Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-7 od 7.

Četvrtak, 21. Maj 2009

Autor: hitko

Reis-ul-ulema, Dr.Mustafa Ceric, u posjeti Sandzaku

Ljudi sta li je sa Ugljaninom, gde li se sakrio dok je reis Ceric u posjeti Sandzaku? Definitivno je gotov, vjerovatno udara: o| o| o| na sljedecim izborima nece dobiti nista. a i Makic, poznatiji kao "pop Maka" udara glavom o zid o|

Utorak, 19. Maj 2009

Reis-ul-ulema, Dr.Mustafa Ceric, u posjeti Sandzaku

Ugljanin hodza sa kim ce insaallah biti i na Ahiretu zajedno, Mustafa Makic zvani "Pop Maka" je upucan, pitamo se od koga!? A nezvanicno saznajemo da je Makic ozenio udovicu od profesora rahmetli Suada Papica, cija su mu braca odavno prijetila. U Sjenickoj se carsiji prica javno da je Suada Papica brat pucao. Niko nista ne poduzima, da bi se stvorila pogresna slika dok je uvazeni reis Mustafa ef. Ceric u poseti sandzaku.

Nedjelja, 08. Februar 2009

Vijesti iz zemlje

pitam forumase da li ce EU dozvoliti da se Rusija hrani iz Vojvodine i da li je Vojvodina krenula stopama Crne Gore .... mislim ovim statutom koliko sam informisan imace pravo na konzulate..... da li je to prvi korak ka nekoj vrsti osamostaljenja, bar za pocetak ?

Aktuelnosti iz Bosne

hajirli je zapocet najveci Islamski centar na balkanu, sto je velika radost za nas bosnjake, ali trn u oku komunistima koji prave smetnje i nastoje na svaki nacin uprljati sve muslimane, a i samog reis-ulemu dr. Mustafu ef. Cerića. bacajuci prasinu u oci gladnom narodu. a ne vide da je sada gradonacelnik Grada Sarajeva Alija Behmen koji je dosao izbornim inzinjeringom zato sto u stranci za BiH i SDA nije bilo srba i hrvata koji su prosli cenzus. pa je uvazeni akademik Abdulah Sidran sa 2500 glas...

Nuklearna centrala kao odgovor na manjak struje

mislim da ce kosovo uz pomoc amerike dobiti tu centralu i rijesit ce pitanje struje. ali sta ce sa nuklearnim otpadom biti,da li ce to uticati na nas.mislim zbog zracenja,blizine !?

Hafiz Bugari

veliki alim i covjek koji zna sta radi, najveci autoritet u sarajeva, a i sire.

Utorak, 03. Februar 2009

Nuklearna centrala kao odgovor na manjak struje

Saznajemo da americka vlada planira zbog problema snabdevanja strujom na kosovu graditi nuklearnu elektranu na kosovo. kako li ce to uticitai na nas, kao i cinjenica da evropa i rim nece dozvoliti da se rusija hrani iz vojvodine. zbog toga je vojvodina svaki dan bliza nezavisnosti.