Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 71.

Nedjelja, 25. Decembar 2005

Autor: meryma

Izbor partnera

Oprosti, a zasto bi se devojke uopste udavale samo za inzenjera? Nije mi jasna ova tvoja anketa, a ni tema... Imam jednu drugaricu koja se zabavlja samo sa doktorima(buducim),hehehe al samo strogo doktori, druga zanimanja ne dolaze u obzir Tako da mislim da ti je naglabanje na ovu temu,malo je reci bez smisla... Selam,nemoj se nesto uvredit.

Petak, 23. Decembar 2005

Emisija "Jednostavan zivot"

Eh,vidoste li ono? Ovde najpre moram da navedem stvari koje mi se nisu dopale,i koje mi(mozda bez razloga)deluju kao da se chine namerno. Prvo,i ono sto mi se najmanje dopalo, a to je u prosloj emisiji bilo,kad se one vec smeste u kucu prodice koja ih je primila,i kad se naravno cuje ezan,ja mislim da je ucilo za aksham,a Marijana tad nalazi da se moli Bogu i krsti. Gledala sam i prosli ciklus ove emisije,gde su dve mlade dame boravile na selu pa ni jedno vece ja ne vodoh da se one mole,do sad. ...

Četvrtak, 22. Decembar 2005

NAJ Avatar !

E vala ti nije bolji od mog! I sama si rekla

Nedjelja, 18. Decembar 2005

Zatvoreni bazen u Pazaru,luksuz ili potreba?

Joj Tashke, pa kako ne treba! Ne znam dal ima nesto sto bih vishe volela da se sagradi u ovom gradu! Potreba jeste,al izgeda da je i luxuz jer se na gradnju necheg takvog i ne pomishlja.Naravno,ima 'prechih' stvari,ko sto je ona hala na rekreacionom.Kamo srece da su umesto nje planirali zatvoreni bazen,a ne halu na halu Savakako, tu bi trebalo razmotriti i problem oko musko-zenskih termina na tom zatvorenom bazenu,jer znamo kakva je situacija sto se toga tiche u mentalitetu ovog naroda,prevashod...

Nedjelja, 18. Decembar 2005

Kako izgleda vas desktop?

Na mom desktopu je Marchelo,sa poslednjeg gostovanja u Lubljani.Posto albuma nema jos da izadje,a ja ne mogu vishe da chekam,bar ovako ga gledamo

Nedjelja, 11. Decembar 2005

Nasa Dina Dzankovic Miss SCG!!!

Ja se ne bih slozila!Dina je izuzetno lepa devojka,bas je lepsha kad je ne nashminkaju.Najlepsha je uzivo,bez shminke i neke extra garderobe.Zao mi je sto nije ushla bar u prvih 15.A najlepsha je zato sto je nasha Evo,da skrenem malo sa teme,sadashnje misice:

Subota, 10. Decembar 2005

Skijanje, sankanje...

E,stvarno vidite za taj sajam,sutra je zadnji dan.Ja sam gledala na 3k,ponuda je fenomenalna.Od rukavica preko kaciga za glavu,naochara za skijanje,chak do vezova!Samo ne znam kakve su cene..

Petak, 09. Decembar 2005

Rock grupa AZRA - Dzoni Shtulic

Evo jedne od retkih Jozefininih slika,i Johny-jeve senke,dok je slika(trebali su da zamene mesta

Petak, 09. Decembar 2005

Skijanje, sankanje...

Ama neka ga Tashke,sta me to briga kakve nam je ski-passove dao.Vazno da smo mi skijali. Ti ochigledno ne mozes da mu oprostish sto je tih 9 eura uzeo za sebe..

Petak, 09. Decembar 2005

Nasa Dina Dzankovic Miss SCG!!!

Prenos za izbor za Miss World 2005. moci cemo da pratimo u subotu (sutra uveche)na TV Pinku u 21:30 gde ce nasa Dina Dzankovic predstavljati Srbiju i Crnu Goru. Ja sam cula da su favoriti upravo nasa Dina i Miss Italije,koja mi se bas nesto i ne dopada. Pre same finalne veceri, devojke iz celog sveta ( oko 100 njih) ce se oprobati u tri nastupa. Prvi je talenat show gde svaka devojka pikazuje svoj talenat ( Dina ce se predstaviti u orijentalnom plesu), drugi je predstavljanje devojaka u trajanju...

