Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 572.

Srijeda, 07. Maj 2008

Autor: Junus

Fk Novi Pazar

Citirano Orginalno od Tashke I ova recenica je dovoljna da dokaze da zaista ne pratis desavanja u sportu,ali hajd,odgovoricu:U Insajderu su pokazani mehanizmi namestanja utakmica,od dogovora vodecih ljudi,preko sudija,sistema 3 za 3 i dr.Da pratis uvideo bi to i u ovom slucaju. Mislim, možeš ti sad pokušavati zaviti sve to u šta god hoćeš, ali jasno je kao dan da ovaj tvoj zaključak ne dokazuje ono što ti tvrdiš, zar ne? Dakle, može li ovaj tvoj zaključak biti DOKAZ za tvoje tvrdnje? Da li bi s...

Ponedjeljak, 05. Maj 2008

Fk Novi Pazar

Naravno da sam gledao Insajder, ali kakve veze to ima sa Novim Pazarom nije mi jasno. A što se tiče Real Madrida, nije valjda da i dan danas nisi skonto da sam se ja to malo šalio. No nejse... Fino si ti ovo nabudžio (mislim na post) i lijepo pokazao kako si ti fudalski ekspert, ali to ne pije vodu, jer ko malo zna da čita vidi da si ti totalno promašio ono o čemu sam ja pisao. Dakle, da ponovim, ako nemaš dokaze za ono što pišeš onda je to kleveta, a kleveta je zabranjena, koliko ja znam, zar n...

Subota, 03. Maj 2008

Fk Novi Pazar

Nažalost, imadoh nekog veoma važnog posla, pa ne mogah doći na stadion da gledam utakmicu, ali mi je drago da su plavi pobjedili Srem. Jedan mi ahbab reče, koji je gledao utakmicu, da su naši mogli pobjediti još ubjedljivijim rezultatom, jer su imali masu šansi. Samo naprijed Plavi. Ne juri ovdje niko nikakve lige, i ne treba. Treba juriti kvalitet, a rezultati i lige će doći sami po sebi. Neo, hvala ti na izvještaju...

Subota, 03. Maj 2008

Kako vam je protekao dan?

Citirano Orginalno od Jahja A garantujem da ne mozete pogoditi koju sam zastavu imao. Da nisi nosio onu našu bošnjačku zastavu, bijelu sa grbom na sredini?

Subota, 03. Maj 2008

Zelje, pozdravi i cestitke

Pink, sretan ti rođendan i želim ti da u životu uspiješ sebe savladati, spoznati.

Subota, 03. Maj 2008

Fk Novi Pazar

Citirano Orginalno od Tashke Kao sto rekoh,jednu od ove 2 na strani smo kupili,u ovom slucaju,dovoljan je bio i bod... Pročitah nekoliko komentara od ovog člana i vidjeh da on često spominje nekakve kupovine, prodaje, itd., pa rekoh da priupitam, ima li neko ko kontroliše ovakve izjave, jer ako ovakve izjave nemaju utemeljenja u dokazima onda su to klevete, a ako dokazi postoje onda ih treba iznijeti? P.S. A ko je to kupio? Ko to MI? Znači li ovo priznanje ovog člana da je učestvovao u nekoj il...

Petak, 02. Maj 2008

OSKRNAVLJENO MUSLIMANSKO GROBLJE

Citirano Orginalno od NP u srcu Problem gusulhane(a) Nemoj mi zamjeriti, ali eto radi naše edukacije moram ovdje pojasniti izraze Gusul i Gasul. Gusul je obavezno kupanje nakon džunupluka (intimnog odnosa supružnika), a Gasul je kupanje mejita. Iz ovoga proističe da je mjesto na kojem se kupaju mejtovi Gasulhana, a ne gusulhana. Citirano Orginalno od Altuna Bogu na amanet...Kad zavist i mrznja padnu na oci, tesko insanu. Ihaa, otkad ja to govorim. A još kad se time zarazi masa, a još im se to p...

Nedjelja, 30. Mart 2008

Zelje, pozdravi i cestitke

Zulfo, hajde nek ti je hairli rođendan. Želim ti da u ovoj godini svojeg života pronađeš i definišeš sebe, inšallah.

Nedjelja, 30. Mart 2008

Vasa originalna i kreativna ideja

Citirano Orginalno od fahrudin skoro je jedan holandski farmer proizveo parfem koji mirise na stale (na balege) i parfem je predvidjen za bivse farmere nostalgicare i proizvod mu ide ko halva kaze cudi me da je malo kreativnih genijalaca ovde? Ova ideja mi se pravo svidje. Mislim da bi to kod nas u Pazaru zakovalo, tj. prodavalo bi se pravo dobro. Ne bi mogo navakšat. Samo kod nas se ne bi niko ovim mirisao javno, već bi to kupovali krijući i kući bi krijući mirisali, a javno bi vjerovatno krit...

Četvrtak, 27. Mart 2008

Nadija Rebronja - ,,Ples morima''

Hairli neka je nova knjiga. Nadam se da će smisao koji nose slova ispisana u ovoj knjizi doći do onih kojima je namijenjena.

