Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 53.

Subota, 21. Mart 2009

Autor: natalija

Sta radite ovih dana?:)

Dadoh se u obrazovanje.....Cjeloživotno učenje....I ponekad na fejsbuku se pojavim, liječim se od očite ovisnosti..sad je mnogooooooo bolje....

Ponedjeljak, 18. August 2008

e grome udari opet

Citirano Orginalno od Ibn Masud Citirano Sta ste navalile na to ime Sarah. Citirano Zar to nije vlasko ime. Sarah je Hebrejsko ime. Vlasko ime, e u sto samo tebi prođoše godine, za to jadnog života nisi uspio se naučiti izražaju, kakav je to atribut vlaško... Bože učuvaj...

Utorak, 24. Juni 2008

e sad

Citirano Orginalno od juskos U tvojem gore navedenom postu ste se izrazili sa kolega znaci svi ljudi koji su muskarci na ovom forumu i ucestvuju u ovom dijalogu mogu sebe pronaci u tvom komentaru da si bila malo preciznija pa navela ime onda verovatno ne bih ni ja odreagovao na tvoj post nego bih to prepustio coveku kome si se obratila. Drago mi je da studiras samo nam jos reci sta i dokle si sa studijama pa da znamo kako da te oslovljavamo. Nato stalno nestyo kukas na nas ne znam sta ti je i z...

Utorak, 24. Juni 2008

e

Iskreno, za novac se može kupiti sve....čak i ljubav...drugo je to što će te taj neko čiju si ljubav kupio za novac voljeti do zadnjeg dinara...a nije ni to strašno...i zdravlje...kako zdrav da se održi zdravim bez novca i kako bolestan da se bez novca izliječi...vidite da se i zdravlje može na jedan način kupiti...

Utorak, 24. Juni 2008

e

E moj brate je K1... znate kako je loš osjećaj biti sestra K1

Utorak, 24. Juni 2008

e moj juskos...

Citirano Orginalno od juskos Nato sta da ti kazem. Eto ja sam kao prvi ovdje na forumu nepismen i neobrazovan i jedva ti imam dva razreda i velki odmor. Eh sta da kazem zavidim ti na tome sto si uzoran clan BiH akademske strukture ja to izgleda nikada necu biti. Sto se tice poslovnih aranzmana izmedju Turske i Bosne to ovdje ncu pisati jer nam je tema navijanje a ne ekonomija. A sto se tice tezine turskog govora samo treba malo truda moze se savladati. ALI IPAK NA KRAJU JEDAN BAJRAK JEDNA BOJA ...

Ponedjeljak, 23. Juni 2008

e čuj tebe

Citirano Orginalno od RoyDin Bravo, mislim da ti i prilici taj nadimak, strasno si ambiciozna... :klanja: :klanja: :klanja: naravno da mi priliči....ta imao si me priliku vidjeti....

pa naravno

Naravno da hoću..zvali su me osvajačica....

e moj RoyDin

Citirano Orginalno od RoyDin E moja Nato, pa zar tebi to da se desi ? Ni ja ne mogu da vjerujem....Ja ti inače glasno pričam samo tu noć lave moj...bila sam baš kulturna...i onda dođe taj frontalni udarac čelom u drvo...Bože kako me bilo stid...ali je dobra stvar u tome što se taj dečko zaljubio u mene....Vidiš, nije sve tako crno... ja i kad se prosipam simpatična sam...

eh

Ja već idem putem ostvarivanja navjećeg broja svojih ambicioznih ciljeva....Međutim, jedan mi je cilj ključan....Udati se za Sandžakliju sa riješenim stambenim pitanjem u Sarajevu...)

e ljudi moji

Peh... mnogo je takvih u mom životu... 1. Držati govor na predizbornom skupu, pred 1.000 okupljenih ljudi...držati sve pod kontrolom do zadnje minute, uspjeti podignuti masu na noge...i na kraju, od zbunjenosti dignuti ruke u vis i vrisnuti kao di si u najboljem slučaju na kavkom rok koncertu... 2. Popiti dvije čase vina mješanog sa koka-kolom, u društvu tako zgodnih momaka, a pri tome biti lijepo obučen i još pristojnog ponašanja, ne pričati i ne smijati se glasno....ostaviti te dečke jednnom r...

