Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 45.

Ponedjeljak, 01. Novembar 2004

Autor: |Cypress_Hill|

eBay

Prijatelj mi je kupio Porshe preko eBay i dovezli su mu auto na kucna vrata na njegovo. Sa autom su mu dosli papiri da nikad nije udaran, kradjen, koliko prethodnih vlasnika i jos mnogo toga. Mnogo bolje iskustvo nego kada kupujes vozilo kod auto dilera.

Srijeda, 09. Juni 2004

Sta ste gledali u poslednje vreme?

VAN HELSING Film nije bio nistan poseban.

Petak, 14. Maj 2004

Studentski kutak

Treba mi pomoc za rad iz Medjunarodnih Finansija: -Profitabilnost izmedju S.A.D. I E.U. o| o| o| o|

Četvrtak, 06. Maj 2004

Sta ima kod vas ?

20 maja na California State University, San Bernardino (univerzitet koji ja pohadjam) ce se odrzati sastanak Svetske Trgovinske Organizacije (WTO) i sa ponosom najavljujem da sam ja jedan od "domacina". Tj. clan sam kluba koji ovo organizuje i ukljucen sam u organizaciju ove manifestacije. Dolazi 600 direktora (Executives) firmi iz raznih oblasti, iz Amerike i iz inostranstva. Ko zna, mozda neki od onih nasih velikana dodje. Pozdrav.

Srijeda, 21. April 2004

Muslimani u Americi prije Kolumba

Pre neki dan smo razgovarali sa profesorom o ovome. Ova cinjenica se nije dugo znala jer natpisi na arapskom su bili tretirani kao indijanski jer doseljenici nisu imali dovoljno znanja o indijancima niti arapima.

Petak, 12. Mart 2004

Telefon preko neta

Vrlo interesantno. Hteo bih da znam pre nego sto ga download-ujem, placa li se ovo po minutu ili kako vec? Unapred hvala.

Srijeda, 03. Mart 2004

Najuticajniji ljudi u Srbiji

Bas mi je drago da smo dospeli na ove liste, i nema veze sto nismo prvi. U Srbiji smo manjina, ali imamo velikog uticaja u svim granama ekonomije, zivota...

Petak, 23. Januar 2004

Svetska ekonomija

Svi bez ikakvog nesladanja znamo da je ekonomija i celokupna finansiska situacija u Srbiji mnogo losa. Ali kad smo kod Amerike, moram da vam kazem da je bila u krizi iz koje se sada polako izvlaci. Od kada je Bush Jr. dosao, izgubljeno je 2 miliona poslova. Uz pomoc Bushovog plana za smanjenje poreza za korporacije, ekonomija je opet stimulisana. Da pomogne ojacanju ekonomije, Federal Reserve Bank je smanjila kamate sto je pokrenulo investicije i samim tim pokrenulo ekonomiju. Ekonomija je u bol...

Srijeda, 10. Decembar 2003

Prva ljubav

Prva prava ljubav je stvarno tesko da se opise. Vrlo retko mi sine i blago se nasmejem i pomislim: "Hmm, jos jedna decija avantura." Nerazumem one momke i devojke koji u pubertetu nadju svoj par i posle nekooliko godina zabavljanja se udaju i zene. Znam da ce mnogi da me kritikuju zbog ovakvog razmisljanja ali u tim godinama ni sam covek nezna sta ce u zivotu. Makar ja tako razmisljam i pokusavam da upoznam sto vise devojaka koje odgovaraju mom kriterijumu i da vidim sta mi se kod njih svidja il...

Ponedjeljak, 17. Novembar 2003

Kako ugoditi ženama

Kako ugoditi zenama? Eh, i ja bih to voleo znati!!!!

Ponedjeljak, 17. Novembar 2003

Gdje i sa kime cete proslaviti Bajram?

Citirano Orginalno od Muki Nema za mene Bajrama ove godine nazalost. U Americi sam, u cijeloj drzavi samo ja iz Jugoslavije iliti Srbije i Montenegra. Ali, bice ako Bog da telefonskih razgovora i cestitanja Bajrama Dje si sam, ovde ima djuture nasog naroda. Dje mi sve necem doc. Kako cu da provedem Bajram sve zavisi kada je. Ako je u ponedeljak, onda na univerzitetu(predavanja sta ces) Ako je u utorak onda: klanjanje u dzamiju, dorucak, odmor, rucak, opet odmor, izlazak u kahvecajnicu sa arapim...

