Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 77.

Srijeda, 31. Mart 2004

Autor: josef borg

Sta je to ustvaru prava Ljubav?

Hei! Znam Bjørn da ne postoji savrsena, a da postoji prava neverujem! Mozda sto je jos nisam "okusila", pa zato i pricam ovako! P.S vi koji ste zaljubljeni, ne obracajte paznju na moj post! Sve najbolje! Jos da dodam da kad covek dobije jedan "sakanospatos" od zivota kao ja, tesko je to! Selam

Srijeda, 31. Mart 2004

Sta ima kod vas ?

Hi!!! Kod mene trenutno je aktuelno da sam na bolovanje! Sto je super. Dosta sam i radila. Sto se tice politike nista se novo ne desava! Bilo je aktuelno da Norveska kao jedna od najbogatijih zemalja Evrope je gotovo otisla u konkurs obzirom da je Bergen grad u kome ja zivim imao ozbiljnih ekonomskih poteskoca, tako da je mnogo njih izgubilo posao, pa je procenat nezaposlenosti porastao u duplo! Inace je jaka zemlja i obzirom da imaju naftu nije im bilo tesko resiti taj problem! Spremam se ici u...

Utorak, 30. Mart 2004

Zastita vjerskih osjecanja forumasa

AMAN ljudi dosta tog prepucavanja!!! Allah je jedan! To svi znamo! Ne bas svi ali mi koji verujemo u Njega znamo da je tako! Selam svima :klanja: :klanja:

Srijeda, 24. Mart 2004

ŠTETNE NAVIKE

Ja sam vala pusac i to strastveni! Sad ce ova norveska govna da zabrane pusenje na javnim mestima! o| Jos malo pa ce zabraniti i u kucama! Jadna ja sta cu Ne pada mi na pamet da ostavim cigare A meni navika sto ustanem prvo kafu a onda cigaru a onda na posao! A kad nemam vremena onda svratim na benzisku kupim kafu ispusim dok vozim, pa onda spremna radit kao super mario kad mu das krila! Selam

Srijeda, 24. Mart 2004

Peh je...

Kad ponesem cigara iz Pazara, a u Oslo me zaustave i sve mi uzmu, osim jedne steke na koju imam pravo! Prosla sam dobro kad nisam zaradila kaznu jos po vrhu! Ili kad prodjem sve granice a na nasoj me zaustave i kazu vadi sve iz torbe! Pa pretresaju, ispitivaju a ja zazalim sto sam uopste i dolazila! Allahselamet :klanja:

Srijeda, 24. Mart 2004

Uzmite pouku iz Knjige Casne

Izvinjavm se svima! Nisam znala a sada znam!!! Sad cu odmah da prepisem ovaj prevod sto je tacan jer imam obicaj to nositi u novcaniku! Hvala Ed i Sandzak! Selam! :klanja:

Utorak, 23. Mart 2004

Podjimo u Dzamiju

Dzamija je kuca lepote i sjaja kroz nju vodi staza do vecnoga raja. Bez Dzamije pustos, praznina, mucnina. U Dzamiji jace kuca nase bilo. U Dzamiji svi smo jedno, bio bogat, star, siromah sasvim je svejedno... Allah ljude gleda kroz njihova dela, ko ide u Dzamiju on umire smelo. Zato braco, sestre dodjite u Dzamiju, ocistite srca koja grehe kriju. :klanja:

Utorak, 23. Mart 2004

Ljubav prema Muhamedu, sallallahu alaihi we sellem

Muhamede, Miljenice stvoritelja jedinog Boga, Pozdravljam te svakim dahom srca svoga. Nema slasti kao tebi poklanjati vreme, zdravlje, a goreti svojim askom nad svakim je slavljem slavlje. Sto se vise uci vise je sevapa. Amin :klanja:

Utorak, 23. Mart 2004

Uzmite pouku iz Knjige Casne

Prevod od El-Fatihe... U ime Allaha Milostivog, Samilosnog. Hvala Tebi vecnom Bogu, Stvoritelju Svemilosnom i Svemocnom gospodaru sudnjeg dana. Samo Tebe mi slavimo i molimo se bezbrizno. Uputi nas pravim putem kojim samo sipas svoje milosti i blagodati koje znamo. Sacuvaj nas gnjeva i nedaj da zalutamo. Amin :klanja:

Utorak, 23. Mart 2004

Terorizam

Slazem se da je to zalosno, ali mi smo samo jedna grupica, koja to osudjuje nemozemo protiv azdaja koji vladaju svetom. Ovde su bas ubili jednog vozaca taxija, koji je bio musliman, nisu pravili nikakvu zbrku oko toga, cak sta vise nisu ni nasli ko ga je ubio. Jedan musliman koji je osumnjicen da je ubio svoju zenu(norvezanku), je bio u samicu 6 nedelja. Nisu imali nikakvih dokaza i napokon ga pustili. Covek ima troje dece koje nije video dugo vremena, a kako policija kaze, nece ih ni videti bez...

