Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 374.

Četvrtak, 16. August 2007

Autor: global

...

Puna podrska devojcici i njenim roditeljima. Nadam se da ce istrajati u tome. Kada sam cula vest, toliko me je obradovala, da sam se pitala da li je to ljudski, da se toliko radujem zbog necije nesrece. Ipak kada bolje razmislim, konacno je neko smogao snage i progovorio protiv loseg coveka. Doticni profesor (radije bih ga drugacije nazvala, ali to na nekom drugom mestu) je i meni predavao. Oduvek je on imao komplekse, dvosmislene reci, djake koje gotivi i koje , da kazem , mrzi, ali nisam znala...

Srijeda, 05. Juli 2006

Kakav ste retoricar?

Citirano Orginalno od pink Citirano Orginalno od global ....Ali ipak jeste pojavljivanje medju veliki editorijum gledaoca, Ja mislila to se zove auditorijum? Aman pink, jesi sitnicar....stamparska greska , aman...ne bih ni primetila...no dobro je, prva je. Drago mi je sto citas moje postove i cim si zapazila prvu gresku, eh tvog meraka... A ko zeli da mu pokazem kakav sam retoricar neka se javi na PM, pa da vidimo. No moja je greska sto kucam na brzinu, nisam ja dokona ko mnogi, pa vise vremena...

Srijeda, 05. Juli 2006

Trenutno ( 3 )

Trenutno razmisljam zbog cega je jedan clan foruma dobio opomenu (i iz principa nece vise navracati na OFNP) , a doprineo je mnogo istom..... Nisu samo sudije na SP nepravedne....

Ponedjeljak, 03. Juli 2006

Kakav ste retoricar?

Jos kao dete sam nastupala na raznim manifestacijama, pred velikim brojem ljudi, naravno kao recitator, ne kao retoricar Zatim sam radila na radiju i TV-u, sto takodje prati veliki broj ljudi... Nije u pitanju retorika kao ubedjivanje ljudi ....Ali ipak jeste pojavljivanje medju veliki editorijum gledaoca, koji ni malo nisu milosrdni...Tremu imas dok sve ne pocne, a zatim trema nestaje, valjda je kod svih tako Ima puno politicara koji narod vodi u propast zarad svojih ideala...ali ja nikada nisa...

Ponedjeljak, 03. Juli 2006

Zavrsnica Svetskog Prvenstva

Eh ljudi, moram vam reci da sam se mnogo isekirala sto Brazil izgubi....Al sta da se radi....Zvezde, pa misle utakmica se dobija na lepe oci.... Sada neka pobedi ko hoce

Srijeda, 28. Juni 2006

Ah merakaaaa

galaksija - legendo Eto i ja se javih, to je tema, jel da?

Utorak, 27. Juni 2006

Brazil:Gana- 3:0

Izvanredno......To se moglo i ocekivati, ubedljiva pobeda (o) (o) (o) Vidimo se u finalu Brazil: ko god bude pobedice

Ponedjeljak, 26. Juni 2006

Moj najdrazi poklon...

Ko o kome galaksija o cokoladama Ima puno poklona, koji su mi dragi , od osoba koje su mi drage...Kada osetite da je poklon od srca, tada je posebno drag. Uvek se obradujem cvecu, koje dobijam, mozete pretpostaviti od koga ...do poklona koji su vredni koje dobijam od porodice ili od ... Ma ne mogu da odvojim ni jedan.Pre nekoliko mi je bio rodjendan i dobila sam puno poklona, pa kako da odvojim neki...

OZIVLJAVANJE PARKA

Pa da si zbog navijaca, ne bi ni imala potrebe da budes tu Auuuu crvena kao sto rekoh

Zavrsnica Svetskog Prvenstva

finale - Brazil-Italija

OZIVLJAVANJE PARKA

Mene zanima da li ste vec poceli sa uredjenjem parka za odredjene kulturne dogadjaje....Da li je to odobrila Opstina.... pink-Ako mislis zelena-mlada, to jesam, vrlo, vrlo zelena....A ti si uglavnom crvena od tolikog besa koji nosis u sebi, pa zato niko ne navija za tebe Napred pozitivci

Nedjelja, 25. Juni 2006

OZIVLJAVANJE PARKA

Abfangjager, objasni ljudima cime se bavis, tako da ce znati o cemu pricas i da im je covek tvoje ili slicne struke neophodan u ovakvim poduhvatima.... -Ja sam takva da za mene uvek neko navija, samo napred.... (o) GoluPe-Ja sam "negde" u Staroj carsiji O cemu ce se voditi debata u parku?

