Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 222.

Subota, 11. Maj 2013

Autor: sanjin-020

Zukorlic pretukao Bekira Makica

Citirano od "Salahoodin" @sans, čudi me da se ti tako inteligentan sam ne sjetiš odgovora sebi, tj. ne uviđaš gdje je greška u tvom načinu rezonovanja i nelogičnosti. Vjerujem da ti je dobro poznato da je u svakom pravosudnom sistemu pravilo da onaj koji optužbu iznese ne mora da je dokazuje, već onaj na koga se optužba odnosi. Dakle, ako taj tvoj Bekir Makić ne dokaže da nije kriv za optužbe za koje se tereti, onda je zaista i kriv. Nema potrebe da efendija Plojović iznosi dokaze za optužbe. M...

Subota, 11. Maj 2013

Citirano od "Nihad" Ja bih sad ocekivao od Bekira da izadje u javnost sa njegovim cinjenicama i dokaze da optuzbe na njegov racun nisu tacne. A kojim je to cinjenicama Resad ef. potkrijepio svoje optuzbe da bi Bekri ef. morao sa "svojim cinjenicama" da se brani. Jesmo li vidjeli i jedan papir kojim se dokazuje da je Bekir ef. krao novac hadzija (neuzubillahi kakva gnusna potvora)!? Jesmno li vidjeli i jadan papir ili snimak kojim se dokazuju tvrdnje Resad ef. da je Bekir ef. izjavio da su ga ud...

Srijeda, 08. Maj 2013

U Rijeci otvorena najljepša džamija u Evropi

Citirano od "Nihad" @sanjin-020, zasto je komentar od "sloboda"-e po tebi podao i nizak? Koliko vidim ne radi se o komentaru vec o konkretnom pitanju koje se logino namece. Eto, opet cemo da raspravljamo o necemu sto nije vezano za temu. Pa hajde neka bude i pitanje, ali je neumjesno i nekorektno. A svak onaj ko iole zna kako se organizuju ovakvi skupovi zna da se na ovakvim skupovima pozivaju celnici institucija. Ko je Muhamed Demirovic? Rukovodilac NVO SVETIONIK! Da li je jos neka nevladina o...

Utorak, 07. Maj 2013

Put U 3. Svjetski Rat

Mislio sam da ovaj snimak sa YouTube podijelim sa vama na nekoj vec postojecoj temi, ali poslije drugog gledanja milsim da zasluzuje posebnu temu!

Utorak, 07. Maj 2013

U Rijeci otvorena najljepša džamija u Evropi

Citirano od "sloboda" Bilo kazu 30 000 muslimana iz cijelog svijeta. A gdje su Adem Zilkic, Demirovic i Makic? Nisu dobili pozivnice? Tezak bezobrazluk. Ovako lijepu temu i lijep dogadjaj pokusavas uprljati tako podlim i niskim komentarom!

Ponedjeljak, 29. April 2013

Citirano od "sloboda" Nego da se vratimo kod Bekira ... jel niste vidjeli sta Bekir drzi ders? Bekir kaze: "Ne postoji brate taj razlog na svijetu za cijepanje IZ" zar nije to licjemerstvo? I zbog ovakvih nas narod kaze: Slusaj sta hodza prica al ne radi sta hodza radi. Pa dobro....... pametnjakovicu, da ne upotrijebim neku drugu rijec koja ti mozda bolje pristaje, dje ti to vide i u kojoj izjavi Bekir ef. pominje otcepljenje ili trecu Islamksu zajendicu??? A evo samo za tebe nezvanicna informa...

Ponedjeljak, 29. April 2013

Citirano od "sloboda" Muftiju financiramo mi iz dijaspore dok izdajičke hodze Beograd. Zilkićeve hodze su poslije 2007 napravili kuće i voze nova auta - video lično. Ako treba Muftiji još takav stan ima da kupimo, jel ti lakše sad? I Sulju smo kuću napravili dok je imao poverenja kod nas, sad nek vrati one pare za kuću pošto nas prevario Posto je zadnjih par postova u znaku ovaca i ovaj cu tako pocet: Vazda je bilo i bice ovaca za sisanje! Namam nista protiv da mu napravite i deset onakvih kuca...

Nedjelja, 28. April 2013

Citirano od "sloboda" sanjin-020 ili sans isto pisete ... zar niste jedno? Vazno da nemas sta da kazes protiv upisanog E pa nismo jedno i zato ja dajem jos 7 ovaca! Ceko sam da se sans prvo javi a ja cu ti odgovoriti samo na jednu stvar jer ovo drugo ne zasluzuje moju paznju: Citirano od "sloboda" A što se tiče financiskih malverzacija koje je Bekir radio to je lako dokazat, sans jesil i ti bio kod njegove kuće? Jel moguće da napravi onoliku kuću od plate imama? Pitat cu te: Jesi li ti bio pod ...

