Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 577.

Utorak, 08. Maj 2007

Autor: smeker

PRODAJEM PAINTBALL OPREMU

•8 MARKERA (PUŠKI) MARKE PARADOX •8 CO2 BOCA •10 ZAŠTITNIH MASKI MARKE G-FORCE •18 PAINTBALL ODELA •6 PANCIRA •CELOKUPNA DOKUMENTACIJA, DOZVOLE, REŠENJE ZA RAD ... •PRATEĆA OPREMA ZA OPREMANJE PAINTBALL TERENA INFO TEL: 063 610 725

Ponedjeljak, 16. Oktobar 2006

Novi ustav R.Srbije

Meni je citanje prvog clana "Република Србија је држава српског народа " bilo dovoljno da ...

Ponedjeljak, 16. Oktobar 2006

Pesma u filmu hmmmm

Definitivno necu gledati film a pokrenucu inicijativu za osudjivanje tog filma jer glavni refren filma glasi: SPLAVOVI SU MEKA I MEDINA ... o| o| o| o| o| o| o| o| Sta vi mislite o tome?

Subota, 23. Septembar 2006

PONOVO RADI POZORISTE

Rifko ili si ti pogresio ili na bilbordu stoji pogresan datum ... Cini mi se da na bilbordu u gradu pise da je repriza 6-tog a ti kazes da je 9-tog.

Petak, 22. Septembar 2006

PONOVO RADI POZORISTE

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) Mnogo duze je trajao aplauz u dvorani doma kulture sto je samo dokaz da je prestava bila odlicna i da NASI glumci zasluzuju sve cestitke! Sve je bilo odlicno pocev od ulaza gde su svi gledaoci usmereni da sede na svojim mestima, scena je bila profesionalna, glumci odlicni i na kraju je sve to dalo jedan veliki aplauz. Jedva cekam reprizu ... Moj savet je da uradite flajere "Kodeks ponasanja u pozoristu" i da u narednih nekoliko predstava na ulazu delite kako ...

Srijeda, 13. Septembar 2006

Ramazanski Paintball turnir

Prvi put u nasem gradu na inicijativu clanova i posetioca paintball-a se organizuje ramazanski turnir. Turnir ce se odrzati na terenima sportskog kluba "Paintball Park" u novopazarskoj banji. Ekipa broji 3 clana. Broj ekipa je ogranicen na 64. Do sada je prijavljeno 13 ekipa iz Novog Pazara i 2 ekipe iz Raske. Sta vi mislite o paintball-u i turniru? Imate li jos dva hrabra druga?

Utorak, 22. August 2006

Azra Eminovic prvak SiCG

EMINOVIĆEVA ŠESTA U FINALU NA 1.500 METARA, DESETA NA 3.000 Atletičarka Novog Pazara i reprezentativka Srbije i Crne Gore Azra Eminović osvojila je juče šesto mesto u finalu trke na 1.500 metara, na 11. juniorskom svetskom prvenstvu koje je održano u Pekingu. Eminovićeva je stazu prešla u vremenu 4,16:20 minuta, što je njen najbolji rezultat sezone, samo 43 stotinke slabiji od ličnog rekorda. Zlato i srebro osvojile su Kenijke Irene Želagat i Želimo Kosgei, dok se bronzanim odličjem okitila Juki...

Ponedjeljak, 24. Juli 2006

Pocinje Paintball klub u Novom Pazaru

Pazarac to sto vezbas dzabe ti je cekamo te na nisanu u NP!

Ponedjeljak, 24. Juli 2006

Festival "STARI GRAD", Novi Pazar

I treca noc festivala je prosla u odlicnoj atmosveri. Kvalitetan takmicarski deo je dokaz da smo mnogo napredovali u odnosu na predgodnu godinu. Za Tifu nemam sta reci ... (o) (o) (o) Sinoc se pevalo, skakalo, igralo, plesalo a Boga mi ponekom i zvizdalo ... Cestitke na dobroj organizaciji!

Subota, 22. Juli 2006

Rodjendan Otvorenog Foruma

(o) (o) (o) (o) (o) Cestitke administratoru, moderatorima i svim clanovima foruma!

