Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 41.

Nedjelja, 05. Novembar 2006

Autor: MuShtuluk

eneeee :D

Pa veljahauljeeeee ... Zene su zlo bez kojeg se ne moze ... Jes vala bitna lepota nemosh da gledash nekog gargamela ene

Ponedjeljak, 22. Maj 2006

kukLJishhh...

finci ? pravo oLJicenje aLJejhi naLJeta... KAMEN HIM USTA

Subota, 20. Maj 2006

jes, jes...

[SIZE=3] Svako pricha shta misli za bilo koju temu Svi ste vi u pravu, ima sto varijanti (o) Il' sam se ja druzio sam mojom zenom il' dunja puko [/SIZE]

Subota, 20. Maj 2006

da se najezish

EEEEEEEEEEEEEEEEE !!!! Roman napisaste !!! Ono shto je od Uzvishenog Allaha dz.sh. je HAIR pa i ljubav u NJEGOVO ime aLJiiiiiiii... svaki drugi nachin ljubavi je zabava za budale

Subota, 20. Maj 2006

stigo sam

dodjoh (o) posle dugih godina, ZELJA MI JE DA OTVORIM SHAH-KLUB da bi se neka moja braca MOZDA setila mene!

Srijeda, 29. Decembar 2004

Najmanje 24 000 ljudi manje na Plavoj planeti

Citirano Orginalno od PASHA Svoj Braci Muslimanima koji su nastradali u ovom nevremenu ALLAH RAHMETEJLESIN RAHMETEJLESIN, jel to na turskom ili kojem jeziku ? Dok se objavila ova informacija za 24000 pa dok smo prochitali pa dok shta, eve nocas rekoshe 60000 sahi zalosno, al Allah dz.sh. je tako hteo !!!

Ponedjeljak, 27. Decembar 2004

E nemooo

Citirano Jeste,jeste UPRAVU SI!!!! (o) JEL PO TEBI LJUDI KOJI PREDJU 800KM U AUTOBUS ,NAVIJAJU 100 MIN. I KASNO SE VRATE KUCHI ,OGLADNJELI,ISCRPLJENI VOLE KLUB IZ POMODARSTVA!!?????? xx( Vala ste se super pokazali kad ste s` Radom igrali, josh cutek dobismo, onolika masa, imate srca svi do jednoga, shto ne skochiste ? Svaka chast izuzecima al oni shto su uchestvovali u tuchi njih poznajem vecinom. Jesi li ti bio u odbranu il si psovo sa tribina kao ostali ?

Nedjelja, 26. Decembar 2004

nek je s` hairom

Selam Alejkum Sve shto imam rec je: "Nek je s` hairom"

Petak, 24. Decembar 2004

otkaLJen si ti ?

Uhhhh kako je to lijepo, to je isto k`o kad na naochare turish brisache Dobre ideje imash kraLju, nego reci mi ti shta sa time postizesh i koji mu je vijek trajanja u odnosu na normalu ? otkaLJen si ti ?

Petak, 24. Decembar 2004

Upali svjetlo

Vala nemo te neshto zamerit al htedoh da vam kazem da je nova godina bLJizu. Dan ka svaki, samo se drugachije zove i drugachije se beljezi, ne zavaravaj te se. Nemo sluchajno da je ko kupio petarde da mu pukne u prste daljeko bilo nemo na ochi da mi se pojavljuje iLJ da chujem da je neko puco iz pishtolja troshio badihava metkove zamerio bi mu see aauuuuuu ni Trnavica ga nebi mogla oprat Sve je to lijepo shto narod zamishlja al mogu vam rec jednu stvar i nema prava na to da se iko ljuti: "Kad bu...

Petak, 24. Decembar 2004

Nemam pojma o cemu se ovde radi

a behuLJ to oni: "Sitni maLJi hajvanchici shto udju i heljach naprave" ? Neka hi, nek cosaju, svako je za po neshto stvoren. Ene haj mu zabrani da ne chini HACK. No najgore, ako se mnogo chovek uvuche u to, on postane takav i u zivotu, haje svudje prste da zavlachi i haje sve da zna, nije mu to lijepo al neka ga djavo ga naduo i s` tim kad mu je merak ka na primer ta Kevin Mitnik, ha je on bio u zatvor znachi da mu nije LJijepo to shto je radio sigurno nije bio struchan

Petak, 24. Decembar 2004

uzeLJeo sam vam se

hajjjj otkad nisam nishta pis`ooooo zamalo zaboravi: "Sellam Alejkum" Ada ja kad bi vam pokazo moj desktop nikad vam vishe za vijeka nebi palo na pamet da pokrecete taKu temu a kamoLJi da komentarishete. Ene ti njih s` chim se oni zanimaju i sIgraju se kekekekekek no dobro nek ste zdravo. Sandzacki_Sin, tvoj desktop kad vidoh bash sam se utjeshio, a imam i jedno pitanje za tebe: Ko je pokrenuo ovu temu? Taj je sigurno neki dobar HACKER hoce da vidi shta ko ima pa da RISHKA ahhahahahahahahah Te ...

Ponedjeljak, 01. Novembar 2004

Sta mislite o narkomanima?

Citirano Orginalno od Narkoman Eneh Eneh, e bas bi voleo da znam kako to te tvoje drugarice primetise da su to bili Narkomani ? Sto se tice Narkomana mislim da to nije velika opasnost za nas grad, jer, sto vise Narkomana po gradu to bolje, jeeer, kad malo bolje pogledate po gradu primetit ce te da je najveci deo vernika koji sad sa bradama i kratkim pantoljicama setaju po gradu pre no sto su otkrili islam bili pravi i to oni bas zesci Narkomani, cosali momci dok su mogli, kad im je nestalo para...

Koliko ozbiljno mislite kad ste sa nekim u vezi?

A sta mislis da hi je neko mijenjo ka carape, a imo saLJ jednu za zivota. Njemu bi rahat mogli reJ iLJ si glup iLJ ti noge smrde.

Da li se TV SAN emituje u N.Pazaru

San se vise ne emituje, davnoje presto

Izgradnja fakulteta u Novom Pazaru

Citirano Orginalno od vagabundo Ima li ko da mi moze kaze nesto konkretnije o izgradnji novog fakulteta, koji fakulteti i kada treba da se zavrsi sa izgradnjom? Dokle su stigli sa izgradnjom? Koliko sam ja cuo radovu su vec bili gotovi.

Dan Mladosti

Taman tako Hadalje TrebaLJi di svaki dan da pravimo ove sPljetove, da ponesemo Safeta Isovica i sve druge safete i stafete!!!

Pitanje

Ijo administratore pa kako te popravljanje naslo??? To ti nije pisalo u pravila foruma koja sam ja detaljno proCito. Tamo ti nidje ne veLJi da treba da se popravljas da bi se makla opomena. Ko da saT ja hajem da nesto po menE majstorisem i da se popravljam, suti jadan hoTu se saLJ vise razbataLJit. No makni ti mene ovu opomenu to bi bilo sahi ljijepo oT tebe. E ljelje mene ove arhitetkinje. Pa zasta mi ti to trazis muStuluk - ti nijesi u vinklu. Trazis mi mustuluk sto mi se nikaT nece maJ opomen...

Mubareklisanje Ramazana

Ramazan-i-Sherif Mubarek Olsun