Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 92.

Ponedjeljak, 13. Mart 2006

Autor: joku

UMRO SLOBODAN MILOSEVIC

Sta sada sledi: Naravno, sledecih 500 godina guslanja!!!!

Subota, 11. Februar 2006

Gdje su granice slobode štampe - povodom karikatura Muhammeda a.s.

Molim gospodju-icu galaksiju da objasni sta je mislila sa recenicom"KUDA IDE BOSA I HERCEGOVINA....a kuda je MOGLA ici"? Ovako ispada da zeli da ide na olimpijadu!

Subota, 11. Februar 2006

Test za po­dob­ne mu­sli­ma­ne

Razumeo bih (ili bih pokusao da razumem) da se ovaj test odnosi na sve strance koji zele da dobiju nemacko drzavljanstvo.Posto se ovo odnosi samo na jednu versku grupaciju(nisam siguran da li je izraz adekvatan zato se izvinjavam)ocito da je rec o provokaciji i nacinu na kojim, nas, oni vide. Ovo je samo nastavak onoga sto se u poslednje vrijeme desava.

Subota, 11. Februar 2006

Inostranstvo i bledjenje osecanja

Prvih godina,kada sam dole odlazio skoro da nisam nikada bio u kucu.Zapostavljao sam rodbinu.Sa mojim svakim sledecim odlaskom dole, sve sam manje na ulici a sve vise u kuci. Sto me sa jedne strane cini srecnim jer imam vise vremena za rodbinu,a sa druge strane cini tuznim jer sve sam manje sa ljudima sa kojima sam porastao.

Subota, 11. Februar 2006

Kako izaći na kraj sa pušačima

Bolje je da Vi(nepusaci)nama(pusacima) date tip kako da se oslobodimo ove stetne navike,nego sto nam ovde ugrozavate nasa ljudska(pusacka)prava! Salim se,sto se mene tice kada odem negde u goste,nije mi problem da izadjem na tarasu i ispusim cigaretu!Zasto bih,ako vec sebe trujem,trovao i druge. A i mislim da je to stvar postovanja prema domacinima jer znam da ih ima dosta kojima je problem,da kazu, da se u stanu(kuci)ne pusi.

Srijeda, 25. Januar 2006

Tragedija kod Podgorice

Sinoc sam pozvao rodjaka,pitao ga sta radi?Rekao je da gleda spisak poginulih ja sam ga odmah,bez da razmislim pitao jeli ima Bosnjaka?Posle sam se postideo tih reci.Upitao sam se sta je dovelo do toga da razdvajam zrtve po nacionalnosti.Zato galaksijo,nemoj da te cudi sto je tako napisao,jer vidis da nas ima mnogo takvih,valjda zbog svega ovog sto nam se desilo u poslednjih 15-tak godina. Da ne zaboravim da napomenem, da mi je zao svih poginulih u zeleznickoj nesreci.

Četvrtak, 19. Januar 2006

JIN JANG

ovo je neko sala pitanje!Kineza ima jedno deset puta vise.

Srijeda, 18. Januar 2006

Jeftino telefoniranje iz Njemačke

koristim i Ja dsl preko alice,placam 37€za 2000 flat. mada sto se tice interneta, imam dosta primedbi a cujem i od drugih da imaju slicne probleme.Ed, mislim da se tebe vise ne isplati jer ne mozes posebno da prikljucus telefon moras u paketu sa internetom!

Srijeda, 18. Januar 2006

Jeftino telefoniranje iz Njemačke

Ove cijene vaze samo za fiksno telefoniranje!Od kada sam se prikljucio na "Alice"toliko cesto zovem dole da im prelazim u dosadu,poceli su da me izbegavaju Ne znam sta te interesuje?Mozda ovo da sam vec 5 mjeseci prijavljen i da su racuni ok,nema muvanja.

Srijeda, 18. Januar 2006

selam alejkum!

Ed,ne znam dali je vec kod vas stiglo(mislim da si Ti u Frankfurtu)ali ovde u Berlinu imamo vec firmu "Alice" koja nudi,za citavu Evropu telefoniranje mesecno za 19,90€ flat(telefoniras neograniceno).

Subota, 14. Januar 2006

Jeftini letovi - Low Cost Airlines

björn neznam kakvo je tvoje iskustvo ali Ja sam ljetos leteo sa "germanwings".Na relaciji Berlin-Zagreb karta me je kostala 1,72€ i sa aerodromskim taksama,povratna karta je kostala 62€.Ja sam zadovoljan sa uslugom, a narocito sa cenom karte!

Utorak, 10. Januar 2006

I Ja se pridruzujem cestitkama

Kurban Bajram Mubarak Olsun ,svim ljudima dobre volje!

Petak, 06. Januar 2006

Vase misljenje o...

posto se niz prekinuo,evo sledece licnosti: TITO!

Četvrtak, 05. Januar 2006

Zuko DZumhur

Slikar,knjizevnik,reziser,karikaturista... Za kojeg je Krleza svojevremeno rekao da "na jugoslovenskoj umetnickoj sceni ne postoji ni jedno slicno,tako svestrano stvaralacko ime. Sledeca licnost:Boris Tadic!

Srijeda, 04. Januar 2006

Vase misljenje o...

Nadam se da ce vam se svideti? pravila su sledeca: Ja zadam nesto(poznata licnost,clan foruma,moderatori,moze i neko jelo bilo sta),a vi napisete sta mislite o tome,a ujedno i sledeci(koji daje odgovor)postavlja licnost ili sta vec hoce! Cast da otvori ovu temu i ujedno moja licnost Dino Merlin!

Petak, 23. Decembar 2005

bosniaco!

Nisu sandzaklije u sukobu sa Americkim zakonom,vec neki ljudi sa imenom i prezimenom koji mozda dolaze iz Sandzaka?

Petak, 23. Decembar 2005

Interesantne nalepnice,reklame,grafiti....

Procitah negde zanimljiv grafit: "Samo 4 miliona stanovnika ima srecu da zivi u BiH,ostali nemaju tu srecu ali imaju sve ostalo"

Subota, 17. Decembar 2005

LIGA SHAMPIONA

Ja navijam za Barsu jer mislim da igra nejljepsi fudbal ali mi nije drago sto se sastaje vec sada sa Celzijem.Voleli, ne voleli Celzi,ipak je to ekipa za respekt i bice vrlo tesko za Barselonu.

Subota, 10. Decembar 2005

U susret SP 2006

Mislim da se nece ponoviti situacija sa proslog prvenstva,gde su skoro svi favoriti ispali u ranoj fazi takmicenja. Brazil ce se i na ovom prvenstvu "prosetati"do nove svetske titule.Sto se tice srba imali su srece!

Petak, 09. Decembar 2005

Zelje, pozdravi i cestitke

Juskos, i od mene srecan rodjendan! I ja sam tu negde sa vama po godinama,samo sto sve vise i vise volim onu pesmu od Merlina:"Svaka nova je kao uvreda...