Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 81.

Nedjelja, 15. Februar 2009

Autor: carMurat -oglu

Telesna tezina forumasa

osamdeset kila niđe sala

crni dani za medresu..

Iako je nova garnitura vlasti u opštini, na svom zasjedanju kojim je presjedavao Milan Veslinović donijela odluku o milionskim odvajanjima za IZUSovu medresu u NP na 47 strani... sa www.rijaset.ba saznajemo da je posljednjeg petka širom Bosne organizovano skupljanje za ovu medresu "koja je skoro otvorena! [SIZE=1] @sultan bosniack! čiji si ti?![/SIZE]

AKO NEKO ZNA??

dobro simke_np ako neznaš što se javljaš uopšte @ramzes_33 pogledaj PrivatnePoruke selam

Petak, 06. Februar 2009

Sta mislite o Medresi u Novom Pazaru,koja vazi za najelitniju skolu?

samo nerazumijem zbog čega je neko stao u odbranu evidentnih boleština i šejtanluka koje sam spomenuo kroz zidove WC-a, pa mi izbrisao text??? zbog čega? jel to treba sada da posvjedočim kako je medresa sveta, kako su tamo anđeli božiji, iako mi je očita neka nepravilnost!? poznajem poprilično ljude koji se ovdje okupljaju, i lično ne smataram da mogu naći nekog sagovornika... uglavnom su to ostrašćeni i samim tim totalno zalutale žrtve "svršenika kursa ua izazivanje nereda"... pa u toliko i nez...

Srijeda, 04. Februar 2009

Zloupotreba islamskih vjerskih praznika

Što se tiče zloupotriyebe vjerskih praznika i svečanosti, prije tri četiri mjeseca smo bili svjedoci neznabožačke promocije ubijenog srpskog premijera Zorana Đinđića na Ikrar dovi... Tako da i nije čudo što poslije "obični svijet" završi po pijankama i koncertima turbofolkera, kada him ovakva neznabožačka poruka dolazi sa takvih mjesta!! Ikrar dova je oglašavanje i obznana Hadža, što je sunnet Ibrahima alejhisselama kojem je Uzvišeni to prvo i zapovjedio: Hadž : 26,27 26. I kada smo kao pribježi...

Srijeda, 04. Februar 2009

Aktuelnosti iz Bosne

Povodom izbora novog patrijarha Rusije, reis IZ-a BiH je uputio pismo čestitke svojeme moskovskom kolegi. čestitka se može naći na ovom linku

Subota, 06. Decembar 2008

Vesti iz kraja

Sulejman Ugljanin, ministar bez portfelja u Vladi Republike Srbije posjetio je prošlog petka novovarošku opštinu i sa čelnicima lokalne samouprave razgovarao o budućima vidovima saradnje. Ministar Ugljanin je tom prilikom održao radni sastanak sa predstavnicima vlasti, opštinske administracije, javnih preduzeća, školstva, sudstva, tužilaštva, policije i kulture, u cilju dogovora o budućim pravcima zajedničkog rada na održivom razvoju ovog izrazito migracionog područja i uspostavljanju mehanizam...

Petak, 05. Decembar 2008

Enad Ličina

svaka čast enadu!! (o) najvjerovatnije da je on najuspješniji novopazarski sportista svih vremena!! uvijek je bio miljenik naroda, čaršije.. ne samo zbog svoje uspješne sportske karijere već i zbog neodoljive simpatičnosti koja ga krasi kao ličnost i dan danas!! što se tiče te njegove "simpatičnosti", koju spominjem, ja nisam mogao da se zaustavim od smijeha kada sam gledao ovaj prilog Citirano Orginalno od harunh Evo Enada u Novom Pazaru. http://www.islamskazajednica.org/index.p…mid=&Itemid=755...

Srijeda, 26. Novembar 2008

Liga sampiona 08/09

onaj Kerim Benzema je kralj (o) uživao sam gledajući ovoga zidano-likog majstora

Srijeda, 26. Novembar 2008

HISTORIJSKI DOGAĐAJ!

[URL=http://www.youtube.com/watch?v=JhBD2Xb8cRI&eurl=http://www.sandzaknews.com/video/44-sastanak-sulejmana-ugljanina,-ministra-bez-portfelja-zaduzenog-za-odrziv-razvoj,-sa-pr]link sa snimkom susreta gospodina Sulejmana Ugljanina i gospodina predjednika Abdullaha Gula[/URL] Ovom prilikom, gospodinu Gulu su i predstavljeni i političari toga kraja, a koji su bili u pratnji ministrovoj, pa je i dogovoreno mnogo budućih akcija od kojih će imati velike koristi i za turski i bošnjački narod, ali i sv...