Ponedjeljak, 10. Novembar 2003

Da li razmisljate o povratku u zavicaj?

Ja licno planiram da se vratim kada zavrsim ovu moju skolu za mozda godinu ipo. Vidim da ste svi vi uglavnom otisli u inostranstvo zbog ekonomskih razloga ili rata ali kod mene to nije slucaj, sto mozda ojasnjava moju volju. U Pazaru su svi moji: porodica, prijatelji, i najvaznije moj narod medju kojima se osecam vrlo udobno. Ovde imam dosta dobrih prijatelja sa kojima sam vrlo blizak ali to nije isto. Zbog cega? E to vam neznam reci. Ko god, i sta god da postanesu inostranstvu, uvek ce te ljudi...

Petak, 07. Novembar 2003

Student Networking

sa Jennifer sam davno raskinuo, a sa Lopez skoro. Toliko studenata ali se niko ovde ne javlja, eto vidis.

Petak, 07. Novembar 2003

Dino MERLIN

Dino Merlin jedan on najboljih pevaca na estradi. Bio sam na njegovom koncertu u Los Angelesu pre mesec dana i stvarno covek zna da odrzi koncert. Njegova svaka pema ima neko znacenje i svako moze da nadje samog sebe u takvim pesmama. Da li bi ga mogli nagovoriti da dodje i da odrzi koncert u Novom Pazaru?

Subota, 01. Novembar 2003

Svetska ekonomija

Svetska ekonomija trenutno ne ide nigde. Ekonomska kriza je od Amerike pa do Srbije i svi je osecamo.

Srijeda, 29. Oktobar 2003

Sta mislite? Je li bitna ljepota kod partnera/ke?

Ja malo vise volim nesto srednje .... naravno da se divim predivnim devojkama,ali jok .... preterano lijepo je isuvise tesko sacuvati od ociju drugih .... sto se posebno cijeni .... Potpuno se slazes sa tobom. Prelepe devojke je tesko zadrzati, cast izuzetcima. Sredina je najlepsa. Svaka devojka/mladic ima neku manu (tj nesto sto nam se ne svidja) u vezi sa karakterom ili fizickim izgledom. Covek treba da odlicu kod koje osobe mu se ne svidja manje karakteristika sa kojim bi se mogao suocavati ...

Srijeda, 22. Oktobar 2003

Za ljubitelje automobila

Ti je taj auto Pazarac, ali oni nisu normalni da stave toliku cenu. Pa ja ovde (USA) mogu jedan mnogo jeftinije da nadjem jer radim sa kolima. Da i da dodam prevoz i carinu nebi me ovoliko kostal. Bas cu da vidim za kolimo $ ovde moze jedan da se kupi, po nabavnoj ceni naravno. Vidi se da je ovaj lepo ocuvan i da ima samo 30.000 km, ali sto je mnogo, mnogo je.

Utorak, 21. Oktobar 2003

Za ljubitelje automobila

Citirano Orginalno od PaZaRaC @Nissan 350Z Imao sam mogucnost ove godine na izlozbi Automobila u Frankfurtu da provozam ovog NIssana, i moram rec da me je Auto malo izneverilo. Ja sam vozio prethodni tip ovog automobila (petobrzinat, cini mi se je bio 300Z) i auto odlicno ide. Solidno startovanje, vozio sam ga do 140 km/h na autoputu i "nezno" se ponasao. Moze li u Evropi da se nadje ovaj nissan mozda 95 godiste?

Nedjelja, 19. Oktobar 2003

Prodajem auto

E vala me dado dobro nasmeja. Ja sam probao 128-icu kod te krivine i pukla zadnja osovina pa u brdo . Fala Bogu meni ni dlaka sa glave. Odlicno mesto da se proba mogucnost auta.

Petak, 17. Oktobar 2003

Odvojiti se od roditelja ili ne?

Odvajanje od roditelja je obicna pojava koja ce kad tad da se desi. To je obicna pojava koja je kod nas dosla do raznih barireja zbog finansiiskog stanja. Ali u svetu, deca se odvajaju ( stanbeno i finansiski) i zive svoj zivot odvojeno od roditelja.