Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 143.

Srijeda, 12. Oktobar 2011

Autor: Peppa

Evo reshenja!!!

Dakle tema koju ste raspravljalı pre ohohooho vremena-ısplıvala Ova (zena na brodu) je bogamı po menı bıla u pravu (a ja morao to da prıznam) :klanja: sada je 2011 ı Jelen Super lıga je u ıgrı.... Navıjackıh grupa sada ıma vıse nego pre... Torcıda-Ultra Azzurro-Ekstremı-Horde Zla-Canabıs Fırm-Blue Belay Boys.... ı ko zna kolıko ce ıh bıtı!!! Zato sto to tako bude uvek,a mı ne zelımo da nam drugı ,,neko ,, solı pamet! Najlepsa stvar u svemu (po menı),je da ce ako dragı Alah da nasa trıbına bıtı s...

Srijeda, 12. Oktobar 2011

Pojedıncı

Nekıma bi ıspred upravne zgrade FKNP trebalı vezat krave ı volove da ıh podsetımo odakle su doslı ,pa da se presaberu ı malo spuste loptu u odnosıma sa navıjacıma! Nemaju onı pojam sta znacı trıbına-a kako je krenulo saznace -alı bıce kasno...za njıhove fotelje. Alı ako -samı su trazılı !!! o| o| o| o| o| o|

Ponedjeljak, 26. Mart 2007

KO JE UZEO DA VODI FKNP???

KOOOOOOOOOOOO????

Ponedjeljak, 26. Mart 2007

Ko je kupio klub???

Da ne znate ko je uzeo klub FKNP? Nesto se shushka???

Petak, 06. Oktobar 2006

Smeshno

Vidi sinovac iz BBRS,da ti ovaj matori cika kaze par saveta: 1.Mama i tata te nisu lepo vaspitali pa ti sada mrzis sve sto nije u tvom okruzenju(crnce,grobare,jevreje,i ostale LJUDE koje je BOG stvorio da zive) 2.Jos ti ni qrac nije porastao a ti bi nesto da pojasesh! E,to ces morati iz tvog okuzenja,jer ovde nije mesto za tebe,a to bi se isam uverio kada bi dosao i TAKO se ponasao! 3.Tata ti je navijao za CZ pa i sin ide stopama svoga tate,ali ti tata nije ispricao pravu istinu,ali ne brini,ja ...

Ponedjeljak, 10. Juli 2006

..chika Paja,pa nam pojeo jaja....

Opet chika Paja zamutio Josanicu i Ibar...!!! [SIZE=3]Kragujevac - stadion chika Dacha 100% [/SIZE] [SIZE=3]...umrla je mucenickom smrcu ceta djaka u jednom danu.... [/SIZE]

Srijeda, 05. Juli 2006

Kad bude bice....

Sead Halilagic je veliki sportista i covek.Za njea sve reci hvale, za njegovo odeljenje U stvari, ODLICAN PROFESOR (o) - LOSE ODELJENJE xx( (citat mog velikog prijatelja posle obavestenja da je S.Halilagic preuzeo klub)

Četvrtak, 27. April 2006

VRH !

Svi teze ka vrhu,mada ne u prirodnom smislu, vec u zivotnom,pa se samim tim i ja svrstavam u planinare. Sretno ka vrhu momci

Subota, 08. April 2006

BARSA CEKA...

Samo Barsa zna da ce biti u finalu, a ovi drugi...? PRED ZORU SE MRZNE

Subota, 08. April 2006

UPRAVA NAPOLJE !

U Subotu ce se cut na stadionu UPRAVA NAPOLJE! I treba! Suspendovali ljude zato sto traze pare? Pa nece niko dzabe da igra... [SIZE=4]SAMO UPRAVA NAPOLJE [/SIZE] (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Nedjelja, 26. Mart 2006

PUNA KAPA...

Sta je bre... Nezadovoljstvo za tri boda? Pa ljudi,pobeda je pobeda ! Samo tako,i sve ce biti kako i treba da bude! (o)

Nedjelja, 26. Mart 2006

Legenda naseg fudbala !

Bajro zaista zasluzuje svu paznju ovoga grada,jer njegovo ime u istoriji naseg fudbala ima znacajno mesto koje je i zasluzio. Brz oporavak LEGENDI ULTRA AZZURRO !

Nedjelja, 26. Mart 2006

Vreme je za pobedu !!!

KONACNO! 1:0 Vrednih tri boda za Novopazarce.Tribina sve bolja i bolja,sto mi je narociti drago! Samo napred plavi!

Nedjelja, 26. Mart 2006

Zoran Gobcevic

Mogo bi da pogledas na dnu nekog bazena! Ko ti je ovaj lik?

Nedjelja, 16. Oktobar 2005

GLAVU GORE!!!

Nicija ne sija do sabaha! Samo nek oni daju sve od sebe, i da ne gube bez otpora, a drugo sve dodje na svoje! :klanja:

Nedjelja, 16. Oktobar 2005

Navijacke pesme FKNP

Nema me dugo, al kad dodjoh ono moj me brat zamalo rasplaka Alal vera brate! Reko ja-BICE NESTO OD TEBE! (o)

Subota, 25. Juni 2005

2005-2006???Sta ocekujemo?

Selam svima! Nisam bio dugo na Forumu, pa rekoda nacnem malo teme o sledecoj sezoni! Sta ocekivati posle ovako "jadne" sezone? Pokazace vreme ili.... Totalno sam razocaran padu morala u taboru FKNP! Sta se desilosanjima,to samo oniznaju??? Ne bi valjalo da tako bude i naredne godine! Sve u svemu-nek im je sretno!!!

Petak, 27. Maj 2005

Sigurica....

Ne brini sinovac, opstanak je obezbedjen, samo sto boli suspenzija! A prezivecemo sve kao i do sada! :klanja:

Petak, 27. Maj 2005

MOLIM???

Nego gde susad oni sto su pricali za Zabare i Spance Englezi brate moj! Kolevka fudbala,a i dosta su im dali fore: 3:0 Mnogo je kume o| Liverpol je to momci. O sta sad imate da kazete o Englezima??? LIVERPOL FOREVER!!! VIDIMO SE DOGODINE (o) :klanja:

Petak, 27. Maj 2005

Englezi......

YOU NEVER WALK ALONE.... Kaze himna Liverpolovih navijaca, koji su inache Englezi,itd... Nije me bilo dugo,jer sam cekao da vidim THE END za zabare! i da vam pravo kazem, BASH SE DOBRO OSECAM! (jadniMilan ni jedan trifej ove godine o| ) Vidimo se dogodine :klanja: