Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 26.

Nedjelja, 11. Decembar 2005

Autor: Hatab

selamalejkum

Stvarno ovo zadnje vrijeme najmanje sta mi je padalo na pamet toje komentarisanje na ovom forumu po raznim tackama i temama. Stose tice sramnih i zasramljenih u ovoj zemlij sandzackoj mislim da ih ima toliko da kad bio ovaj kompjjuter imo osecanja te vrste nacisto bi ekspolodiro. Pojedinci i grupe ako ovoj zemlji sandzackoj i narodu njegovom kakav hair ne ucine onda bar od sramote nek zacute

Četvrtak, 27. Oktobar 2005

Americki iftar

Selamalejkum draga braco kako sto sam reko nisam mogo da ne prokomentarisem dogadjaje od prije neki dan. Hteo sam samo da upitam nase "bosnjake"dali su svesni dok im jedna cionisticka ruka stavlja zalogaje u usta druga je za to isto vrijeme ubila na destine i stotine mulimana diljem svijeta podjimo od palestine zavrsno sa irakom,za neciju informaciju juce sam se zadesio ispred tadza i nazalost video kako americka katiljska bagra stoji u ulozi domacina i ljubazno docekuje musafire a muslimani ist...

Srijeda, 26. Oktobar 2005

Americki iftar

Selamalejkum jes da nisam zeleo uopste da se javljam za vreme mjeseca ramazana ali preko ovog nisam mogao cutke da predjem. Ko sta sam pomenuo americka ambasada je u hotelu tadz organizovala iftar za sve nase vidjenije politicke i verske face.Najveci neprijatelji iftara resise da najedu i napiju ljude islamske vere koji se deklarisu ko bosnjaci samo jos neznam kojim parama se sve ovo platilo irackim,kuvajtskim,saudiskim i inim muslimanskim. Moglo se sinoc videti kravata,odela,brada,ahmedija ama ...

Subota, 08. Oktobar 2005

DS napušta Skupštinu Srbije?

Selamalejkum hajd uzecu ovaj komentar kao nesto kranje dobronamerno ali necu prihvatit ovaj slog rijeci koji mi je nekako isti a i u mnogome me podseca na rts u najjace milosevicevo doba.Setimo se kada je glavni adut kojim su se isti koristili teorija zavere,urotljivost svijeta,veleizdajstvo.... Posavetovo bih vas bratski ta prica nepije vodu i povedite malo racuna oko toga, ta je fraza toliko otrcana da ju je bedno i gledati a ne sluziti se sa njom.Kazem i ponavljam jesam protiv poteza te tvoje...

Petak, 07. Oktobar 2005

Mevlud - rođenje Muhammeda, a.s.

Selamalejkum braco draga da ja dam koju rijec o mevludu samo nebih zeli da izazovem lavinu komentara koji lice manje vise na linc.Sto se mevluda tice tu sve jasno sve sto nije allahov svt poslanik savs radio to je sve novotarija a svaka novotarija vodi u zabludu i sve tako redom.Da ne govorimo u samom tekstu mevluda kakvih stvari ima kji te mogu naterat da nacinis mali sirk a ponekad i veci recicu samo da se koristi i za smrt rados,tzalost,zenidbu ma za sve prilike nego ima i jedan ekonomski asp...

Petak, 07. Oktobar 2005

Selamalejkum braco draga e bas u tome je moj i vas problem ta sloboda govora,ja za razilku od vas nisam zaposljen nigde gde moram da igram kako gazda svira.Niti sam"nezavisan"novinar ni radnik opstinskih organa koji su pod ingerencijom koalicije za?imam izvor finansija koji mi garantuje hleb nezavisno od politickih struktura pa kao takav mogu slobodno da prokomentarisem poteze danasnjih politicara bez da strahujem od moguceg otkaza.Kazem ti ja moj brate ovo sto se radi danas donosi pozitivne poj...

