Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-7 od 7.

Ponedjeljak, 23. Februar 2009

Autor: branko

Pozdrav iz Zagreba

Ja sam od oficira zapamntio po imenu samo vodnika Krleta. A u sječanju mi je ostao onaj stari zastavnik (neznam kako se zvao) ali je uvijek bio pod dozom. Ajde ako se jih sječaš pa zapiši.

Subota, 21. Februar 2009

Pozdrav iz Zagreba

Garlič baš si to dobro napisao. I zaista su se takve stvari događale u našim glavama. Ali sada su druga vremena. Je si ti slučajno u ovo novo doba, Prjavljen na Facebooku. Ako jesi, molim te da mi se javiš.

Ponedjeljak, 05. Januar 2009

Pozdrav iz Zagreba

Garliču, evo mene posle nekoliko vremena opet na forumu Novog Pazara. Moram se mnogo zahvaliti IRFANU na fotkama koje mi je danas poslao. IRFANE još jednom mnogo ti hvala na foto materijalu, i ako budeš imao šta novo , šalji.

Četvrtak, 22. Maj 2008

SLUŽENJE VOJNOG ROKA U NOVOPAZARSKOJ BANJI

Neka nam se jave svi koji su ikad služili vojni rok u Novom Pazaru , Novopazarkoj Banji, Raški.

Četvrtak, 22. Maj 2008

Pozdrav iz Zagreba

Phikret ko zna možda se i nekog dana i dogodi da se ko od nas opet nađe u vašem gradu. Vrlo rado bi si to želijo. Ali zame je put vro daleki , u jednom smjeru ima skoro 950 km. GARLIC došao sam na jedno ideju. Što ako zamolimo Administratora foruma da nam otvori jedan post na ovome forumu pod naslovom "SVIMA KOJI SU SLUŽILI VOJNI ROK U NAŠEM GRADU: -NOVI PAZAR -NOVOPAZARSKA BANJA -RAŠKA (pošto nas je mnogo došlo u Pazar baš iz Raške.) Ja mislim , da bi ova stvar postala iz dana sve više i više p...

Četvrtak, 22. Maj 2008

Pozdrav iz Zagreba

Pa Đems je bila maskota Kasarne u Np Banji. To su bila drvena kola sa drvenim kotačima. A preuzeli smo jih baš od vas , znaš gušteraciju je bilo nekako treba zaposliti, pa smo pretovarali kamenje iz jednog na drugi kraj kasarne. Stražarnica se je dotjerivala dva mjeseca a onda se je straža na zadatku tamo odmarala. Bijo je to ljep objekat. Evo za sada satelitskih slika sadanšnjice .

Srijeda, 21. Maj 2008

Pozdrav iz Zagreba

garlic Evo i ja tražim več neko vreme nekoga ko je služijo vojni rok u Banji. Garlic dali se sječaš onog drvenog đemsa s kojim smo vozili kamenje iz jednog djela kasarne na drugi deo. Ja sam u Banju došao iz RAŠKE 6.3.1983 taman drugi dan kad si završijo služenje. Na Google Map imaš u vrlo kvalitetnoj rezoluciji satelitske snimke naše kasarne . Ali kad sam vidjeo, da veči broj skladišta više uopšte ne postoji zahvatila me tuga na to što se dogodilo u onoj dolini. Toliko za sada. Ukoliko si još p...