Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 469.

Utorak, 11. Novembar 2008

Autor: Karakterna

Koju knjigu trenutno čitate?

Posljedice srdzbe, mrznje i zavisti - Imam El-Gazali i Ne tuguj - Aid El Karni Sta drugo reci osim da su vjerske i poucne knjige, ali ova druga je prava!

Najave kulturnih deshavanja

Sajam knjiga Frankfurt posle Frankfurta Ljubljana, Cankarjev dom 11.11. - 15.11. LIFFe - ljubljanski filmski festival Ljubljana, Maribor, razlicite lokacije 12.11. - 24.11.

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Veceras sam gledala neki tipican tinejdzerski film, ne secam se naziva. Htela sam odgledati Fanuu, ali dugo traje pa drugom prilikom (nadam se uskoro jer sam cula mnogo preporuka za taj film) i Snijeg ovog vikenda na filmskom festivalu (aBd)

OMER TURKOVIC - SEHIDI (hronika)

Ja sam kupila knjigu kad sam bila u Pazaru i procitala je pre nekoliko. Drago mi je sto sam saznala toliko o jednom malom dijelu historije Pazara jer na taj nacin bolje razumem i danasnju sliku naseg grada. Knjiga je potresna ali ipak ne mozes prestati citati. Jace je od tebe.

Serbian Culture in Slovenia

Serbian Crosses on Muslim Nishans in Slovenia - damaged Muslim graves in western Slovenia, 11 November 2008.

Subota, 26. April 2008

Citirano Orginalno od Jahja Citirano Orginalno od Karakterna Citirano Orginalno od Jahja Otvorili su dusu i srce - istinite price da nasnjice. Amr Halid. Ovo sam zadnje procitala, neke price su mi bile vec poznate, ali su mi zato mnoge bile jako zanimljive. kupio sam knjigu pre nedelju dana, i nikako da se nakanim da procitam. Znam kad pocnem necu stat al treba pocet. Jel dobra knijga? Izvini, nisam bila aktivna na forumu pa nisam videla ovo. Ja mislim da si do sad i procitao, ali eto da ti kaz...

Srijeda, 23. April 2008

Sta ste gledali u poslednje vreme?

The Partition Why did I get married The Notebook Ovo je ono sto sam u poslednje vreme pogledala i preporucila.

Utorak, 08. April 2008

Zelje, pozdravi i cestitke

Citirano Orginalno od annonimus Citirano Orginalno od Sting Lady Cvetko, sretan rodjendan! Da si nam ziva i zdrava i sretna, razgovetna, zanovetna, efektna, itd. Sretan rodjendan i NP u srcu. I ja se pridruzujem sa ovim zeljama......

Četvrtak, 03. April 2008

Simpaticne SMS porukice

Najvecoj zelji svih mojih nadanja, imenu koje najlepse zvuci, ocima sa najsladjim pogledom zelim da kazem ovo: BLAGO TEBI ZA MENE!!!

Petak, 28. Mart 2008

Nadija Rebronja - ,,Ples morima''

Cestitke i podrska i sa moje strane. Sve najbolje

Petak, 28. Mart 2008

Citirano Orginalno od Jahja Otvorili su dusu i srce - istinite price da nasnjice. Amr Halid. Ovo sam zadnje procitala, neke price su mi bile vec poznate, ali su mi zato mnoge bile jako zanimljive.

Ponedjeljak, 03. Mart 2008

Citirano Orginalno od °thats_me° srecan rodjendan Sandzaku. da mu se sve zelje koje su dobre za njega ispune KAsnim, ali bez obzira na to moje su zelje iskrene.

Srijeda, 27. Februar 2008

Bekstvo iz zatvora(Prison break)

Meni se svidja serija, mada ne gledam redovno, ali imam 1. i 2. sezonu na dvd-u pa kad budem imala (puno) vremena pogledat cu i naravno posle toga i 3., iako mislim da ce do tog vremena i cela 4. sezona biti gotova.

Petak, 08. Februar 2008

Altuna, sve najbolje i sa moje strane.

Ponedjeljak, 28. Januar 2008

Citirano Orginalno od linalena Srecan rodjendan Sans... Pridruzujem se cestitkama.

Nedjelja, 27. Januar 2008

Vesti iz sveta

Sevilla: Kanoute kupio džamiju i time je spasio od zatvaranja! Frederic Kanoute fudbaler Seville, inače rodom iz iz Malija, kupio je u tom španskom gradu džamiju koja je trebala biti zatvorena, piše u četvrtak list "ABC". Kanoute, koji je musliman, "platio je 510.860 eura da mnogi vjernici iz Alžira, Senegala i drugih zemalja ne bi ostali bez džamije", piše španski list dodajući da se džamija nalazi na trgu Ponce de Leon u Sevilli. Fudbaler iz Malija koji je karijeru izgradio u Lyonu te u Sevill...

Nedjelja, 27. Januar 2008

Zadnje sto sam procitala je knjiga Mevlude Melajac - Đurumlija. Da li je neko citao ovu knjigu? Kod mene se je pojavio problem sto mi fale neke 4 stranice (svako nekoliko strani po jedna), pa ne znam jel svako izdanje takvo ili sam samo ja imala takvu "srecu" , ali knjiga me je toliko odusevila da bi ponovo kupila ali sa svim stranicama.

Srijeda, 23. Januar 2008

Any, hvala A do kad da skrajnim? Kako mi se cini bolje da tad napravim novu

Utorak, 22. Januar 2008

Zahvaljujem vam svima na cestitkama. )o( Ako je neko u blizini, a voli tortu od cokolade i oraha, bujrum.

Utorak, 15. Januar 2008

StingLady, i od mene sve naj, naj... Samo idi dalje kako si pocela.