Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 42.

Utorak, 06. April 2010

Autor: Eritrocit

Utisak nedelje - B92

Citirano Orginalno od Tufan Citirano Orginalno od Eritrocit Mada me je, najiskrenije, iznenadilo mišljenje Olje Bećković o muftiji, koje se moglo prepoznati i pročitati između redova ( nije htela nikako da ga oslovi sa muftija, već samo Muamer i pritom je rekla da je on predsednik "neke tamo islamske zajednice). Naravno, ni Olja Bećković nije nešto posebno važna ličnost, ali mi se sve više čini da građani van Novog Pazara imaju slično mišljenje o muftiji. Rekao bih sa lošom namerom je izabrala ...

Ponedjeljak, 05. April 2010

Utisak nedelje - B92

Slažem se u vezi Pajkića. Lik je iz nepoznatih razloga bitan, tj.pseudobitan. Mada me je, najiskrenije, iznenadilo mišljenje Olje Bećković o muftiji, koje se moglo prepoznati i pročitati između redova ( nije htela nikako da ga oslovi sa muftija, već samo Muamer i pritom je rekla da je on predsednik "neke tamo islamske zajednice). Naravno, ni Olja Bećković nije nešto posebno važna ličnost, ali mi se sve više čini da građani van Novog Pazara imaju slično mišljenje o muftiji. Rekao bih sa lošom nam...

Nedjelja, 04. April 2010

Utisak nedelje - B92

Predlažem ovu temu, s ciljem da se malo dublje prodiskutuje ono što se čuje u pomenutoj emisiji, kao jednoj od najgledanijih u našoj zemlji. Za početak, interesuje me vaše mišljenje o večerašnjoj emisiji, u kojoj su gostovali Krstić, Cane i Pajkić. Fenomenalna emisija i gosti. Mislim da je interesantna za vas, Pazarce, jer je, izmedju ostalog, pomenuta i deklaracija o Srebrenici i Muamer Zukorlić (ismejan je i od voditeljke i od Pajkića) Naravno, u narednim nedeljama će se diskutovati o onome št...

Subota, 27. Mart 2010

Na prodaju Opel Astra (F)

"A za odredjeni nivo kulture pa mozda je dovoljno da svaki dan prodjes pored Doma Kulture i postanes kulturan." duhovit si, majke mi... :klanja:

Subota, 27. Mart 2010

www.sandzaklive.rs --- Novi info portal Sandzaka

jbt, ovi Pazarci kad navale na nešto...niko ih ne može... ma ništa... Što reče moj drugar Tashke... mahnitluk Poznato je kad Pazarci navale da glasaju za nekog, da on pobedjuje... pa onda... kad se uzeše politike... svaka ulica svoju političku partiju. I evo sada... svako ko završi informatiku kod muftije, napravi sajt o sandžaku i tamo plasira svoje vesti, svoje stavove i td, itd... xx(

Subota, 27. Mart 2010

E, sad mi se svidja i golubardzija... poznaje krvne elemente. Za krvnu sliku tog Juska nije dobro, da ovde objavljujes njegov broj telefona. Nije dobro i nije lepo... Ipak, neka kultura treba da postoji... Posalji private ili posalji svog goluba pismonosu

Subota, 27. Mart 2010

golubardžija... iznosiš previše lične podatke. to nije dobro ni malo. Fikrete, nisam znao da se ovoliko dobro razumeš i u automobile. Imamo sve više i više zajedničkih interesovanja, što naravno ne mora ništa da znači...

Četvrtak, 25. Mart 2010

Čemu toliko tenzije? Čemu toliko napetosti? Relax... Svorci je verovatno malo švorc(i), pa ceni, tj.preceni svoj auto toliko. Ivan je do sada bio miran i povučen. Ne razumem njegovu reakciju, tj. uopšte ne razumem njegovo uključivanje u živ razgovor...uglavnom je delio i lepio oglase po ovim prozorima i bio intelektualno nem - kad ono... SEDI DI SI, NI ZA DI SI NISI o| Fikrete, sviđa mi se uvod u jednu ovako finu priču... Da, da, kako da ne

Utorak, 16. Mart 2010

Chuck Norris

Evo... trudim se da uspostavim neko primirje sa tobom i ti mi nedaš... Chuck Norris je diplomirao na FON-u za tri puta kraće vreme od Phikreta, iako nije imao nikakvu literaturu (sve je šala ) tako je i primi :klanja:

Ponedjeljak, 15. Mart 2010

Chuck Norris

Chuck Norris je postavio više priloga na Otvoreni Forum NP od Tarika-Tashketa. Chuck Norris je prodao vise kuća i stanova nego "ivan" sa foruma. Bice još... o|

Ponedjeljak, 15. Mart 2010

Prijedlog rute za obilazak Crne Gore

Pa da... na to vam skrecem paznju! Covek ili zena se raspituje o Crnoj Gori i obilasku iste, a vi pricu okrenuste ka Basaru Carovcu... Mislim, ono...eeeeeeeeeheeej Pozdrav za sve prijatelje foruma

Nedjelja, 14. Mart 2010

TRAŽIM STAN

Ivane, ti sve što imade, ti izda... Malo, malo, pa ti nešto nudiš... :klanja:

Subota, 13. Mart 2010

Prijedlog rute za obilazak Crne Gore

Suština cele tvoje rute trebala bi biti planina Lovćen i grad Cetinje. Popeti se na vrh planine Lovćen znači počastiti sebe nakon uloženog fizičkog napora. Pogled s visina na nepregledno prostranstvo mora i planina budi u svakom čovjeku želju da vječno uživa u ovoj ljepoti. Njegoš zaslužno počiva na najljepšem vrhu Crne Gore. Sa vrha ove planine vidi se grad Cetinje, Bokokotorski zaliv, nacionalni park Skadarsko jezero i dolina Zete. Reljef Crne Gore (izložen u muzeju na Cetinju), mnoge ostavlja...

Ponedjeljak, 01. Mart 2010

Evo...

Savetujem ti da sastav pocnes recima "Prolece je jedno od godisnjih doba"... A da u zakljucku obavezno bude "Prolece...tako kratka rec, a toliko mnogo donosi"... Uz te dve recenice i nase pametne nastavnike imaces zagarantovan uspeh

Četvrtak, 11. Februar 2010

Google Buzz

Tako je Fikrete!!! Malopre sam video i gotovo istovremeno usao ovde, kad ono... ti me preduhitrio o| ... Respect Idemo dalje!

Utorak, 09. Februar 2010

Trazim Kucu ili Stan, u Novom Pazaru

Kao prvo, ocigledno je da vas lik zvani "BehoED" tripuje i da nema veze sa tim sto pise. Kao drugo, ocigledno je da se komsinica Binasa registrovala na forum samo da bi prodala svoju oronulu kucu, koja se cak ni ne vodi na nju. Kao trece, Ivan je car (o) Napred, Ivane...uvali tu "kucu u mirnom delu grada Novog Pazara"...

Utorak, 09. Februar 2010

Prodajem vw golf3 1.9 td

Tri hiljade od mene, a od tebe pun rezervoar?

Nedjelja, 07. Februar 2010

Prodajem vw golf3 1.9 td

Koliko trazis za njega? Bez mnogo cenjkanja, prepucavanja. Odmah kazi cenu, najmanju na koju ti pristajes, pa cu posle ja da ti kazem koliko bih ja tu donirao iz mog skromnog budjelara? Znaci, samo cifra, please!