Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 30.

Srijeda, 28. Januar 2004

Autor: Safet Kurtovic

Sta se to desilo tada?

Sellam, Braco i sestre Bosnjaci, postovani clanovi foruma, ispred sajta wwwSANDZAKch, wwwSREBRENICAch, wwwMISS-SANDZAKA.com, zelim da podrzim ovu inicijativu kojom je zaista PRAVA STVAR uradjena dovodjenjem uticajnih Bosnjaka SANDZAKA na ovaj forum gdje se mogu razmijeniti misljenja, takodje i saznati mnogo toga sto ce nesumnjivo biti svima od koristi. Dakle, Uz duzno postovanje g-dine Crnisanin, ja sam Kurtovic Safet, sin A.R. Azema Kurtovica, koji je zivjeo i radio u N.Pazaru, bio je ugledan g...

Nedjelja, 28. Septembar 2003

Politicka komunikacija

Sellam Mislim da je Politicka Komunikacija zatajila "da lislucajno" u trenutku kada je zaista bilo ili je jos uvijek 5 do 12 za resavanje naseg nacionalnog statusa.Mi ne postojimo ni u kom obliku kao Bosnjaci u novoj demokratskoj SCG, poglrdajte prilog u nastavku otvorenog pisma "trouglu" Otvoreno pismo Ljajicu, Ugljaninu i Mesihatu Sandzaka WE SELLAM

Nedjelja, 28. Septembar 2003

SREBRENICA

Sellam svima Drago mi je da ste se sjetili Srebrenice, prenijecu licno mojim prijateljima ovo sto ste upisali.Sa druge strane zelim da posjetim da je Sandzacki-Omladinski-Forum toga dana izlazeci na ulice Sandzaka obiljezio taj dan dijeleci letke. Za nekoliko dana tacnije 01. oktobra 2003 godine zajedno sa "ORGANIZACIJOM PREZIVJELIH SREBRENICE I PODRINJA" organizujemo veliku manifestaciju u Zenevi, vise o tome je na linku Ukljucite zvucnike jer ima muzicka podloga WE SELLAM

Četvrtak, 10. Juli 2003

Veliko okupljanje clanova foruma?

...Sellam Nesto razmisljam... Bas ce biti pravo,nadam se da ce doci i druga strana

Srijeda, 09. Juli 2003

Trenutno...

Sellam Trenutno Vas pozivam da se pridruzite akciji Sandzackog Omladinskog Foruma ako ste u mogucnosti. http://www.sandzak.ch/vijestiizsandzaka.hml/ We Sellam

Nedjelja, 06. Juli 2003

Trenutno...

sellam eeeeeh... hahahahaa...bas si dobro primjetio, a sta sada radim......pa........smejem se....hahhaha we sellam

Nedjelja, 06. Juli 2003

Trenutno...

Sellam Aha... ...ako ni po cemu ovaj forum je jedinstven po tome...da se moze prcati samo ono sto se zeli cuti,ne We Sellam

Nedjelja, 06. Juli 2003

Trenutno...

Sellam ... Trenutno mi prisutni zapadose za oko Te se pitam...Trenutno Zasto ja nemogu da pokrecem teme vise na "cijenjenom forumu" Jel' to normalno...il je namjerno Dakle tu su gazde pa da cujemo,samo nemojte mi uvijati filozofijom mantije...jer nijesam gladan pa? We Sellam

Utorak, 01. Juli 2003

hehehe

Sellam Ovo je bilo simpaticno Iskreno me nasmejalo al' nikako obradovalo We Sellam

Ponedjeljak, 30. Juni 2003

AKCIJA POMILOVANJA

Sellam usput.....cini mi se da GAZDE gledaju fudbal...ovo je ANKETA,da nas ne pohvataju ,brzo koji glaaaaaaas We Sellam

AKCIJA POMILOVANJA

Sellam Dok svuda u svijetu na sve strane prastaju se greske kriminalcima Ja predlazem ovu akciju za skidanje opomena ne naravno svih al' samo po jednu Svima koji su ih dobili Dakle da vidimo dok Usa predsednik vrsi pomilovanja i ostali po svijetu smanjuju kazne Sto ne bi i nase GAZDE Pa izjasnite se...Ja sam za( 1 glas) We Sellam