VERUJEM

Vjerujem ti RoyDin...posve ti vjerujem...

za razliku od vas

Citirano Orginalno od annonimus Citirano Orginalno od natalija Eto kako je narod jadan...zatvorenog uma...Bože...prosvijeli ove široke narodne mase....uzrazumi ih...S druge strane od sada navijam za Rusiju.... Gle ko nam to kaze Only.... Kolega za razliku od vas ja sam uzoran član akademske zajednice u BiH. Nešto što vi nikada nećet biti....i s druge strane vjerujte da sam za Tursku vezana više nego vi...ljubav je čudo...samo što sam racionalna... a da je tako znaju pojedini moji drugovi sa for...

Prosto ne mogu vjerovati....

E ljudi ne mogu da vjerujem da se utakmica Turska - Hrvatska svela na dnevno političku tezu...Čemu ljudi toliko dižete tenzije...što time želite postići...Za cijelu Tursku ono je bilo takmičenje domicilne reprezntacije sa reprezentacijom druge zemlje, protivničke u fudbalu i samo u fudbalu...a za nas....pvod za okršaj...Uostalom....kad se toliko Hrvatska ne voli...što se svi povlače po Hrvatskom primorju...zašto se ne ide na tursko primorje...I zašto ne odlazimo raditi sezonske poslove u Tursku....

Četvrtak, 19. Juni 2008

eh...eh...

Citirano Orginalno od juskos e bože moj.... vidiš, izgleda da se osjeti ta moja emocionalna vezanost za Tursku...danas su u kancelariji svi konstatovali kako je jedino sigurno da ću navijati za Turke...Možda...volim ja njih...posebno jednog Gokerria...ali ne znam da li će to biti dovoljno da slomi moj jugoslovenski duh....miroljubivu koegzistenciju... Ali za ljubav Zulfijovu, RoyDinovu...eto navijat ću za Turke... PRVI PUT DRUGI PUT PRODANO... BOK

Četvrtak, 19. Juni 2008

Mnogo je ljepše

Mnogo je ljepše reći majka... Kao Zija Dizdarević u svojoj istoimenoj pripovjetci.. Stoji iza mene, daleko, 15 i više kilometara daleko, prigušeno bosansko djetinjstvo. Da li se sjećam, bila je jedna kutija-soba i po njoj išlo napaćeno mršavo lice, noge u papučama, izbledjele dimije, blag i predan pogled. MAJKA...

Srijeda, 18. Juni 2008

Navijat ću

Navijat ću za Hrvate... iako su mi i Turci dragi...ali brate Turska je samo malim djelom u Evropi, a Hrvati su nam susjedi... Bliže je prisnije...

Srijeda, 18. Juni 2008

Sve je lako kad si mlad

Ljubav je uvijek najintenzivnija na početku. Stoga mi je posve jasno zašto se ljudi odvažuju da i drugoj polovini životnog vijeka krenu iz početka...Možemo voljeti neizmjerno mnogo puta....i da svaki put bude kao prvi... i to možemo...

Srijeda, 18. Juni 2008

Zna se

TATA, TATA I SAMO TATA... Tata, kupi kolača, bobmobna i narandže dvije kupi mi medu i zeku tata kupi mi sve

Srijeda, 18. Juni 2008

a što je sa onima koji ne prinaju Boga...

Citirano Orginalno od Manager @natalija Bog je Taj koji daje i skracuje muke ... a jok mi... E lave... kako bi svoju konstataciju mogao opravdati pred onima koji ne vjeruju u Boga...a mnogo ih je, na žalost, takvih... Ne možemo svaku pojavu u društvu pripisivati djelovanju religisjkog determinizma. Masa je onih koji ga negiraju. Cijela jedna vojska sljedbenika Marksa, koji je uzgred budi rečeno zborio da je religija opijum za narod. Možda je i bio u pravu... ili ne možda, sasvim sigurno...Ko će...