Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-14 od 14.

Ponedjeljak, 05. Septembar 2005

Autor: Padishah

Fotografija

Vjerovali il ne, skoro istu ovaku sam sinoch vido na vratima jednog lokala

Formula 1

Sena je legendarni vozach formule 1, koji da je ostao teshko da bi se prichala ovolka pricha o shumaru. "Kishni chovjek" je legenda (o)

Formula 1

Jesi vido. A ja mu kazhem da je sena bio doktor za njega, a on sva prilika da je za njega samo chuo. Jedan je sena, jedan je, jedan je sena, jeeeeedaaaan jeeeeee seeeeeeeeeeena. jedan je, jedan je seeeenaaaaaaaa :klanja:

Zelje, pozdravi i cestitke

I od mene chestitke i zhelim mu shto vishe ispadanja paritzana iz europe

Najveca glupost

Pratio sam curu neku i smogo sam snage da je zaustavim ispred ulaza u njenoj zgradi. Kolko je gluposti tu palo, ne mogu da vam pojasnim. Sjecham se da sam pominjo njenu majku, koja je vodila neku emisiju na radio novom pazaru

Formula 1

Shumaher je meni vrlo, vrlo odvratna i pojava i vozach. Jedina njegova srecha shto je dosad pobjedjivo je onaj nesretni sluchaj sa senom. Teshko da bi on osvojio i jednu da je kishni chovjek ostao

Nedjelja, 04. Septembar 2005

Formula 1

Nije chudo za nas, kad je veliki shumaher ustvari u pogreshnom filmu koji se zove formula 1 o|

Formula 1

Au buraz, ti si izgleda promashio temu sa tim odgovorom

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Ne znam dal je neko pomenuo ovog hitlera novog, ako jeste izvinjavam se Inache, dobar je i nekakav violenceman, ili tako nekako (o)

Formula 1

Pa shto bash onda da im se shumaher okrene(to je ponizhavajuche za njih, posebno poslije ovog danashnjeg debakla)

Formula 1

Citirano Orginalno od pink Ehm... zapravo sam mislila da bi Schumi trebao da predje na recimo tulumbe . Shta to fali tulumbama

Formula 1

Pa zanimljiv je i shumaher, ochigledno da niko nije gledo onu zajebanciju njegovu sa onim sokom. To je bilo vishe nego zanimljivo

Formula 1

Citirano Orginalno od Sandokan Ljudi gdje je shumar!!?? Ja ga trazhim po ekranu,NEMA GA!! Shto, ti ga ko zhalish

Subota, 03. Septembar 2005

Fk Novi Pazar

Shto ja volim te junachine shto vrebaju iz ulica, ne mozhete mi vjerovati. Mislim da su i sandokanu oni najdrazhi, i da i on dijeli sa mnom zhalost shto nismo mogli nekako da se probijemo do tamo, do tog novog kosova polja