Bermudski Trougao

Selam Zanima me jer cuh da postoje tri vrste Sandzaklija Prvi su Suljovci Drugi su Muftiniji Treci su Rasimovci Ko zna gdje je adresa NARODA Cudan mi je taj BERMUDSKI TROUGAO i izgleda su u stanju sve da ponude apsolutno sve da se IGRA NAROD SA TIME,al' nesto su mi se izgleda POGODILI ZA CIJENU NACIONALNOG PITANJA te Autonomije koja je jasno demokratski na referendumu ISKAZANA Ja bih u narod al' neznam koja mu je adresa? o| Dakle pokazite mi put WE SELLAM

Sandzak kroz historiju

Sellam sta je sa vladom Sandzaka u ezilu Usput dobih razglednicu (A usput i opomenu)

Subota, 28. Juni 2003

F.Muric pisao DOS-u

Sellam Lijepo je sto je gosp.Muric koga visoko cijenim reagovao predvidjajuci ono sto se sada radi "bezbolno i vrlo vesto". Dakle ne mora da demokratija bude demokratija "straha".Da bi shvatili ovo neki koji cenzurisu svako slovo,gosp.Muric je potpuno u pravu i njegov ton je vise nego blag.Sta...treba se nekome moliti za nesto sto je zagarantovano svakom covjeku,pravo na istinu,e ona se tako kaze.Sto se tice onih koji su dosli da utrenirane politicke aktivnosti upraznjavaju u Sandzaku Cini mi se...

Subota, 28. Juni 2003

Da li Islam ponizava zenu ili to cini zapad?

Sellam Zapad je ponizen onoga dana kada je poceo organizovani teror nad Muslimanima,takodje onoga dana kada je poceo da se bavi problemima zena u ISLAMU kada je ISLAM izricito jasan i to su rijeci u Kuranu ispisane gdje je jasno precizirana svacija uloga,samo se toga treba pridrzavati.Drugo,kad smo vec kod prava zena u Islamu-ONE su te koje imaju prva da govore o svojim pravima a ne da mi medju nama namjecemo teme koje su definisane rijecima koje su nama upucene od Allaha Dz.S. preko Muhameda A...

Subota, 28. Juni 2003

Nista bez pazarske prde

Sellam Ja se ne slazem da se vodi racija po forumu...Svako ima prava na svoja misljenja i na svoje izjave,dakle vremenom svaki clan uvidi gdje je pogrijesio.Takodje je nepotrebna panika od strane onih koji su izgleda tu samo da opominju i kaznjavaju.Vrijednost jedne diskusije ili jednog medija PRVO ONA LJUDSKA JESTE DA NE ZATVARAMO USTA ONIMA KOJI DRUGACIJE MISLE.Drugo je takodje da ne sluzimo NIKOM u POLITICKE svrhe ilinekakvu promociju iza koje se krije neko ko zeli sakupiti koji glas iz samo ...

Subota, 28. Juni 2003

„Slicnosti izmedju islama i pravoslavlja“

Sellam Nadam se da nece kao po obicaju pohitati da izbrisu moje komentare,jer u ovom tekstu koji sam vec postirao ranije negde.Napisao sam nesto jako zanimljivo sto mnogi neznaju.Prije nego obrisemo neciji komentar pokusajmo da razmislimo o tome sto je napisano a ne da vjecito sanjamo neprijatelje. We Sellam originalno od: Safet KURTOVIC-Svajcarska ...Za one koji nisu znali deda George W. Bush, Prescott Bush bio je direktor banke u periodu 1920-1940...Bili su Brown Brothers,ujedinjeni sa Averell...

Subota, 28. Juni 2003

Veliko okupljanje clanova foruma?

Sellam Ima li bujruma za mene Ako me prije toga ne zaustave o| na putu Domorodci We Sellam

Ponedjeljak, 23. Juni 2003

SANDZACKE IGRE

Sellam Hmm...Znaci ekipica koju sam poznavao se udomila ovdje Nego ima jedan mali problem Citirano Ja bi rado dosao da otpratim te igre da nece u bas tim svecanim lozama da budu samonametajuci opstinari , te nekakvi predsednici nacionalnih vijeca , te sefovi koalicija ... te politicari sportisti... Te Vasvija, te Sulejman , od miloste zvani Sulja , te ovaj te onaj, ... a ovako bolje sedeti kuci i pratiti recimo, debakl fudbalera SiCG... Pozdrav ! Onjegine izgleda nikako da progunes da je svuda ...