Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-4 od 4.

Petak, 05. Februar 2010

Autor: Peshter-ac

prezime BAJROVIC

Poshtovanje... Porijeklom sam iz Tochilova,opshtina Tutin. Jako sam radoznao i bio bih sretan ako bi neko mogao dati podrobnije informacije o mom prezimenu BAJROVIC. Nazalost,smatram da u vezi mog plemena i samog prezmena,postoje velike shpekulacije i do dan danas ,nisam siguran u ralichite verzije i legende o nastanku mog prezimena.Rekao bih "ima dosta rupa" u samoj prichi koje nisu podkrepljene vjerodostojnim chinjenicama i faktima,to shto sam slushao od svojih starijih generacija.Ipak,pisani,...

Petak, 05. Februar 2010

Sloveni!

Nikada,sebi ne mogu oprostiti,shto sam imao 5(peticu)iz (h)istorije.Odgovarao sam odlichno,knjizi(nauci)koju niko od mojih 13-generacija(bistvovanja),niti je pisao,niti,argumentovao,niti verifikovao.... ILUZIJA! Zao mi je,shto sam uchio knjige,iz produkcije"Zavod za udzbenike i nastavna sredtva Beograd" PREVARA! Sretan sam,shto ne lichim na Slovene,Slavene,niti ja niti niko moj iz ogromnog plemena (FISA)Gjokay... sretan sam shto govorim bosnjachki i arnautski... sretan sam shto sam odrastao uz o...

Ponedjeljak, 01. Februar 2010

Prezime BAJROVIC

Poshtovanje... Porijeklom sam iz Tochilova,opshtina Tutin. Jako sam radoznao i bio bih sretan ako bi neko mogao dati podrobnije informacije o mom prezimenu BAJROVIC. Nazalost,smatram da u vezi mog plemena i samog prezmena,postoje velike shpekulacije i do dan danas ,nisam siguran u ralichite verzije i legende o nastanku mog prezimena.Rekao bih "ima dosta rupa" u samoj prichi koje nisu podkrepljene vjerodostojnim chinjenicama i faktima,to shto sam slushao od svojih starijih generacija.Ipak,pisani,...

Ponedjeljak, 01. Februar 2010

mujo kuje (jazz varijanta)

Citirano Orginalno od Phikret Jutros sam na B92 radiju čuo pesmu Mujo kuje konja po mjesecu u nekoj RMX varijanti i baš mi se svidela. Nekako mi je osvežila ovu, jednu od mojih omiljenih pesama. Pokušao sam da je nađem na Internetu ali nisam uspeo. Uspeo sam samo na B92FM da nađem emisiju u kojoj je ta pesma ranije puštana i možete je čutu na samom početku emisije na ovom linku: http://www.b92.fm/_player/flash/B92FMPla…playlist_type=7 Da li neko ima ovu pesmu ili zna odakle može (naravno legaln...