Subota, 27. April 2013

Citirano od "Nihad" Ako cemo tako, ja ne vidoh uz Bekira na ovom njegovom snimku niti jednog od tih silnih imama koje pominjes da mu daju podrsku.Gde su oni? Sta je sa njima? Snimak koji je sa televizije je nacinjen 3-4 sata posle incidenta. A pouzdano znam da je kroz njegovu kucu za 2 dana prodefilovalo najmanje 500 ljudi u znaku podrske i gotovo svi imami! Citirano od "Nihad" Ako je 90% imama protiv Muftije Zukorlica kao sto ti kazes, u cemu je onda problem? Starh! Mnogima je nemoguce povjero...

Subota, 27. April 2013

E ovako! Malo sam se raspitivao i dosao do ovih informacija koje su meni sasvim logicne, a vi sami procijenite. Kako rece Nihad, @sloboda, ako nista drugo boj se Allaha Uzvisenog da ikoga optuzujes bez materijalnih dokaza. Bekir ef. Makic je vec 15 godina na celu ureda za hadz i jedan je od najboljih poznavalaca propisa hadza, a to sam imao prilike da licno od Muftije Muamra Zukorlica cujem jos 2003. godine kada sam ja bio na hadz. I jedan je od najboljih organizatora hadza na prostorima bivse J...

Petak, 26. April 2013

Nakon ovog ZVANICNOG intervjua sa Bekir ef. zakljucak je da je ovo jedan zaista kukavicki cin i atak na Bekir ef. Makica. Pa ljudi moji, dovoljno je samo to sto mu je rekao "ako te udarim po tim zvalama..." a kamo li to sto je nasrnuo na njega i poceo da ga davi. Kazem kukavicki cin samim tim sto je imao prece od Bekir ef. da davi. Tu mu je njegov surak Emir Elfic, pa Serif Marukic koji ga javno naziva nemilosrdnikom, pa Enver Elja Skrijelj, cija ga je zena ispljuvala u restoranu "Mejdan", pa jo...

Ponedjeljak, 25. Mart 2013

Djesavanja u Bosnjackoj demokratskoj zajednici

Pitanje je samo, zelis li da cujes istinu ili ono sto odgovara tvojim usima i usima onih koji slijepo podrzavaju Zukorlica, Vec deset godina unazad Muamer Zukorlic ZLOUPOTREBLJAVA ahmediju na najbezobrazniji nacin. Evo i poslednjeg dogadjaja: smijenio je direktora TV Jedinstvo Serifa Marukica i postavio za VD direktora Mirsada Fijuljanina, poznatijeg na ovom forumu kao WOW. Nisam se mislio vise ikad javljat na ovaj forum, ali mi nesto govori da je najzad i urednik ovog foruma progledao i to me r...

Petak, 16. Novembar 2012

Fetve

Citirano od "Z!jad" Još kad se zna da od zvaničnika IZ niko nije komentarisao onda se može vidjeti težina fetve. Ipak je neko komentarisao i reagirao na ovu fetvu. I to ne bilo tko, vec licno Halil ef. Mehtic! FETVA, JEDAN U NIZU NEPROMISLJENIH POTEZA

Srijeda, 24. Oktobar 2012

Zasto je sve manje ljudi na ovom forumu????

Nisam usao na ovaj forum, pa da ne pretjeram, ali ima najmanje mjesec dana. Znam, i nije neka steta , ali je steta za sve one koji su od prvog dana na ovom forumu, a danas ih nigdje nema. Ne bih se ni sad javljao, ali su postovi u ovoj temi zaista vise nego aktuelni i ne treba ih ovlas procitati i preko njih cutke preci. Kada Zijad kaze da je problem u jednoumlju administracije, ne da je u pravu, vec je to i jedina istina. Kakav fb i ostale gluposti. Ovaj forum je bio jedan od najposecenijih i n...

Subota, 18. August 2012

Smjestaj u Novom Pazaru!

SMJESTAJ U NOVOM PAZARU Moja preporuka: - Hotel TADZ - Hotel VRBAK - Hotel ATLAS

Srijeda, 30. Maj 2012

OFNP u novom izdanju

Citirano od "Nihad" http://forum.novipazar.org/index.php?pag…ee.requirements Citirano od "Nihad" Mislim da je situacija sada malo jasnija i da su odredjene stvari postavljene na svoje mjesto. Znatno jasnije. Zahvaljujem.

Srijeda, 30. Maj 2012

OFNP u novom izdanju

Citirano od "Nihad" Ocjenjivanje priloga funkcionise upravo onako kako si opisao. Svaki prilog mozes ocjeniti sa "Svidja mi se" ili "Ne svidja mi se". Zavisno od toga ko ocjenjuje, prilogu se dodaje ili oduzima odredjeni broj poena. Nije isto ako prilog ocjeni neki clan koji se tek registrovao na forumu ili neko ko vec godinama pise na njemu. Ocjene napisanih priloga se direktno odrazavaju i na reputaciju autora. Sto se tice ocjenjivanja reputacije clana foruma sve je ok. Ali ja govorim o ocjen...