Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 58.

Ponedjeljak, 14. Maj 2007

Autor: NELLI

Vasi bivsi/bivse

uf bivši.... Bas fino opisuje slicnu situaciju Željko Joksimovic u svojo pesmi "Balada" ili ti "prva si počela, prva si pitala, zašto sam tužan kad se budim...." itd... poslušajte...podsetite se ....ja bolje ne pitam....

YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=sR__gRs-tlQ ...vece ludace nisam videla

Fotografija

@ Elvinov babo.... crnogorci su mi omiljen narod @Zucky_85......hvala, potpuno se slažem sa tobom, te su mi najomiljenije

Nedjelja, 13. Maj 2007

Fotografija

mmmm....ovako izgleda prijatno budjenje...

Nedjelja, 13. Maj 2007

The Eurovison Song Contest 2007

S R B I J A the best!!!!!! Marija Šerifovic

Subota, 12. Maj 2007

Kad ste posljednji put zaplakali?

......Suze Ne Znače Slabost.....Suze Su Lek Za Hrabrost

Subota, 12. Maj 2007

The Eurovison Song Contest 2007

Tranvesta iz Danske je bas bio simpatičan samo što je malo promašio bine MOLITVA.......naj, naj, naj, naj, naj No1 MAKEDONKA........cool TURČIN..........izigravao amerikanca CZ......feat LORDI...(samo pokušaj ) MONTENEGRO.......na žalost DOWN ..........za sada no comment....

Ponedjeljak, 07. Maj 2007

Komplexasi...

Po meni komplex nije psihički problem ili stav povezan sa duševnim zdravljem, to je samo večita težnja da budemo bolji nego što jesmo, problem vecinom povezan sa fizičkom lepotom i telesnim nedostatcima kao što su višak kilograma ili ti gojaznost, krive noge, klempave uši, veliki nos, retka kosa itd...to su nedostatci koje zapažamo možda samo mi sami(nikako nasa okolina) koji nas dovode u stanje iskompeksiranosti i podcenjivanja samog sebe i osecaja niže vrednosti sve do depresija.

Misao dana

...ČOVEK JE NAJMANJE SAM SOBOM KADA GOVORI ZA SEBE, DAJTE MU MASKU I RECI CE VAM ISTINU...

Kako vam je protekao dan?

Dan mi je počeo baš fino...i trajao je tako par sati.... ja na poslu...zvoni telefon...šef.... dan više nije tako fin...pita za kovertu koja je trebala da dodje FedEx-om...u petak sam mu je ostavila na sto...tvrdi mi da je tamo nije bilo, ustvari mi tvrdi da lažem....dva sata provodim u psovkama ovog bica, krotim se da ne bih eksplodirala...samo još jednom i bice svašta....ostatak dana sam posvetila sebi, ZASLUŽILA SAM

Sta trenutno slusate?

What Have You Done(feat Keith Caputo)-Within Temptation(o)

Nedjelja, 06. Maj 2007

Simpaticne SMS porukice

SMS...SMS... Pa dusko tek sad sedim u tramvaju i to u 2. ne u 3. zato što mi je taj skurveni, posr...itd...Jaooo al sam ja nasrana uhhh, sad cu morati da trčim dve stanice pešaka, znaš da ovaj ne ide do kraja. Opet sam trčala po Fügnerci nista ne ide, jeb... im mater, skurvenu, stvarno dobar početak zbog jeb...minute

Nedjelja, 06. Maj 2007

Birati ili biti izabran?

Hoces da kažeš da je moja verzija nemoguca??? Ali mislim da nije bas u potpunosti, sve je to moguce u danom opisanom redosledu ali stvar je u tome sto nisam nastavila dalje....posle se to dvoje malo bolje upoznaju i shvate da je došlo do GREŠKE...hmmm...sad se probudih

Subota, 05. Maj 2007

Priznajem da...

....DA SAM PRETERANO TVRDOGLAVA, PONEKAD....GORE JE ŠTO MI SE POSLEDNJI PUT NIJE ISPLATILO

Subota, 05. Maj 2007

Sta vas moze najvise naljutiti?

KAD MORAM NEKOME NEŠTO DA PONOVIM DVA PUTA...POGOTOVO AKO JE PRIČA BILA DUGA...UFFF

Subota, 05. Maj 2007

Simpaticne SMS porukice

Cus Nanule, extra je , ima dosta gowana, znaš me, kad igram swe pada na noge! Woleo bich da ste tu da to rozparime! Wolim Was! Šta radi pichtija?

Subota, 05. Maj 2007

Birati ili biti izabran?

pa najbolja verzija je kada je privlačnost uzajamna ono u stilu, sretnete se negde na ulici i odjednom BUM ....pogledate se i vec u tom trenutku znate da ste stvoreni jedno za drugo, a pitanje ko ce koga prvo da startuje ni malo ne rešavate nego se tako malo prošetate oko sobe u krug a onda nastavite u istom pravcu....Joj al sam ja sanjar

Utorak, 27. Mart 2007

Sta trenutno slusate?

Seka_Aleksic Dodji i uzmi me.......tralalaaaaa

Subota, 03. Februar 2007

Sta ste danas naucili, shvatili?

JUČE SAM GLEDALA DOBAR HOROR I SHVATILA SAM DA NEMORAMO UMRETI STARI, I JOŠ KOLIKO JE SMRT PRISUTNA MEDJU NAMA