Petak, 07. Oktobar 2005

Selamalejkum braco draga da malo rezimiramo sve ovo o cemu smo pisali proteklih dana -Glavni odbor Demokratske stranke odlučio je da republički poslanici do daljeg ne učestvuju u radu parlamenta u znak protesta zbog odbijanja Administrativnog odbora da oduzme mandate dvojici poslanika sa njihove liste koji su odlučili da ubuduće podržavaju Vladu Srbije. (samo da se kaze da je predsednik tog odbora podpresednik radikalne strnke tomislav nikolic) A ovo je izjavio povodom izlaska ds- iz skupstine s...

Četvrtak, 06. Oktobar 2005

Selamalejkum braco draga tuzno je to sto je zakon o nardonim poslanicima ostao nedorecen pa se vise nezna ko je ustvari vlasnik mandata,tako lihvari i raznorazni mesetari mogu pcelinjim letom da skacu iz stranke u stranku naravno koja vise nudi.Koliko je moralno ako se secamo zakona o poslanicima pa samim tim malim narodima nisu davali gotovo nikakve sanse da udju u republicki parlament, jedini nacin je bio taj da se pridruze jednoj vecoj stranci i tako dobiju neki mandat.Tako i bese koalicija u...

Selamalejkum draga braco ja ako nisu neki premetili zarad aktivnijg rada ovog foruma i dajem svoje komentare na aktivnije teme u svim sverama ovog zivota.Stavljam akcenat na licemerstvo koje neko naziva politickom mudroscu i jos kazem da taj transfer za nekog je izdaja a za nekog bogami patriotski cin.Ja igrom slucaja vec duze vreme sam u i oko politike i nagledo sam se licemerstva za 10zivota bi mi bilo dosta,nasluso sam se izjava koje nebi ni pijan izjavio.Nerijetko se desavalo da covek izjavi...

Selamalejkum gledam slusam i nemogu da poverujem dokle je dosla ili bolje da kazem dokle ce doc nasa ionako niska svijest,pa zar smo mi oni muslimani koji razgovaraju sa bratom muslimanom koji mu zele sta i sebi zele od cijih je jezika miran komsija brat.Ako se samo osmelite da kazete nesto sto se kosi za misljenjem politickog oponenta rizikujete da budete izblaceni na najgori moguci nacin ni vi ni vasa porodica necete biti postedjeni kleveta od kojih vam se dize kosa na glavi.Kazem i kazacu da ...

Srijeda, 05. Oktobar 2005

Selamalejkum ja kao i svaka slobodna osoba na ovom svijetu imam pravo ili bar mislim da imam na slobodu izrazavanja i misljenja pa kao takav i aktivno ucestvujem na ovom forumu.Jedino tako hocu i mogu da budem aktivan clan pomenutog i ako nemogu takav bitisat nezelim ni ucestvovat,mene necete banovat a ja se ko cigance pojavljivat sa raznim nikovima a istim vokabularom.Hteo sam da se prokomentarise zbog cega izlazi iz republicke skupstine jedna koliko toliko demokratska opcija i ko ce snositi od...

Selamalejkum braco draga ovde je evidentan problem pojedinaca koji iz njima znanih razloga nemaju ni malo mesta za medjubratsku ljubav,toleranciju i mogunost slusanja tudjih misljenja i stavova.Ja eto mislim da ovakvi forumi i sluze da bi se prokomntarisale dnevne aktualne teme kako u politici tako i ostalim segmentima naseg zivota.Savet za pojedince ili nek naviknu usi i oci na nesto sto nebi zeleli da cuju i vide ili nek se sele neznam ti gde vec tamo gde ce im bit sve po njihovoj volji.Sto se...

