Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 153.

Nedjelja, 06. Septembar 2009

Autor: HANY

Napadac koji napada nozem u Novom Pazaru

Citirano Orginalno od Mandelbrot Pripremajmo se ljudi... http://www.youtube.com/watch?v=2M9iLPJKBfA Hahahahahhahahahaha,ovo nikom ne bi uspelo.

Petak, 04. Septembar 2009

Napadac koji napada nozem u Novom Pazaru

Cula sam da je danas taj manijak napao zenu u novoj lucnoj zgradi oko 13h. Pa bih da pitam da li je to tacno..??

Srijeda, 02. Septembar 2009

Ima li neko da prodaje knige za prvu godinu,medicinska skola,pedijatri

Ima li neko da mi proda knige za prvu godinu-pedijatrijski smer,medicinska skola????????? Ako ima neka se javi na ovu temu.... Unapred HVALA

Nedjelja, 23. August 2009

Ramazan 2009 :)

Ramazan serif mubarek olsun

Utorak, 11. August 2009

Muzicki festival Stari Grad 2009

Bila sam nocas,i bilo je super... Pevao je Kemal Monteno,ali nisam mogla da ostanem ceo festival,ali sam uspela da cujm Kemala i mogu da kazem da super peva....

Subota, 01. August 2009

Sta se desava ako Coca-Colu popijete upravo sada?

Eh hvala Bogu ne pijem kolu,mada je svima to cudno(ne znam sto)...

Petak, 31. Juli 2009

Koliko daleko u proshlost idu Vasha secanja?

Moja secanja najdalje idu kada sam imala 5 god..... Tada je bio rat i taj zvuk padanja bombi nikada necu izbrisati iz glave..

Četvrtak, 30. Juli 2009

Zelje, pozdravi i cestitke

Pridruzujem se cestitkama za Pazarca,ali bih volela i da cestitam Naseru... Nije posteno da njemu ne cestitamo.....

Četvrtak, 30. Juli 2009

Muzicki festival Stari Grad 2009

Je li sigurna ta informacija?????????

Srijeda, 29. Juli 2009

KINDER-IGRACKE KUPUJEM

Hahahahahhahahaha Nije mi jasno gde nalazis igracke iz 80-tih........Ti si bas aktivna..

Utorak, 07. Juli 2009

Ljubav na prvi pogled

Ja verujem. . . . Meni se to cesto desava,ali ja sam zaljubljive prirode. . . .

Srijeda, 01. Juli 2009

Vas stav o djecijim vrticima

Citirano Orginalno od MATRIX Citirano Orginalno od HANY Citirano Orginalno od silver04 Pa moje i ne ide s obzirom da zelim da se razvija u duhu evropskih vrijednosti 21.vijeka a ne 19.-tog i da mu jos od malih nogu u glavu usadjujem podjele i predrasude. Pa dobro,nama se to svidja,a ako se tebi ne svidja zao mi je. . . . . . . Ma pusti ga, vidiš da mu se sve pobrkalo u glavi, jer ne zna kako da izađe na kraj sa kompleksima. A da se kladimo da će moje dijete pobediti njegovo 10:0 u evropskim vri...

Srijeda, 01. Juli 2009

Citirano Orginalno od silver04 Pa moje i ne ide s obzirom da zelim da se razvija u duhu evropskih vrijednosti 21.vijeka a ne 19.-tog i da mu jos od malih nogu u glavu usadjujem podjele i predrasude. Pa dobro,nama se to svidja,a ako se tebi ne svidja zao mi je. . . . . . .

Srijeda, 01. Juli 2009

Citirano Orginalno od silver04 Pa, znate kako.S obzirom da zivite u drzavi koja se zove Srbija logicno je da se u skoli uci o najznacajnijim dogadjajima i licnostima iz istorije te drzave.To je slucaj svuda u svijetu.A takodje postoji i nesto sto se zove "prava nacionalnih manjina" gdje je pripadnicima manjina omoguceno da uce i o svojoj istoriji i njenim znamenitim ljudima (uz ovu,da kazem vecinsku). Za mene,koji zivim u Crnoj Gori je logicno da moram znati makar osnovne stvari (odnosno morao ...

Utorak, 30. Juni 2009

Koliko sati spavate?

Hahahahhahahahahhaha,pa spavaj. . . . . . . . . .

Utorak, 30. Juni 2009

Koliko sati spavate?

Pa meni je potrebno 10 sati spavanja da bih mogla da radim bilo sta. . .. . .

Utorak, 30. Juni 2009

Citirano Orginalno od Sandzak Beg Vas stav o djecijim vrticima Pot hitno zatvoriti. Sto??????

Utorak, 30. Juni 2009

Koliko sati spavate?

Kada citam ove price ne mogu da verujem da neki spavaju po samo 4 sata dnevno. .. . . . Ja spavam po 10 sati dnevno,a nekada i vise. . . .Ne mogu da zamislim svoj zivot ako ne spavam najmanje 10. .