Subota, 22. Juli 2006

Odlican koncert Crvene Jabuke ali i odlicni nastupi grupa iz Novog Pazara (o) (o) (o) Odpevali su onako kako sam i ocekivao. Posto sam bio na njihovom koncertu u BG cekao sam da vidim da li ce sa istom pesmom poceti koncert. Reci "kad sad zazvoni na kuli kraj begove dzamije ..." su se prve cule i u Novom Pazaru. Kada uporedim ta dva koncerta sve je slicno osim kraja jer je u Beogradu po povratku na scenu odpevao jos "13 pesama" a kod nas nije imao ko ni da ih pozove ... Ali sve u svemu odlicno ...

Subota, 22. Juli 2006

Baksis

Baksis je dokaz da ste zadovoljni uslugom. 5 godina sam radio u ugostiteljstvu i mogu vam reci da nema sladjeg novca za konobara nego sto je baksis. U 90% slucajeva ostavim baksis (osim onim namrstenim konobarima). Svakom ugostiteljskom radniku je drago kada mu neko ostavi neku simbolicnu sumu kao nagradu za ulozeni trud. Zao mi je sto se taj baksis u pojedinim lokalima zloupotrebljava ... Posto sam radio u 10-tak poznatijih lokala u gradu mogu vam reci da je najsladji baksis (halal baksis) kome...

Nedjelja, 11. Juni 2006

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (Prvo mora aplauz za sve sto su do sada uradili organizatori festivala!) Ispod ruke sam dosao do dosta informacija i prijatno sam iznenadjen i gostima u revijalnom ali i ucesnicima festivala u takmicarskom delu. Kada je Crvena Jabuka pravila koncert u Sava Centru ja sam svoju dragu pod ruku, na autobus i pravac BG. Bio sam odusevljen koncertom koji je trajao slicno kao i kada je Taske gledao od 20:30 do posle ponoci ... Prelep koncert, sjajna atmosvera i veliki broj ...

Četvrtak, 08. Juni 2006

SAMI YUSUF

Sve cestitke za Sami Yusufa!!! Svaki put kada ga slusam uhvati me jeza ...

Četvrtak, 08. Juni 2006

Fk Novi Pazar

Dobro smo prosli!!! Bod zlata vredan je stigao ... FK Novi Pazar je odigrao nereseno cime je obezbedio opstanak u ligi (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Subota, 03. Juni 2006

Sastavimo pricu ...

Nije to bilo odavno. Uvek kad se setim neka prijatna jeza mi prostruji telom. Beshe mi 18 godina kada sam krenuo kod molera Idriza da poslusam baba.Uz put sam razmisljao kako cu provesti letnji raspust,kad mi Sai Baba bude dosao na par dana,pa budemo obilazili znamenitosti moga grada i Bosansku piramidu Sunca u Visokom, a povescu ga i do kule Husein kapetana Gradascevica , mozda tamo sretnem ,znate vec koga,.... I tako razmisljajuci,odjednom mi se pogled sledi...Ka meni je isla ona...Ona koja je...

Subota, 03. Juni 2006

Sastavimo pesmu ....

Piramida , o piramida Uspravno stoji sva trouglasta dok mnogi misle da je luckasta Piramida to je vala i to ljudi nije sala. Refren: Hajdemo na pi-ra-mi-du jer tamo nema zime idemo na pi-ra-mi-du jer tamo nema zime ojdada ojda ojdaojdaojda ojdada ojdaaaa,ojda odada Ko je napravi, ko je sastavi

Subota, 03. Juni 2006

SP '06 Favoriti

Mislim da je Brazil veliki favorit mada su iznenadjenja moguca ...

Četvrtak, 01. Juni 2006

Mala Aisa ide u Blace ?!?

Neznam kojoj porodici je otisla devojcica ali stoji cinjenica da su za tu devojcicu najzasluzniji iz zdravstvenog centra!!! Sandokan mozes li objasniti tvoj komentar?! O kakvoj se namestaljci radi???