Selamalejkuum sto se licno tice mene moj stav je takav da su oni sve jedan cetnici a razlikuju se u tom sto jedan kaze kolji da rugi kolju,mala ili nikakva razlika je u onom koji bombarduje neduzan narod po selima,gradovima i onom koji ga isprati u hag kao narodnog heroja pritom im kupuje automobile i stanove.Mnogo su isti u ovoj vladi a bogami i drzavi ostali su samo koljaci i navijaci nego tema je aktuelna pa reko red je koja rijec da se kaze

Ovo je tema koja bas zasluzuje da bude prokomentarisana,sta vi mislite o ovome

Ponedjeljak, 03. Oktobar 2005

Soliter u srcu grada

Selamalejkum nesto bih primetio i ako dozvolite da prokomentarisem.Nedelja je dan kad se u cijelom normalnom svijetu odmara ali za stavnike lucne zgrade bojim se da nije tako,od ranih jutarnjih casova kamioni,betonski mikseri i raznorazne gradjevinske masine rade i stvaraju toliku buku da taj nedeljni dan predvidjen za odmor ubrzano se pretvara u kosmar.Upitah kao usput koje odgovoran za ovaj nered jedan od prisutnih neznam u kojem je svojstvu odgovarami i kaze kako je za to odgovorna gradjevins...

Ponedjeljak, 03. Oktobar 2005

Saobracajni kolaps

Selamalejkum draga braco neznam dali je ova tema vec pokretana ali ja bih opet da skrenem paznju na taj problem.Vec dugi niz godina slusamo price kako ce ili vec sto nije zapocela izgradnja zaobilaznice ili neki alternativni pravac dotad se sve vise gusimo u saobracaju.Svedoci smo da iz dana u dan saobracaj u pazaru postoji jedna vrsta patnje i bojim se da ako se nesto nebude uradilo na tom planu za koju god ce doci do totalne blokade.Primera radi ja sam danas par puta bio zagusen od po desetak ...

Nedjelja, 02. Oktobar 2005

Soliter u srcu grada

Selamalejkum jos samo da primetim oko tog famoznog buduceg solitera cesto se moze videt jedan od bivse vladajuce garniture i sad novi clan u timu velje ilica.Kapitalci svih zemalja ujedinite se

Subota, 01. Oktobar 2005

MOST U LUGU

Selamalejkum nisu morali onoliki idijoti dolazit da pokazu svoju nekulturu znaju ljudi ko je ovde kakav i ko sta zastupa sve se zna.Ovi luzani i paricani koliko ja vidoh dolaze iz prigradskih naselja jer samo tamo mozete naci one divljacke face dok pojedinci sa ovog foruma sto slovo ubodu odmah se ofiraju i pokazu ko ustvari jesu.Amerikanci koji finasiraju ove projekte ne ovde vec u bilo kojem dijelu svijeta jasno napisu poklon gradjana amerike ili poreskih obveznika iste hocu reci javno pokazuj...

Subota, 01. Oktobar 2005

MOST U LUGU

Selamalejkum draga baraco pa ovaj most je cista politicka ujdurma i on je trebao bitit zavrsen prije manje od godinu dana,od pocetka njega(most) su pratli dogadjaji koji po najmanje sadrze u sebi zelju ublazivanjem saobracajnog haosa koji je u pazaru itekako prisutan.No bilo kako bilo napokon je pusten u promet sto je meni veoma drago jer vise nemoram da zaobilazim pola svijeta i prolazim kroz znane i nezna ulice i sokake jos samo da nebi onih prostaka da pokazu kako razmisljaju i koji recnik po...

Nedjelja, 18. Septembar 2005

SPC

Selamalejkum braco i sestre stvarno mislim da voditi polemike i trositi rijeci oko ovakvih dogadjaja je jednostavno gubljenje vremena.Cijelog zivota moram da slusam neke izjave koje bih ja svatio kao one napad je najbolja odbrana i stvarno je vise dosta.Pravljenje od komarca magarca a jos i Muslimani ili bar deo njih moraju bit u tom timu koji jadikuje nad zlocinima na srpskim narodom.Setimo se nije davno bilo kad je jedan maksum slucajno pogodio plasticnim metkicom iz takodje plasticnog pisolja...