Srijeda, 26. Mart 2008

Pokusaj puča u Islamskoj zajednici

Citirano Orginalno od ed Svako onaj ko se bavi politikom i uopste javnim radom mora biti spreman da trpi kritike. Ne uvrede vec kritike. Onaj ko argumentovanu kritiku upucenu bilo kojem politicaru i bilo kojoj osobi na javnoj funkcji dozivljava kao mrznju prema istoj ima ozbiljnih problema da ukapira elementarne stvari ne iz politike ili vjere vec iz zivota uopste. Ili ipak kapira ali namjerno baca prasinu u oci. E, sada bi ovdje bilo potrebno pokrenuti temu koja bi nosila naziv nešto otprilike...

Srijeda, 26. Mart 2008

Ah merakaaaa

Mislim da je svaki moj post u skladu sa ovom temom. Ah merakaaaa ko čita moje postove i ko razumije ono što ja pišem, zar ne?

Srijeda, 26. Mart 2008

Citirano Orginalno od rootXTX Jedno pitanje za tebe, zar ti nije dovoljan Poslanik Muhammed s.a.w.s? Zar nam ima boljeg uzora? "Allah dz.sh za Poslanika govori, Divan li je on uzor ljudima, Muhammed s.a.w.s je Milost svim svjetovima...i mnogo toga" Naravno da mi je dovoljan Muhammed a.s., ali ja smatram da se slijeđenje Muhammeda a.s. ne može naučiti iz knjiga, već od živih ljudi, nasljednika Muhammedovih a.s., Uleme. Kako se mogu prenijeti osobine Muhammeda a.s. preko knjiga? Citirano Orginaln...

Utorak, 25. Mart 2008

Citirano Orginalno od ed Da se nadovezem. Politicka propast Sulejmana Ugljanina je samo prvi uslov da se stvari stabilizuju i vrate u normalu. Medjutim, cilj ne bi trebao biti da vjerovatnoca da brat udari na brata naglo padne vec da brat bratu bude zaista brat a ne dusmanin. A sam poraz Ugljanina na predstojecim izborima nesto tako nece automatski obezbijediti. To da je Sulejman Ugljanin neko ko cijelo vrijeme pokušava da "okupira" IZ-u je propaganda Muamer Zukorlića koju on širi evo već duže ...

Utorak, 25. Mart 2008

Games-empty?!

A da nije to možda ovako (da pokušam, možda jeste): Klikneš na Start, pa onda na Control Panel, pa onda na Add or Remove Programs. U prozoru koji ti se je otvorio klikni na Add/Remove Windows Components i otvoriće ti se prozor Windows Components Wizard. U tom prozoru provjeri da li ti je obilježen kvadratić pored stavke Accessories and Utilities, ako nije obilježi ga. Dok ti je plavom linijom obilježena ova stavka klikni na Details i otvoriće ti se prozor Subcomponents of Accessories and Utiliti...

Ponedjeljak, 24. Mart 2008

Citirano Orginalno od Bosona Selam Alejkum, Smatram da je gubljenje vremena svakoga onoga ko pokušava na bilo koji način da udalji slobodno kažem ovo bez straha MILIONE BOŠNJANA koji danas prepoznaju Muftiju i kao svoga LIDERA. Tim i takvim djelovanjem samo ostavljaju sramotu u nasljedstvo svojim potomcima. we alejkumusselam Bosona, znači li to da svi oni kojima Muamer Zukorlić nije autoritet i koji ga ne smatraju nekom pozitivnom osobom su neki negativci i da obavezno ostavljaju sramotu svojim...

Nedjelja, 23. Mart 2008

YouTube

Citirano Orginalno od rime evo snimak Muamera poznatijeg kao Maruka covek koji je zavrsio fakultet ekonomije i u svoje vreme bio najbolji ekonomista ali nakon tragicnog dogadzaja je ,,skrenuo,, http://www.youtube.com/watch?v=dgAYD0ooOcE&feature=related Čista duša...

Nedjelja, 23. Mart 2008

BLOG na Novi Pazar Online

Da li biste voljeli da čitate moje tekstove na Blogu?

Subota, 22. Mart 2008

Citirano Orginalno od ed Muhamed ef. Demirovic nece nikada postici njihov nivo (ma gdje se taj nivo nalazio) iz prostog razloga sto su to potpuno razliciti profili daija. Neko je rodjen da poducava, da siri znanje, neko da odgaja, da kod ljudi budi i razvija lijepe osobine, neko da vodi naucne rasprave, neko ima jakog afiniteta za politiku tj organizaciju i menadzment, neko je sposoban da vodi vojsku a neko nema nikakvih sposobnosti pa cega god da se lati on upropasti. Svi zajedno cine jedan ti...

Petak, 21. Mart 2008

Zanimljive internet stranice

Evo jednog interesantnog pristupa Online igrama. Autori su ovu vrstu igre nazvali Pasivna Multiplejer Online Igra. Koliko sam ja mogao shvatiti ova igrica ima za cilj da nam surfovanje po netu učini zanimljivijim. Epitet Pasivna nosi zato što učesnici igraju igricu dok surfuju. Pogledajte sajt pa sami zaključite o čemu se radi: PMOG A evo i najave za THE SIMS 3, pogledajte: THE SIMS 3