Četvrtak, 08. Decembar 2005

"Ceca"

"nastup virtuoza slusa cesto praznjikav kolarac a sa cecom peva refren cela marakana freneticno pljeska 200 000 saka lepo je napis'o drugar, novinar glasa da je tesko dokuciti svu tu moc narodnjaka al' je neoboriv fakat tu su medju nama mozes samo da ih mrzis il da pokupis kajmak" citat:"shkabo maestro.." Zalosno je to sto slushate.Toliko.

Skijanje, sankanje...

Galaksija,put ka Goliji je asfaltiran pre 20 dana,dodji opet

Skijanje, sankanje...

Jel to znachi da nam skijanje ove godine propade,ha? Vala ovi sa Kopa nisu chitavi! Ala me iznervirashe ove cene!! A sta mislite o Goliji,Tashke,Price i Phikrete? Kazu da je put do gore odlichan sad,samo ne znam u kakvom su stanju staze gore.Mada nam ni put nishta ne znachi,pogotovu sad kad se YUGO prodao o| Meni je fino i na Turjaku,samo ne verujem da je ishta bolje od prosle godine,pitacu Rozajce. Kukuu nije valjda da se necemo skijat ove godine,zasta ja naruchih novo ski-odelo iz Nemachke?!

Četvrtak, 01. Decembar 2005

MUSIC INFO's

Dogovoreno,komshinice

Srijeda, 30. Novembar 2005

MUSIC INFO's

The Rolling Stones u Beogradu 02.jula 2006.! Eto shanse pink da odes na dobar cert

Subota, 26. Novembar 2005

O Sandzaklijama

Povredio pazarac ruku, i posle silnih snimaka, doktor uvidja da je slomljena: D: Izgleda da ce morati gips. P: Kakav gips?Ni govora! Samo mermer! Studira ti Sandzaklija u Sarajevu. A njegovi su veoma imucni, i on tako nakon izvesnog vremena zove kuci svoga oca,da ga nesto zamoli. "Baaaboo..kupi mi mercedes.." Otac:"Pa sta ce ti?" "..pa da se vozim na fakultet.." "a kako idu ostali??" "svi ostali idu tramvajom." "Ama, Sinko! Kupice tebi babo tramvaj!"

Subota, 26. Novembar 2005

Trenutno ( 3 )

Trenutno sedim za kompom,slusham Green Day,a inche tek sam dosla s fakulteta gde sam "pala" na ispitu Porodicno pravo,i to zbog izmena zakona.Naime, uz to sto je zakon promenjen,promenila se i moja knjiga.Pa sam ja na ispit izasla s cinjenicama koje vishe ne vaze,i naravno nisam polozila.Toliko mi je muka da ne znam dal cu da odem na fitness il da lijepo legnem i spavam do sutra ujutru,posto sam ustala jutros u 7! o|

Utorak, 22. Novembar 2005

Rock grupa AZRA - Dzoni Shtulic

E,cula sam za ovaj intervju.To je nesto preko Shtuliceve zene stefani islo,on nikako nije hteo da se javi novinarima,al ga valjda ona nagovorila.Nashli su ga u Utrehtu,odakle je poruchio da se ne vraca u Hrvatsku. Novinari Jutarnjeg lista su ga jedva nagovorili na razgovor,kome se u pocetku opirao,ali su na kraju razgovarali 5 sati.. Zanimljivo je da kaze da mu je uzor bio Josip Broz Tito! A kritikovao ga je u pesmama... Kaze da se gotovo uopste ne bavi muzikom,sem sto nekad svira gitaru,"provod...

Nedjelja, 20. Novembar 2005

MUSIC INFO's

Da i mi jadnici ovamo poneshto vidimo,jel pink? Dobro,dobro.. A za Merlina je bila pricha i prosle godine da ce doc,pa ne dodje.