Utorak, 23. Mart 2004

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Hi! Najbolji film po meni je ODISIUS Jeste da je to stariji film ali je stvarno vredan pogledati ga. Zato narode ako ga niste gledali uzmite kasetu i necete se pokajati! Poslednji film sam koji sam gledala je bio BAD BOYS II. Isto dobar. Filmovi koji mi nikad nece dosaditi da gledam su: Kum I-II-III deo, Devil`s Advokate, Blue Strike... Kad se setim jos nekih pisacu vam! Pozdrav

Subota, 20. Mart 2004

Nasilje Albanaca nad Srbima na Kosovu

@Alex Zasto? Vidim da te nije stid da pitas ZASTO! ZATO sto u tvojim postovima uvek se moze otkriti da si pravi nacista, iznosis neke detalje a pritom bacas ljagu na sve ostale koji nisu srbi ili bih trebala da kazem teroristi, pritom ih prikrivas i podrzavas u tome sto rade. Pa gde je tvoj komentar na temu "Bajrakli dzamija zapaljena". A ovamo kad se radi o crkvama onda si prvi da otvoris temu! Ma suvise je pricati o tome, a Pazar se pokazao kakav je, pogledaj crkvu u centru grada netaknuta, il...

Subota, 20. Mart 2004

Neredi u Beogradu, zapaljena Bajrakli-dzamija

Bas tako! Vide oni to ali im je kasno da se stide, pa teraju dok mogu! Ali Bog nije vrana da odma kopa oci! Neka, neka ko se zadnji smije najsladje se smije!

Petak, 19. Mart 2004

Terorizam

Hadalj toliko si potresen o ubijanjima u Iraku i Palestini cini se da znas puno o tome, pa de ti lepo otvori novu temu, mogla bi da se zove "Teror nad muslimanima", a imalo bi sta da se diskutuje pa cu ti ja odgovoriti ono sto znam! U svakom slucaju sam protiv terora i ubijanja neduznih ljudi bez obzira koje su nacionalnosti! Ali mene niko nista ne pita tako mi preostaje samo pisati o tome! Selam!

Petak, 19. Mart 2004

Nasilje Albanaca nad Srbima na Kosovu

Alex ko tebe izvadi iz korpe za otpatke? Bilo ti je najbolje tamo jer se na Forumu samo brukas!

Petak, 19. Mart 2004

Neredi u Beogradu, zapaljena Bajrakli-dzamija

Ostala sam bez teksta. Samo tuzno gledam ove postove, a moram i gledati kako gore dzamije. Ehh sta cu kad nemogu nista da uradim. Da li ce se jednom naci bar jedna pravedna dusa da ih osudi za sve sto rade. Samo mogu da kazem SRAM IH BILO!!! Sve to treba u corku ali je zalosno to sto nema nikoga da ih strpa tamo gde treba! Okruzni sudija rek`o 30 godina strogog zatvora

Utorak, 16. Mart 2004

Homoseksualizam

Hi Pre nekih desetak dana sam bila na vencanje kod mog kolege. Taman mi u opstinu kad dve lezbace upravo izlaze novovencane, srecne one grle se i ljube ko da ih ni muha nije pecila. Ja onako gledam sa prezirom. Isto tako i za pedere svaki dan cujem te se vencali, te usvojili dete i tako to Pa onda mislim da je Bog hteo da oni postoje na zemlji stvorio bi dva Adama(Adema) ili dve Eve(Have). Kad je bila Big Brother emisija kod nas, voditelj je bio peder, pa sta da vam drugo kazem Odvratni su mi o|...

Utorak, 16. Mart 2004

Al Qaida ili Eta

Eto sad kazu da je Khaled Ali bin Haj poginuo. Inace je on bio treci po redu na listi od 26 trazenih "islamista". Naime on je bio vodja Al Qaide u Saudijskoj Arabiji, tako da je bio trazen u celoj zemlji. Bio je optuzen da je planirao vise teror napada kako u S.A tako u Evropi. Tako bar mediji javljaju... Hodi mu ga znadi sad Selam

Ponedjeljak, 15. Mart 2004

Ehh???

Welkommen Elvira. Pozdrav od Fate komsinice