-montaža

Bez ljutnje ali ova montaza sa muftijom i suljom je ocajna, pa i to je preblaga rec. Ekspozicija je totalno razlicita, ruka na macku deluje ko da je nacrtana. Ideja zasluzuje svaku pohvalu ali bi mogao to mnogo bolje da odradis, mada mi se svidja prateci tekst ali to nije fotomontaza. Pogledaj kako je to uradio Elvinov babo, e to je primer dobre fotomontaze.

Subota, 23. Decembar 2006

Novi Internet Explorer 7

Kao sto rece covek ako nemate licenciran softer zaboravite download IE7. Gubite vreme a jos vas posle nervira, te nije licenciran, te ovo, te ono. Opera je zakon jos kad imas glasovne komande zavalis se pricas i surfujes. Dusu dalo kad si sam pa ti dosadno, popricas malo sa kompom Dobar mi ovaj prosek ocena isto ko na faksu

Ponedjeljak, 27. Novembar 2006

Pitanja nevezana za Forum

Ne znam da li je resen problem sa gipsom ali to se inace radi na sledeci nacin. Prvo izduvas prasinu iz tog udubljenja, pa okvasis, osim ako nije od nekog materijala koji bi se tom prilikom raspao tipa karton ili nesto slicno. E sad posto smo pripremili radnu povrsinu idemo dalje. Zamesas gips prema uputstvima proizvodjaca Ako je redji lakse ces da napunis tu posudu ali ces vise da se isvlekas. i obrnuto. Gurnes gips, izravnas spaklicom toliko koliko moze, gurnes taj predmet koji treba da se ocr...

Subota, 25. Novembar 2006

Sovinizam u jeziku

doktor-doktorica profesor-profesorica sto-stolica bas zanimljivo poredjenje

Utorak, 07. Novembar 2006

Dosadashnji diplomci dobijaju master

Mislim da sprovodjenje te odluke zavisi od fakulteta do fakulteta. Ne bih da te razocaram ali za tu informaciju ti je najbolje da pozoves svoj faks i da se raspitas. Dzaba te mi ovde bodrimo. Na mom faksu master zvanje dobijaju svi koji diplomiraju od ove godine, sto se tice ovih ostalih izvisili su. Ali ni to master zvanje nije magistratura u onom smislu u kom je to bila pre, vec ako hoces da radis doktorat onda ne moras da provedes dve godine na magistraturi pa dve godine doktorat nego samo tr...

Srijeda, 01. Novembar 2006

Da li biste se udale za momka koji ne ume opeglat' i umesit?

Izvinjavam se za ove grube reci. Potpuno se slazem EF ali su neki tvrdili da ne znaju i da nikad nece naucit, a smem da se kladim da znaju ali da nece da priznaju jer onda kao nisu frajeri a samim tim gube pravo da budu "za*ebani" i da se resetaju za Bajram.A sto se tice udaje mozda bi bilo pametnije da devojke gledaju nekog ko ce znati kako da vaspitava decu a ne da li zna da kuva. Bilo bi manje naoruzanih k***** i "zestokih momaka" (citaj: sitnih krimosa sa utokom). Ne bi bilo lose ni da je u ...

Teorija evolucije

Ala ste se raspisali o ovoj temi. Malo kasno sam se setio da je procitam ali evo vam moje skromno misljenje. Neko pomenu neke vanzemaljce i nastanak RNk,DNK na Zemlji medjutim, ne mora da znaci da su istoimene kiseline nastale na nasoj planeti. Moje je misljenje da ih nisu doneli vanzemaljci ali plavetnilom nebeskog svoda lutaju i neka druga tela kao sto su na primer komete i asteroidi. Moguce je da je i neko od tih tela donelo taj materijal na nasu skromnu planetu. Na taj nacin sam nastanak RNK...

Da li biste se udale za momka koji ne ume opeglat' i umesit?

Svaka cast za ovaj post ZUTOM CVIJETU. Mislim da su neki od vas (s******) imali prilike da se uvere kako muskarci fenomenalno i kuvaju i peglaju i peru ves, svi koji kazu da to ne znaju da rade lazu (bar su studenti tom "tehnikom" odlicno ovladali) ali ako to budem morao da radim kad se ozenim onda bih bukvalno stao na "LUDI KAMEN". Ako stvari tako stoje postavlja se pitanje, ko se tu udaje muskarci ili devojke.

Nedjelja, 22. Oktobar 2006

Sta je to crna rupa?

Ja sam o ovo o beskonacnosti procitao u knjizi Rodzera Penrouza koji jeste najbolji matematicar a nema potrebe da trazim reviziju bilo kojih spiskova osim spiskova sa rezultatima ispita . Za spiskove najboljih matematicara ocigledno postoje preci

Nedjelja, 22. Oktobar 2006

Prosecne temperature cpu-a

Pokrecem ovu temu cisto zato sto me zanima kolike su prosecne temperature procesora.Kod mene je amd barton 2600+ na chaintech (ne znam model) ploci. Prosek je oko 53c (speedfan 4.31) i cini mi se da je to malo previse, dok je ploca na 44c. Procesor trenutno radi na 1.9, fan je na 2500rpm i to mu je maksimum. Treba li da menjam ventilator ili sta...