Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 52.

Nedjelja, 20. Decembar 2009

Autor: Dipche_boy

KONGRES SDP SRBIJE RASIM LJAJIC VIDEO

SDP SRBIJE RASIM LJAJIC

Srijeda, 03. Juni 2009

vijesti

video vijesti iz sandzaka

Utorak, 02. Juni 2009

video vijesti 02.jun.2009

flash vijesti 02.jun.2009

Ponedjeljak, 01. Juni 2009

vijesti 01.06.2009

vijesti 01.jun.2009

Ponedjeljak, 01. Juni 2009

auto motion by tv universa

AUTO MOTION by TV UNIVERSA

Srijeda, 27. Maj 2009

27.05.2009 televizija Universa Novi Pazar

flash vijesti televizija universa

Petak, 30. Januar 2009

apel za pomoc

apel za pomoc

Utorak, 20. Januar 2009

Vesti iz kraja

http://video.google.com/videoplay?docid=…370140142&hl=en http://video.google.com/videoplay?docid=…423322782&hl=en video vesti iz Sandzaka za Dijasporu.

Utorak, 09. Oktobar 2007

Pokusaj puča u Islamskoj zajednici

Gledao si emisiju, nego ne pricas sta si vidio prije emisije? Isao je plavi telop sa nekim tekstom treba li da te podsetim kako pise ili? Kablovi na antenskom sistemu su bili preseceni sekirom, a o tome nijedan Srpski medij nije izvestavao, sad postavlja se pitanje zasto. Elem, crko link i predajnik ali uz Allahovu pomoc sve se zavrsilo do veceras i nastavili su dalje sa programom btv. Ukratko tako je pisalo na plavom telopu koji je isao pre emisije.

Nedjelja, 07. Oktobar 2007

Razglednica za sve iz dijaspore

Evo ovom sto se buni nek mu ispadnu oci Detaljnije na sajtu Islamske zajednice u Srbiji

Četvrtak, 04. Oktobar 2007

Sta ti znas o novinarstvu i funkcionisanju u novinama i televiziji??? Neznas kako to funkcionise i nemoj da vredjas coveka. Drugo to su u pravu sto pisu i sto nam se smiju kad su vec poceli da unose razdore prvo preko partija onda sad i u verskim ustanovama pa ko podlegne pod taj uticaj. No nadam se da ima mnogo vise pametnih ljudi koji sa strane gledaju na sve ovo jer izgleda vrlo komicno. Sramota

Dje je radno mesto ovim ljudima? Hteo sam da odem da im se ponudim posto pozvali su vernike pa eto ko zna mozda i meni daju neku funkciju... Zna li mi iko to rej?

Ovo ne treba komentarisati, uporedi sabore i gotovo ovo je ja mislim samo pokusaj da se unisti ono jedino sto funkcionise u Sandzaku a to je Islamska Zajednica. No videce se, vreme pokaze sve! Ovo je moj zadnji komentar na ovu temu, jer mislim da je suvisno govoriti o ovome... Esselamu Alejkum

Utorak, 02. Oktobar 2007

novinari np

Radio sam u skoro svim pazarskim "medijima" sada vishe ne radim fala Allahu ali se nadam da dovoljno vidite sta se deshava. Pojedinci bi da kontrolisu sve - to ne moze. Pojedini placaju JTV xxx.xxx dinara da mogu kontrolisati (uzimati kasete novinarima itd..) Pojedini pak neznaju kad su skupstinska zasedanja Pojedini novinari cak neznaju ni kojim jezikom pricaju "ni meni nije jasno" Pojedini misle da su "novinari". Itd itd do sutra... Ali ljudi, ko jos gleda lokalne televizije meni nije jasno? H...

Utorak, 26. Juni 2007

za ssta postoji "zakon o dostupnosti informacija"

U beogradu imas Rodoljuba Ssabica koji je zaduzen za informacije od javnog znachaja, pissi njemu "javno sa pechatom organizacije za koju istrazzujes" i prema zakonu treba da dobijes to sto se interesuje... ako ti treba nesto jos pissi na private... pozdrav

Utorak, 22. Maj 2007

Srpski ili srbijanski

Optimus Citirano Orginalno od Dipche_boy ., ko je lagao narod i pricao da treba glasati ustav a ko ne...Tako da me uopshte ne interesuje.. Mislim da si zasluzio opomenu jer si krivo tumachio moje reci, ja nisam rekao da me ovo sto si dodao da me opet ne interesuje kako moze da me ne interesuje pa ne zivim u Bangladesu ili Zimbabveu nego u Pazaru i svakako da me interesuje ko je pozivao da se glasa ustav a ko ne... Elem, prijava sledi pa nek admin odluci sta ce sa toobm... Pozdrav

Ponedjeljak, 21. Maj 2007

Srpski ili srbijanski

Ja nisam glasao za ustav R.Srbije. Tako da me uopshte ne interesuje. Naime, sada ovi sto se duvaju u prsa da su "VELIKI BOSNJACI" neka objasnjavaju spektakularnu izlaznost u Sandzaku za referendum i ovo sto si ti pitao. Valjda je doshlo vreme da se vidi ko je bio u pravu a ko ne, ko je lagao narod i pricao da treba glasati ustav a ko ne... Selam Alejkum