Petak, 23. Juni 2006

OZIVLJAVANJE PARKA

U redu......Nismo se mi mozda ni dobro razumeli Ako se ista bude desilo, ja cu ti licno cestitati.....Saznacu nekako ko si ......Hvala na pozivu da se ukljucim u taj plan, al, mozda nekada..... P.S. U svakom slucaju, svaki napor za nesto bolje je za pohvalu.

Srijeda, 21. Juni 2006

GRUPA C, Argentina, Holandija, SiCG, O. Slonovace

SCG-Obala Slonovace-2:3 Pa ni oni ne idu kuci bez datih golova........Bar nesto uradise do drugog poluvremena....Kad ih sustize umor, opet bruka......

Srijeda, 21. Juni 2006

OZIVLJAVANJE PARKA

Zadebljanje mojih reci ne treba ti da stavis ako ja to vec nisam uradila. Licno, ne licno, ne mozes da poredis povrsinu Kalemegdana ili ti Petrovaradinske tvrdjave sa nasim gradskim parkom...A taj bedem okrenut ka bazenu ne moze da primi deset ljudi , a ne da se odrzavaju "velike" manifestacije.... Nista licno.....samo sam iznela svoje misljenje

Srijeda, 21. Juni 2006

OZIVLJAVANJE PARKA

Nisam odavno prosla parkom, zato sto me put ne vodi tamo....Ali proteklih godina gradski park je bio uredjen i posecen od strane dece i penzionera. Svi gradovi imaju park i oni ne sluze kao mesta za kulturne dogadjaje...Bar mi se tako cini....No nasim ljudima nikad ugoditi i svi su bolji nego mi ... Bolje da se uredi basta Doma omladine , koja je prikladnija za kulturne dogadjaje i ostale manifestacije...A park sluzi kao kutak za predah, a ne okupljanje ljudi , koji za sobom ostavljaju razne otp...

Subota, 17. Juni 2006

Ocekivala sam 5:0, al 6 je mnogo. Gledala sam do rezultata 3:0........ Obala Slonovace izgubi, a ja se kladila na njih, bruka. Ovo je druga utakmica da sam pogresila.... Bas mi je zao pojedine koji se vracaju osramoceni, sad ce pricati da je bacena crna magija na njihov fudbal....

Petak, 16. Juni 2006

Kad smo vec kod nasih-vasih-njihovih...Imam potrebu da kazem sledece....Tuzno je sto mi muslimani, Bosnjaci...(kako ko sebe naziva) iz Novog Pazara i okoline nemamo svoju drzavu, svoju reprezentaciju da navijamo za njih...Mnogo sam tuzna zbog toga...Kao prvo mi zivimo u Srbiji i logicno bi bilo da navijamo za njih, no niti nas oni priznaju kao deo svoje drzave (sve je srpsko i za srbe, a proslih godina ta rec -srpsko je toliko nacionalizovana, da ne znaci kao- Srbin iz Srbije (razumete me sta ho...

Četvrtak, 15. Juni 2006

GRUPA B, Engleska, Paragvaj, Švedska, T&T

Sto je poneko sitnicar....Kazem okvirno minuta, a ne precizno Pogodila sam za Svedsku....Kako to nervira "poznavaoce fudbala"

Četvrtak, 15. Juni 2006

Sastavimo pesmu ....

sav taj fudbal U 3 u 6 u 9 svaki dan, svaki dan pred tv-om sam ja, sam ja Navijam, navijam, navijam iz sveg glasa, jer na svakoj utakmici imam svog as-a Veceras igra Ibrahimovic Zlatan ja sam njegov fan idemoo svi ruke goree oleoleolaaaa As-ovi se smenjuju svaki dan Ronaldinjo, Figo, Toti,Bekam Cela planeta je u ekspanziji kad golove daju maheri