Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 76.

Subota, 29. Maj 2010

Autor: deedee_tr

Chuck Norris

˙uʍop ǝpısdn ǝdʎʇ uɐɔ sıɹɹou ʞɔnɥɔ

Srijeda, 26. Maj 2010

Chuck Norris

Chuck Norris ne slusha pesmu vec pesma slusha Chuck Norrisa!

Subota, 14. Novembar 2009

Glasajmo

www.bmradio.net glasajmo za Djulistan i Amelu Krshic Moramo da budemo brzi jer je danas poslednji dan...

Utorak, 08. Septembar 2009

Napadac koji napada nozem u Novom Pazaru

Shta je bilo sa ovom temom??? Zna li neko shta se dalje desilo???

Ponedjeljak, 04. Maj 2009

Sta trenutno slusate?

ovo: http://www.youtube.com/watch?v=yz_R9-SIRGM suuuuuper!!!

Četvrtak, 26. Mart 2009

Zelje, pozdravi i cestitke

Ja se tek sad zahvaljujem....sorry...u nekoj sam frci Hvala,fala,tnx,teşekkürler etc... i vi da ste mi zivi i zdravi, Fikreta i Harise(ağabey,ailene selam ).

Subota, 14. Februar 2009

cevapi

Izvesna cevabdzinica u Pazaru; Mushterija:''5 i pola!'' Cevabdzija:''Hocesh PECENSHIJE ili POLUPECENSHIJE?''

Petak, 30. Januar 2009

Dok u Gazi muslimani ginu...

Imala sam srecu da to sinoc gledam uzivo...Erdoğan jerekao ono shto çuti ceo svet!!! (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) Samo neka nam ga Allah dz.sh. sachuva i pozivi !!!

Nedjelja, 04. Januar 2009

BOJKOT IZRAELU!

Allah razi olsun,sister! Ja taman htedoh da pitam da li neko zna koje se sve firme trebaju bojkotovati... A Turska je chak i otkazala tradicionalni dochek Nove na Taksimu(Istanbul) shto me je prijatno iznenadilo...Iskreno, nisam ochekivala. Ovaj Bosniaco bi trebao da se tiho povuche sa foruma i da ne dize vec dignute tenzije...malo nam je shto trpimo ovu bol ovih dana nego nam josh on dolazi da nam soli pamet... Allah dz.sh. neka im pomogne!!! Upucujmo shto vishe dova,BRACO,SESTRE!!!! ...nazalos...

Nedjelja, 28. Decembar 2008

Zelje, pozdravi i cestitke

i od mene svima puno,puno zdravlja i da nam svima Allah ukabuli dove inshaAllah!!!

Subota, 20. Decembar 2008

evo,Tashke

....a bice josh

Četvrtak, 18. Decembar 2008

josh :)

sa zastavom..

Četvrtak, 18. Decembar 2008

Ekskluzivno :)

Evo postiracu nekoliko slika sa zadnje ekspedicije da bih vam docharala kako je to otprilike izgledalo!

Petak, 12. Decembar 2008

ADSL preko WLL-a

E neka si im zapretio,informatic

Četvrtak, 11. Decembar 2008

Nas Basko,nas kralj na vrhu Sveta!!!

Ma u pravu si,Tashke... Pozdrav

Srijeda, 10. Decembar 2008

Nas Basko,nas kralj na vrhu Sveta!!!

Htedoh da prokomentarishem ovo shto je napisao ovaj ''lik'' gore i onda rekoh sama sebi:''Zashto nastavljati sa nekim ko uporedjuje parnichko brdo sa najvecim kontinentalnim vrhovima?'' i odustadoh.Dosta mu je shto je takav,da mu ja nishta ne pricham. Nejse, razlog shto dodjoh ovde je da dam obaveshtenje da se Basko umesto 16.12. vraca 14.12. U 10:55 slece na Surchin ako Bog da! slm