Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-17 od 17.

Ponedjeljak, 01. Maj 2006

Autor: ertan_bezistan

Koja je trenutno najpopularnija lichnost u Sandzaku?

jednom LIDER zauvek LIDER dr.SULEJMAN UGLJANIN,DABOGDA ON NAMA ZIVEO JOS DUGO,DUGO a na referendumu ce se pokazati ko je lider svih bosnjaka ako bog da slavicemo jos jednu pobedu u nizu ne znam koju po redu ima ih puno a da nije njega mi bi jos uvek bili srbi muslimanske veroispovesti i jos uvek bi ziveli u raskoj oblasti ali je sam allah poslao njega i on uz puno muke,rada i truda nama na poklon dade SANDzAK i ucine nas BOSNJACIMA samo je jedan dr.S U L E J M AN U G LJ A N I N :klanja: :klanja:...

Nedjelja, 30. April 2006

Koja je trenutno najpopularnija lichnost u Sandzaku?

Milion posto u Novom Pazaru najpopularnija licnost je nas ponos i dika,nas lider,lider svih bosnjaka nas uvazeni doktor i predsednik opstine dr.SULEJMAN UGLJANIN i tako ce ostati dok god je on ziv a zivece nam jos dugo u ime allaha,samo mi je zao sto ne moze ziveti vjecno,licno kad bih mogao dao bih mu deset godina svog zivota.

Petak, 28. April 2006

Sandzacke igre u Gorazdu

Hvala bogu da postoji neko ko tako razmislja a opstina ce uloziti u izgradnju nekih terena u gorazdu... Opstina Novi Pazar u igralista u gorazdu iz budzeta od sandzackih igara...

Srijeda, 26. April 2006

Sandzacke igre u Gorazdu

Sandzacke igre u gorazdu,sta mislite o tome?

Ponedjeljak, 24. April 2006

Kako zhivi omladina u Novom Pazaru?

Zahvaljujuci istaknutim pojedincima u novom pazaru cveta narkomanija a omladina se polako ali sigurno UBIJA...Sta vise reci ja mislim da je dovoljno

Nedjelja, 23. April 2006

Posebna ljubav

PROLECNI SE MIRIS SIRI TOPLO SUNCE NAMA SJA,NA IZBORE KRECE STRANKA S D A,NA IZBORE KRECE STRANKA S D A,S D A DEMOKRATIJA, S D A LJUDSKA PRAVA STVAR,S D A HAJMO SVI U GLAS NIKO NECE POBEDITI NAS... MOJA TRENUTNO NAJVECA I JEDINA LJUBAV > S D A <

Petak, 21. April 2006

Pre pola sata u novom pazaru zvanicno uvedena prinudna uprava

ja se izvinjavm sto sam objavio ovu temu juce pre medija nisam znao da ova vest boli jer sam se ja radovao bolje beograd nego RADIKALI

Četvrtak, 20. April 2006

Mediji u Sandzaku

TE BOMBE BACAJU NEMOCNI SAMI SEBE TO JE KRISTALNO JASNO NAMA TO NIJE U INTERESU MI SMO JAKI I BEZ TOGA...

Četvrtak, 20. April 2006

Mediji u Sandzaku

Sad kad je uvedena prinudna uprava zvanicno, logicno je da ce direktor rasimovizije to jest regionalne biti veoma brzo smenjen sto je i najbolje mada ce se on tesko pomiriti da izadje iz nove fotelje ali se bojim da ce morati tako da cemo posle imati jos jednu nasu televiziju,ova do sad je bila radikalna ali i tome je dosao KRAJ (o) (o) (o) ...

Četvrtak, 20. April 2006

Pare koje je dr.Sulejman Ugljanin dobio bice uptrbljene za ono za sta su namenjene za zaobilaznicu ali posto ne verujete ostaje da se vidi, a sta je bruka tutinac nisam te najbolje razumeo?Danas je praznik za ljude kako u novom pazaru tako u sjenici i cjelom sandzaku (o) (o) (o) ... PA RECI TUTINAC STA JE PO TEBI BRUKA?A NEMOJ DA SE BRINES LEGENDO FORUMA NECE BITI VATRE... A STO SE TICE TEME GRESIS DA JE BAJATA VRLO JE SVEZA I VEOMA DOBRA ISKRENO JA SAM SLAVIO,NEKA ZIVI DOKTOR,NEKA ZIVI SDA I JA...

Četvrtak, 20. April 2006

pre pola sata je zvanicno uvedena prinudna uprava u novom pazaru i ujedno raspustena skupstina u sjenici,vijece se sastoji od tri coveka iz SDA,jedan DSS i jedan NS.PREDSEDNIK OPSTINE JE TOM PRILIKOM DOBIO DVESTA MILIONA ZA OBILAZNICU OKO NOVOG PAZARA I DESET MILIONA ZA KLIZISTA... (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Srijeda, 12. April 2006

velika greska

selam za sandokana dobro pitanje je zasto se ovde neki plase politike?ja samo hocu da otvoreno nepristrasno pricamo o tome a ne kao neki ZA5LJAN koji mi je pretio i psovao zbog mog komentara ali ja mu obecavam da cu se potrudit da ga nadjem vec sam se cuo sa nihadom emrovicem urednikom ovog foruma tako da nista ne brine.A ostale teme ne sve ali vecina su bezveze i za malu decu tako da POLITIKE MORA BITI NA FORUMU jer nismo deca,a i mislim da je bolja tema nego OGAME onda forum podseca na obdanis...

Utorak, 11. April 2006

sta vas moze najvise naljutiti

pa mene niko na ovom svetu ne moze da naljuti i iznervira kao AZEM HAJDAREVIC poznatiji kao bivsi presednik skupstine!

Utorak, 11. April 2006

Politike mora biti na forumu

politika je sastavni deo zivota iako SDA ponovo vlada koalicija SDP+SRS+SZS mora da se pomiri da su umrli na politickoj sceni u SANDZAKU

Utorak, 11. April 2006

strajk iz straha ili nadoknade

zambak zasto ne kazes istinu ko je ustvari strajkovao i zasto?i zasto je prebijen medin halilovic zbog toga sto naije strajkovao?STETA I PRAVA ZALOST JE STO SE NOVCEM KUPUJE >DOSTOJANSTVO<?

Utorak, 11. April 2006

los potez

ja mislim da niste trebali da ukinete politiku jer je politika svakodnevnica i treba da se prica o tome