Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-11 od 11.

Utorak, 28. Februar 2006

Autor: ELLIK

Zdravlje i zubi

Cao svima što volite da se brinete o zubim,jer ja mislim da su zubi odraz njegovanja samog sebe.Ja licno kod ljudi prvo zapažam zube,i mislim da u današnje vreme ima dosta nemarnih,onih koji se uopšte ne brinu o njima.Ja posecujem redovno zubara,mislim da sam zubarci i dosadila,cim me nešto zaboli eto mene kod nje...takodje posecujem redovno i Dentalnu higienistku-pocela sam prošle godine da nosim Fiksnu protezu tako da moram baš dobro da se brinem o svojim zubicima,a hvala bogu imam ih sve na b...

Nedjelja, 12. Februar 2006

moda

mislim da je danas veoma važno pratiti modu,nove trendove,šta je IN a šta OUT.Trudim se da budem što bolje informisana,kupujem razlicite modne magazine,pratim razlicite programe i sajmove o modi,veoma me to zanima.Trudim se da odeca koju kupujem bude uglavnom prijatna i da bude funkcionalna,i ako je to moguce i posle nekoliko godina da bude IN.Volim opušteni stil,znaci ništa tesno,naravno sem farmarica,bluze koje nisu previše na telu,suknje baš i ne nosim ali imam ih par u ormaru za svaki slucaj...

Subota, 28. Januar 2006

U kojem delu Novog Pazara stanujete?

SADA ŽIVIM U ČESKOJ REPUBLICI SA SESTROM ŽIVIMO U ČEŠKOJ LIPI,A SVO SLOBODNOVREME PROVODIMO KOD RODITELJA U LIBERCU.

Subota, 28. Januar 2006

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Sada sam u poseti kod mojih roditelja.Tata mi okupirao televiziju,tako da nisam dugo videla ništa lepo.

Subota, 28. Januar 2006

Jezik i izrazavanje u Sandzaku

Ja mislim da pazarci imaju jedinstven govor.kada dojem na odmor u NP dobro se nasmejem a to ne mislim kao uvredu ali meni je to melem za dušu,ranije sam zivela u Smederevu tamo sam išla u školu tako da koristiti govor i pravopis Pazaraca nije bio prihvatljiv,sada živim u Ceškoj tako da koristim Ceski jezik i srpski a "PAZARSKI"samo ponekad.

Subota, 28. Januar 2006

Koliko je Dobre Volje Potrebno ?

Koliko je Dobre Volje Potrbno?NADAM SE DA NECU NEKOGA UVREDITI ALI JA CU ANALIZIRATI SAMO SEBE:meni konkretno treba mnogo,mnogo ,mnogo dobre volje da pocnem da vežbam,držim dijetu,da jedem samo zdravu hranu itd....

Subota, 28. Januar 2006

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene

mislim da u današnje vreme je teško udržavati prijateljstvo izmedju žene i muškarca.ja imam par drugova,ali mislim da nemogu da ih zovem drugovima jer oni nisu u stanju da saslušaju coveka da rešavaju probleme,jednostavno ne razumeju zenskoj duši!!!!mislim da prijateljstvo postoji kod onih osoba koje su homosexualne,par takvih ljudi znam,mislim da mene može jdino da shvati moja sestra a ne neki muškarac!!!!!!

Četvrtak, 26. Januar 2006

Sta trenutno slusate?

vec nekoliko meseci mi se svidja pesma od Eltona i 2PAC-a mislim da je coool pesmica,ali imam još par favorita BLACK I.P.Gven Stefani,itd.....

Utorak, 24. Januar 2006

Horoskop

cao svima.ja verujem i ne verujem u horoskope,ali imam maniju a to je da kupujem novine u kojima su horoskopi,sada ih je bilo dosta i kao pišu vašu sudbinu na celu godinu.Ja ih sve kupim i pocnem da ih uporedjujem,da vidim koliko su istiniti!!!!mogu Vam reci da su svi razliciti,odnosno ti što to pišu imaju "bujnu maštu"jednom reciju :potroših tolike pare za ništa,ec sam se iznervirala moram da prestanem da razmišljam o tim glupim i izmišljenim HOROSKOPIMA

Utorak, 24. Januar 2006

Kako ste saznali za ovaj forum?

za ovaj odlican forum sam saznala od moje sestrice nellice mislim da je odlican,ima dobrih tema za dopisivanje a uglavnom za razmišljanje.jednostavno COOL-forumce.papa

Utorak, 24. Januar 2006

Trenutno ( 3 )

trenutno to je rec koja je kod mene relativna ali trenutno sedimo sa sestrom u caffenet,pregledamo naše e-maile,trenutno razmišljam o ovoj odvratnoj zimi.trenutno sam bez posla tako da imam vremena da radim stvari koje me zanimaju,da razmišljam,sanjarim...