Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 44.

Ponedjeljak, 31. Maj 2010

Autor: Sultan Bosniack

Na izborima za bošnjački nacionalni savet glasat cu za...

Ko i zašto zaslužuje naše povjerenje? PONUDA ISTINE http://www.youtube.com/watch?v=78fDBYPhQHs

Utorak, 04. Maj 2010

Na izborima za bošnjački nacionalni savet glasat cu za...

Al znajte ljudi, kad pobjedi BKZ svi smo mi pobjednici... A kad pobjedi Lista ili Prporod, onda će da se nastavi gaženje, osvjeta i uništavanje prijethodnika, kako je to bilo u posljednjih 20 god...

Utorak, 29. Decembar 2009

Sandžački sajt bez cenzure...

Ja ne znam puno o tom sajtu... Znam da je glavni i odgovorni Rifat Halilagic. Ima ga na Facebooku... To sam pričitao u informacijama sajta... http://sandzakpress.net/?page_id=2 Ovaj sajt postoji koliko se meni čini već koju heftu... Pratim ga već para dana i mislim da je fantastičan, pa sam htio da vas obavijestim o tom sajtu i da čujem vaše mišljenje...

Ponedjeljak, 28. Decembar 2009

Sandžački sajt bez cenzure...

Eselamu alejkum, cijenjeni članovi foruma... Želio bih da otvorim, po meni, jednu jako važnu i bitnu temu za Sandžak, nas Bošnjake, i muslimane u Sandžaku. Po prvi put imamo sandžačku web stranicu koja zadovoljava neke osnove da bi se tako nazivala, tj. „sandžačkom web stranicom“ Znamo da postoje neke web stranice tipa „sandzaknews ili sandzainfo“ koje su prostranački zastrašćenje i neadekvatne su u informisanju. Pored toga što se nazivaju „sandžačkim“ ne zadovoljavaju to da Sandžak se prostire ...

Srijeda, 22. April 2009

Univerzitetska Televizija

Pomenul neko da televizija Universa ima najjaču opremu u Srbiji poslije Fox-a. To što još nije počela je zbog toga što se radi natome da kada počne bude profesionalnaq televizija... A neko reče pezpotrebna televizija... Kakve sve nebuloze možeš čut... xx(

Utorak, 21. April 2009

medresin Forum

Otvoren je Forum medrese "Gazi Isa-beg." Pomozite nam u razvoju tog foruma koji ima za cilj prospreritet omladine i našeg naroda u jedno... http://medresa.net/forum/ Postanite član!

Ponedjeljak, 23. Februar 2009

Sta mislite o Medresi u Novom Pazaru,koja vazi za najelitniju skolu?

@ kralj sevdaha Halalite, ali imate totalno pogrešno mišljenje o Medresi .... A da bi vam dokazao to, reći ću vam da Fakultet Islamskih Studija (FIS) ove godine želi upistai svega 2-3 učenika. FIS upisuju više učenici drugih srednjih škola. 10-ak njih će upisati islamske fakultete u inostranstvu. A ostali: 1. jezike (bosanski, engleski, arapski) 2. prava i kriminalistiku 3. informatiku 4. arhitekturu i građevinu 5. političke nauke 6. učitelsjki i vaspitni f. 7. psihologija 8. ekonomiju i dr. Ovo...

Subota, 21. Februar 2009

[/QUOTE] mogu napisat kilometarski odgovor na ove silne gluposti što si ispisao,al se bojim da ti kažem da su gluposti da ne budem obrisan,a jesu gluposti. zato molim moderatore da izbrišu ovaj tvoj,kako ne bi izbrisali potencijalni moj post kao odgovor na ove tvoje budalaštine. [/QUOTE] "Vidjela žaba da se kuju konji, pa digla nogu." Brate, nisi trebao od samog početka ništa da komentarišeš o našoj Medresi, koja je prvi stub opstanka Bošnjaka-muslimana u Sandžaku ...

Petak, 20. Februar 2009

Citirano Orginalno od simke_np Citirano Orginalno od Sultan Bosniack Sve u svemu - činjenica je - saberi, oduzmi, među gimnazijacima, ekonimistima, medicinarima, i KV-eovcima MEDRESANTI ODVAJAJU .... kamo lijepe sreće da je tako. ali,ja ne volim ovakve rečenice bile one istina ili ne (svakako bi mi bilo drago da je istina ovo što si rekao)... zato što onda deluje da smo mi koji smo znanje sticali u nekim drugim školama i više se informisali o nekim drugim znanostima,i s druge strane opet tako m...

Subota, 14. Februar 2009

Biseri

Srela se dva gluha starca u parku. Jedan sjedi na klupi i čita novine, a drugi se šeta i prolazi pored njega i kaže: A - "Šta radiš to! Čitaš novine jelj!" B - "Ja jok valla, nego čitam novine!!" A - "Aaa, ja mislio čitaš novine!!!"

Subota, 14. Februar 2009

selam

Iznijet ću svoje mišljenje... Novi Pazar je zaista trbao da se izmijeni u mnogo pogleda. Kada je pao Milošević sa vlasti, naš grad je imao priliku da se izvuče iz ovog stanja i razvije se i postane jedan od 5 najrazvijenijih gradova u Srbiji. Iznijet ću jednu zanimljivost, "koja je očigledna, al je niko ne vidi". Novi Pazar je po broju stanovnika 5. u Srbiji!!! Jedino su brojniji Beograd, Novi Sad, Niš i Kragujevac!!! U Geografiji za osmi razred piše da je Novi Pazar na 26. mjestu po broju stano...

Petak, 13. Februar 2009

medresa u bezbroj riječi

Kažu da je slika vrijedna 1000 riječi... Zapitao sam se, ako je to tako, kolika li je vrijednost video snimka, sa obzirom da je sastavlje od ogromnog broja slika.... Pogledajte dokumentarac o Medresi... http://medresa.net/index.php/Vijesti/Dok…vom-Pazaru.html

Četvrtak, 12. Februar 2009

Koju knjigu trenutno čitate?

Kako da usavršimo sami sebe? ...........................Halid Ertugrul

Nedjelja, 08. Februar 2009

BOSNJACE SANDZAK TE ZOVE

Citirano Orginalno od SoSS MANIFESTACIJA "BOSNJACE SANDZAK TE ZOVE" BERLIN Danas je ova manifestacija... Drago mi je što je muftija gore...

Nedjelja, 08. Februar 2009

Kad on sazana da ti nije prvi...

U Medresi se baš to uči ... Da žena koja se fura po ulici istaknutog tijela i polugola, u većini slučajeva, ne može da rodi dijete koje će da bude moralno, jer ona zbog svojih kompleksa koje zadobije od takvog ponašanja nema vremena da vaspita svoje dijete - kad je rođeno prirodnim putem... Da ne pominjem ako je vanbračno ili ako mu se ni nezna ko mu je otac.... Što su posljedice nemoralnosti ... Kad kažem moralna žena, ne mislim isključivo na to da je pokrivena... Već na to da čuva svoju čednos...