Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 140.

Srijeda, 30. Januar 2008

Autor: Pahuljica

Pjesma u kojoj pronalazite sebe...

Neverne Bebe-Gde smo Gde smo Tvoj glas jos zivi u mojim danima jos jedna godina bez suza,bez stida Samo kazi gde smo Ponekad samo cutimo na tankoj zici misli hodaju jos korak pa ce da se okliznu,da te izdaju Samo kazi gde smo Ti i Ja u kojem oku skrizvas strah kad nigde nikog nema i oluja se sprema U grudima Ljubav je bol za NAS Vise me ne volis kad prodju dani iz sna te podsetim na koja vrata ces da zakucas ko ce da otvori i grehe da ti oprosti Bas me ne volis ugasi svetla zauvek i odlazi rasir...

Srijeda, 30. Januar 2008

Zelje, pozdravi i cestitke

E pa, neka ti je SRECAN RODJENDAN,DA SI MI ZIVA I ZDRAVA LOODACHO

Četvrtak, 17. Januar 2008

:D

BABE-Sudar s novim momkom-

Četvrtak, 10. Januar 2008

PA NEKA NAM JE HAIRLI OVA HIDZRETSKA NOVA GODINA!

Srijeda, 09. Januar 2008

:DSta me nervira na forumu?

Sve sto lici na to da moze da me iznervira preskocim...Onako,bas laganicom...

Utorak, 08. Januar 2008

Zaista mislim da je nemoguca ljubav,bar ne ono kako ja definisem ljubav.Istina je da je to veze,neka veza koja moze da priblizi ili odrzi nesto,sto bi moglo da postane ili je bilo,ali kao "ljubav na netu" ne postoji,ili da se ne bi raspravljali,za mene ne. Skontao/la? Mislim, da jesi.

Utorak, 08. Januar 2008

Praznicno raspolozenje,a?:D

Ja vala Balasa,vec nekoliko dana,ne znam sta mi je,ovog puta:-Naopaka bajka-

Subota, 05. Januar 2008

Zato sto svi su tu koje volim,jos uvek tu..

Subota, 05. Januar 2008

Vala sinoc,ali od smeha,moja Cya(sestrica moja,nadimak,cak ponekad i zaboravim kako joj je Ime) je blesava,ali stvarno blesava.

Subota, 05. Januar 2008

:(

Balas-Bezdan

Petak, 04. Januar 2008

hehehe

Student polaze ispit na pravnom fakultetu.Profesor pita : -Koja je najveca kazna za bigamiju? Ovaj odgovara: -Dve taste.

Petak, 04. Januar 2008

aaaaaaaaa

Zavisi od toga zbog cega prekinemo vezu,zavisi od toga koliko je ko povredjen,zavisi od toga koliko je neko od nas spreman da zaista bude prijatelj posle veze...

Petak, 04. Januar 2008

:D jbg,ali me raduje

Kada dodje maca na vratanca

Utorak, 01. Januar 2008

:D dobila i jednu ovakvu cestitku:

Dragi,Svi Vi koji mi niste poslali novogodisnju cestitku zelim:da vam izgori jelka,Deda Mraz da se pokenja u vas kamin,a irvasi da kr..u vaseg psa.Obavestavam sve voljene koji su mi poslali cestitku za 2007.,da mi se zelje nisu ispunile i molim Vas da mi za 2008.poseljete iskljucivo i samo kes!SRECNA NOVA!

Ponedjeljak, 31. Decembar 2007

Da moram da pocnem da spremam ispite

Eh...

Sve puklo.Nema se gde.

Osvajaci-Vrelina -...u sobi leptir i ja letimo isti let.Letim,al' osecam strah,ne zelim da trajem ko njegov vek...-

Nedjelja, 15. Juli 2007

Oktobar 1864

Ja vise nemam snage da ti se prepustim,ja vise nemam volje da ti snove podarim,ja samo imam zelju da te zaboravim i da ti pruzim osmeh kao zadnji blagoslov za put...

Nedjelja, 15. Juli 2007

Festival STARI GRAD 2007, Novi Pazar

Ja kupila tralalalA,a i dobila maice ,hehehe...