Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 419.

Ponedjeljak, 03. Septembar 2007

Autor: zucky_85

Sta vas nervira na forumu?

Znate šta meni nije jasno? Što ljudi ovde ne umeju da prihvate kad neko kaže nešto o tamo nekome(koga u suštini baš briga i za onoga ko priča protiv njega i za onoga ko priča za njega), drugačije od onoga kako njima stoji u glavi , i odmah nakon toga uslede neke bezvezne stvari poput riječi uvreda ili napada... Ne razumem što neko ne kaže-aha ti tako misliš,ok to je tvoja stvar,ja mislim drugačije ali to nije razlog da te mrzim! Ali neeeeee, ovde se ljudi mrze i vole zavisno od toga šta za koga ...

Safet Isovic preselio na Ahiret

Da mu Allah dragi podari dzenet...jako mi je bilo žao kad sam čula...neponovljiv,mislim da sevdah niko nikada neće moći da izvodi niti da približi kao on,zbog njega sam i zavolela sevdalinke...

Citate li Glas islama?

Altuna a što nas onda pitaš za mišljenje?Ja sam rekla svoje i kraj,ne znam što je potrebno da na moj komentar odgovaraš ovim nižerazrednim šalama? Mislim da je politički obojen isto kao i svaki govor (u poslednjih godinu a i više),svako predavanje,svaki nastup predstavnika Mešihata iz Novog Pazara.Kao primer ću navesti versko predavanje ef.Plojovića pre nekih mesec ili više dana na Tv Jedinstvo.Naime,predavanje a i sama emisija su (trebali) biti posveceni nastupajućim mubarek danima, i u skladu ...

Citate li Glas islama?

Obojen u jednobojnom političkom smislu

Zenski edukacioni centar - uskoro!

Eneeee... katastrofa žensko!!! I meni se dopada ta ideja,potrebno je mesto za žene,a o edukaciji mislim da je nepotrebno pričat' da l' nam je potrebna il' nije-edukujmo se na svakom koraku!

Nedjelja, 02. Septembar 2007

Citate li Glas islama?

Ne čitam nešto često,padne mi ruke povremeno ali posebno ne privlači moju pažnju....hm...što li?Što mislim da je i on "obojen" ...al' naravno dobro je što postoji islamski list!

Petak, 31. August 2007

Koliko jos pratite nase stare muslimanske obicaje?

E vala milion nekih adeta vidoh koji su isti kod Srba i kod nas kad se devojka udaje naročito.Mislim da prstenovanje,vrtenje neveste u krug ,pa pojava tzv."končeta"(musko dijete koje mlada okrece prema suncu ne bi li joj porod bio muski) itd.nemaju mnogo veze sa islamom.Al' me buni da l' smo mi vremenom to preuzimali nesvesno od Srba il' su Turci preteča svemu tome-pa nama dođe da su to ipak nasi obicaji-nego da je Srpsko stanovnistvo zadrzalo Turske? Po meni udaja-zenidba, može da prođe mnogo j...

Petak, 31. August 2007

OPISI SEBE !!!

ja...nikad nisam tačno znala šta hoću...uvijek rastrgnuta između viška opcija...i obično me bastalo da odabrem onu najmanje dobru... u razgovoru se mnogo upetljam ponekad-i brzo pričam(isto ponekad)...emocije su mi jača strana...tj.slabija kad se okrene drugacije,ne verujem svima sve,samo PONEKIMA verujem sve, ( iste te poneke hajem dozivotno kad ih jednom zavolim) ... i tako...kratko , tezim netipičnosti u suštini...

Petak, 31. August 2007

Zelje, pozdravi i cestitke

hehe,ja kol'ko sam upoznata nije se jos udala...sad, ne znam ...sve je moguće... Ćosa Nady Boga ti...

Četvrtak, 30. August 2007

KULT LICNOSTI

Citirano Orginalno od sans ... vela kuvvete illa billah- Nema snage, ni moci, mimo Allahove! Upravo o tome i pričamo. P.S. Inače nije dobro izgovarati samo prvi dio ove rečenice Ene ja pogodi'... A stvarno nisam znala da nije lijepo izgovarati samo ovo -hvala ti sans

KULT LICNOSTI

Wela havle...o čemu vi ovo?! Baš se izgubimo ovako kad se rasplamsavamo u nedogled...

Poezija chlanova foruma

Eh pa nevidljivi ...ti si ...mislim...

Naj Potpis

nisam zaboravila,jooo...merak mi sto ti se dopala ta recenica

CHAT na forumu

Sirena moja ti ni ja nisam znala kako to,al' annonimus je tu kad imamo neki problem idi na prethodnu stranicu i nađi njegov post gde kaze idi na javu,i klikni tu na tu javu i uslediće proces skidanja jave...sve ce samo odradit,samo na par mesta treba da kliknes yes,yes,next i finishI kad to bude gotovo onda ides na ikonicu chat gore na vrhu,vidis?I eto ga chaaat(al' ionako nikoga nema ),pozz!

Naj Potpis

Eneee...Junus, imaš baš jak potpis

Srijeda, 29. August 2007

CHAT na forumu

Haryyy evo uspešno download-ovanje, tako da vam se i ja mogu prikljucit u toj muhabet sobi,ako ima bujrum

Utorak, 28. August 2007

CEVAPI, MANTIJE I PITE SA KISELIM MLEKOM

Extra su doista QQ ogladneh sad...ionako nisam ručala...eh da mi je onak'e znat umijesit lako bih ja

Utorak, 28. August 2007

CHAT na forumu

Meni taj chat ne radi ene h!

Utorak, 28. August 2007

Sta trenutno slusate?

Otkriću ti taaajnu....šta se klanja kad se ljudi umore od bježanjaaa...Dino Merlin...ma ,mislim...sta reci... (o)