Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 126.

Četvrtak, 29. Novembar 2007

Autor: yascool

Pokusaj puča u Islamskoj zajednici

Ko je kriv? Krivi smo mi... narod je sam sebi zavezao povodac oko vrata.

Veliki Brat

VB je jedna institucija kica i sunda...ali nema veze,ponekad kad naletim gledam... Ako bi postojalo ministarstvo gluposti,onda bi Veliki brat bio ministar. P.S: ljudi pa meni sutra rodjendan

Vrline i mane?

Vrline: loading................ Mane: tvrdoglav, nepredvidiv, lud....

Šta vam u ovom trenutku najviše nedostaje?

Nedostaje mi slobodan televiyor da igram sony,nego sam na kompu,te moram na ovom forumu da ubijam dosadu... Ljudi jesam li vam nedostajao dok sam bojkotovao forum?

Četvrtak, 26. April 2007

LIGA SAMPIONA 06/07.

Citirano Orginalno od SPAWN A italijanskom fudbalu mogu da pljunu pod najvisi prozor koji imaju,bez obzira na sve sto se desavalo u istom proteklih godinu dana,ipak su to svetski prvaci! Postovanje...gledano godinama u nazad ipak je italijanski fudbal prednjacio... Cak i kad nisu osvajali trofeje u Evropi,svi smo,priznavali to ili ne,najvise gledali i divili se kvalitetu italijanske lige... To su dokazali kad im je bilo najteze,kad im je sistem u raspadu,oni osvajaju titulu svetskog sampoiona.....

Utorak, 24. April 2007

Kladionica, tipovi, tiketi, prognoze

Mancester Milan 1:1 (Scholes 27- Gilardino 52)

Petak, 20. April 2007

Birati ili biti izabran?

E ovako,tema je jako interesantna... Znamo kakvo je stanje u Sandzaku-muskarci su ti koji po nekom pravilu treba da prvi preuzmu inicijativu... Ali sta ce cura da radi ako joj se mnogo dopada neki muskarac? Opet nisam pristalica toga da cura startuje muskarca,jednostavno,cura je tu eventualno da da neki znak,a ostalo,ako je muskarac zaista muskkarac,onda to treba da realizuje...Ili ako ga ta cura ne privlaci bas,onda joj i ne treba... Najvise se grozim devojaka koje zovu telefonom,pa glume nesto...

Petak, 20. April 2007

Uspesne/skolovane zene

Zucki,zar ti ne rece jednom: "Ada nema,muskarac treba malo da je uspesniji od zene"...

Četvrtak, 19. April 2007

Kamp Srebrenicana u Sarajevu

Pedesetak muškaraca povratnika u Srebrenicu, nezadovoljni položajem u ovom gradu, prekjučer su se doselili u Sarajevo. Od bh. vlasti i međunarodne organizacije traže da Srebrenicu u roku od 15 dana proglase distriktom. U suprotnom su najavili iseljavanje 500 povratnika iz Srebrenice u ovo šatorsko naselje. Ćamil Duraković, predsjednik Inicijativnog odbora za poseban status Srebrenice, rekao je kako niko od bh. političara nije posjetio šatorsko naselje Srebreničana u Sarajevu, koje je postavljen...

Četvrtak, 12. April 2007

Brak iz ljubavi ili iz proracuna?

iz ljubavi i dobrog miraza....hahahahaha.. salim se...

Četvrtak, 12. April 2007

Sta trenutno slusate?

Zabranjeno pusenje - Pisonja i Zuga

Četvrtak, 12. April 2007

LIGA SAMPIONA 06/07.

Svaka cast Milanu,ali Inzaghi je kod drugoggola bio u ofsajdu,a ono nije bio ofsajd Pizzara kad jepogodio spoljni deo mreze... Mancester dokazao da je ove sezone najbolji...

Četvrtak, 05. April 2007

Testovi

Zaista zanimljiva pitanja,neka su sto bi Bosanci rekli "nidje veze",ali mucno mi za svako da pisem odgovor...Mozdada ih je manje.. Bravo Abfangjager.

Četvrtak, 05. April 2007

Stihovi by sanjiva

Svaka ti cast sanjiva...Stvarno si me ostavila bez teksta... Pisi i dalje,odusevljavaju me ove pesme..

Četvrtak, 05. April 2007

Sta vam se dopada u NP?

I ja se naravno uzelim mnogo Pazaru,ali sve sto je krasilo Novi Pazar,sad ga to ruzi... Posebno se uzelim Pazaru Ramazanom...pa kad prodjem carsijom,a guzve pred pekarama,miris pitica, a ponegde se oseti i miris tradicionalnih novopazarskih jela... e takav pazar volim. U Sarajevu je ramazanska atmosferamnogo hladnija. Steta sto je NP takav samo Ramazanom...Nadam se da ce bar to ostat kao dio novopazarske tradicije i kulture.

Četvrtak, 05. April 2007

Razni

Sta je to? To Brad Pitt ima kratko,Arnold Schwarzeneger dugo, Madonna ga nema,a papa ga ne koristi? - ??? -Prezime.

Četvrtak, 05. April 2007

LIGA SAMPIONA 06/07.

Rezultati od sinoc su ocekivani... Ibn Masud i Pazarac,deca ste vi za Roneldinha...Treba jos da pratite fudbal 58 godina,3 meseca i 24 dana, 24 sata dnevno bez pauza da bi mu se samo malo priblizili. Eto izracunao sam vam,sad pocnite da merite... Roni (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Srijeda, 04. April 2007

Sta vam se dopada u NP?

Pa ako pogledamo koliko postova ima ovatema shvaticemo da se ljudima nista ne dopada u ovom gradu... Novi Pazar je nekad bio centar mnogo toga...a sad je selendra... A to smo sve MI krivi... Grad od 100000 dusa,a da tako malo nudi,pruza... Ne znam stvarno sta bih rekao da mi se dopada... Ima stvari koje mi se dopadaju,ali...

Srijeda, 04. April 2007

Fanovi BiH,navijacke pesme i jos po nesto

Ovo me sve ohrabruje...Vidimo se na Kosevu (Asim Ferhatovic Hase) 2.juna kada dolazi Turska... Pozdrav za sve bhfanatikose i glas podrske...

Srijeda, 04. April 2007

Iz dubine duse!

Seselj je svojevremeno u Skupstini Srbije rekao Baticu,tadasnjem ministru pravosudja: "A ti Baticu nemoj vise da izlazis pred govornicu,plasis decu kraj televizora" Osim toga znamo i za Seseljeve izjave u Hagu, tipa "moracete da pojedete sva g.... koja ste i zas...." ....