Utorak, 25. Novembar 2008

Vesti iz kraja

Citirano [SIZE=2]Ministar u Vladi Srbije i predsjednik vladine komisije za saradnju Srbije i Turske, Dr Sulejman Ugljanin sastaje se danas sa predsjednikom republike Turske Abdulahom Gulom. Ovo je prva zvanična posjeta ministra Ugljanina predsjedniku Republike Turske u kojoj će biti riječi o ekonomskoj saradnji Srbije i Turske. Nakon posjete predsjedniku Gulu, Ugljanin će učestvovati na Balkanskom ekonomskom samitu u Istanbulu, koji se održava na ministarskom nivou, na kojem će učešće uzeti min...

Ponedjeljak, 24. Novembar 2008

Sta trenutno slusate?

Citirano usput predlozite neke pesme za moj rodjendan. rođendanska 1 rođendanska 2 rođendanska 3 rođendanska 4 ps onako usput, ne kaže se "s vremjena" niti se kaže "vrjeme", niti prljavo kazalište to tako neispravno izgovara nezamjer'

Ponedjeljak, 24. Novembar 2008

djavo nit´ ore nit´ kopa

Citirano "Razmotriti ubistvo Ahmedinedžada" Bivši šef izraelske armije Moše Jalon izjavio je za jedan australijski list da Zapad mora razmotriti sve neophodne opcije da zaustavi razvoj iranskog nuklearnog programa, uključujući ubistvo predsednika Irana Mahmuda Ahmedinedžada. "Moramo se suočiti s iranskom revolucijom odmah", rekao je Jalon u intervjuu za "Sidnej morning herald". Na pitanje da li sve opcije uključuju vojno uklanjenje Ahmedinedžada i ostatka iranskog rukovodstva, bivši šef izraels...

Nedjelja, 23. Novembar 2008

Aktuelnosti iz Bosne

nakon hrvatskog podizanja optužnice protiv srbije, u bosni se aktuelizira ponovno pokretanje procesa u kojem je BH izgubila spor od hrvatske... Citirano Ima li BiH šanse da u vremenu od deset godina od dana izricanja presude Međunarodnog suda pravde u Hagu, u predmetu u kojem naša država tužila Srbiju za genocid, pokrene ponovni postupak u istoj pravnoj stvari, cijenit će se na osnovu prikupljenih novih dokaza koji u vrijeme prethodnog postupka nisu bili dostupni Sudu. Prema onome što se sada vi...

Adem Ljajic

evo još onda: klik

procentualna zastupljnost Bošnjaka u BiH (procjena)

Dok je procenat Bošnjaka usljed priliva izbjeglica ali u nekoj mjeri i iseljavanja nebošnjaka porastao u odnosu na 1991. u područijima šireg regiona Sarajeva, Tuzle... daleko drastičniji je pad procenta u Podrinju npr, gdje su Bošnjaci prije rata činili uglavnom apsolutnu većinu... Bratunac, Foča, Rogatica, Višegrad, Zvornik, ... su jedne od mnogih prijeratnih BH opština sa apsolutnom bošnjačkom većinom (apsolutna većina znači preko 50%), u kojima je trenutno procenat Bošnjaka jednoscifren!! U ...

A D E M L J A J I Ć

ADEM U AKCIJI 1 dio ADEM U AKCIJI 2 dio

Vesti iz kraja

Citirano Glavni muftija Islamske zajednice (IZ) u Srbiji Muamer Zukorlić ocenio je da su vernici koji su u sredu krenuli na hadžiluk u Meku i Medinu "deo elite sa zadatkom da predvode muslimane u Sandžaku". Muftija je na svečanom ispraćaju hodočasnika u centru Novog Pazara ocenio da se među muslimanima u Sandžaku i Srbiji ponovo rađa elita koja se formira na Fakultetu za islamske studije i Internacionalnom univerzitetu. Zukorlić je dodao da se uporedo sa obnavljanjem intelektualne, ekonomske i ...

Fk Novi Pazar

Citirano Ma nije valjda da si ti pogresio pa se izvinjavas... ah pa šta bi drugo izvinjenje trebalo da znači ako je tebi merak da me vidiš grešna, ska probljem mogu te ja ponekada i izvjestiti o nekom svojem grijehu i/ili grešci, nego neznam šta'š s tim (šalu na stranu: ja da sam na tvojem mjestu, zaista bi me bilo stid da se ponašam onako... ali nejse) Citirano Ovde nije rec da li ih dobijaju na vreme ili ne,nego ih igraci Apatina uopste ne dobijaju.A sto se nasih tice,ako ih ne dobijaju onda ...

Fk Novi Pazar

oh izvinjavam se pa šta ima uredniče. jesil mi izbrisao koji post u zadnje vrijeme nego: a jel to naši fudbaleri dobijaju plate na vrijeme?? i još: pa jel' ova uprava stvarno nije sramota za naš grad?! ps koliko da podsjetim o te dvije stvari sam pisao