Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 39.

Petak, 11. Juli 2008

Autor: RADIOHEAD

Kameni Cvetovi - Sam

Postovanje za sta?Do sada nije imao ni jedan argument (da li znate sta to znaci?!),vec je samo pisao o njegovom privatnom zivotu,o postupcima koji su njegova licna stvar,a da podsetim sve forumase; tema je rock muzika.Zar se tako `brani` bend?Komentarises kvalitete muzike koju stvaraju,kvalitet ljudi koji su u njemu,uputis im konstruktivnu kritiku,a ne bukvalno ponavljati istu pricu,a da ne duzim o vredjanju!Ako ljudi kao sto je izvesni `Johnny` spadaju u tzv. fan klub ovog benda,to im je uzasno...

Četvrtak, 10. Juli 2008

Kameni Cvetovi - Sam

..... ne znam hoces li mi verovati,ali cekala sam TVOJU reakciju.Sudeci po tvojim postovima,iako ne znam ko si,shvatila sam da si neko sa kim se,u najmanju ruku moze razgovarati.Uprkos tendencijama da se razgovor `ovde`pretvori u cisto vredjanje i ogovaranje,cak i da hocu ne umem odgovoriti.Ljudi,potvrdjujem.Biti covek,i drzati se istine i pozitivnih vibracija,kao i vaspitanja se isplati.Enormno lepim osecajem.I nicim vise! `Om mani padme hum.`

Četvrtak, 10. Juli 2008

Kameni Cvetovi - Sam

Sve.Ali,sve sto si napisao VRISTI nesrecu i samocu iz tvoje duse.Bar,u ovom postu.Nisi sposoban prihvatiti moje misljenje,ali je zato moj privatan zivot stvar o kojoj treba raspravljati?!Tvoje misljenje je dobrodoslo,tvoje nevaspitanje i bezobrazluk ne.A vec sto je to tvoja slabost........ i,nalazis se u civilizaciji.Ponasaj se tako.

Srijeda, 09. Juli 2008

Rock muzika u Novom Pazaru..

Skoro sam cula jednu,sada shvatam! uzasno pametnu stvar; bili su dovoljno pametni da se ne bave fankom u Novom Pazaru.(pr: `Pet & pola`,i razlog raspada...) ko zna forum je nesto saaasvim 2-go......

Utorak, 08. Juli 2008

Kameni Cvetovi - Sam

Oooooooo,pa Johnny,sto nisi rekao?Samo malo posmatranja i..... krivo ti je sto nisi primljen u beeeend?!

Ponedjeljak, 07. Juli 2008

Novi gradonacelnik

Cula sam da ce biti slavlja!!! ako ne bude neceg u njihovoj organizaciji,ja cu u `private circlu` sigurno slaviti!Konacnoo.......... trebalo bi da se organizujemo,neka zurkica u centru... raspolozenja ne fali,razloga jos vise,za blistaviju buducnost! :klanja: (o) :klanja:

Pjesma u kojoj pronalazite sebe...

`SDA?!` ......... xx( xx( so damn funny...... xx(

Sta nedostaje Novom Pazaru?

Taj PLAN me jako zanima!... a sto se tice kucica; ako krenemo u `tamanjenje` istih i mi postajemo copor,a to nije resenje.Plan; popeti se na glavu ovima u opstini (ne prozivam nikoga-ko god da se nalazi u toj zgradi!),sa zahtevom da se problem prekomernih kucica resi.Ako i mi prihvatimo da je ta stavka `tamo negde` sumnjam da ce se to ikada resiti!Znaju i _oni_ da se radi o zivotima,ali im,najkrace i najiskrenije receno nije isplativo.Ili,da preformulisem to u pitanje: sta MI dobijamo od toga?E,...

poezija A. Sidran-a

ja jesam.Tema `sve i svasta`-life.....

Biseri

... 2-gi deo je odlican!Kapiram da su to mozgalice profesora....

Subota, 05. Juli 2008

Prezimena u Sandzaku

Pozdrav........... maalo informacija o porodici Latifovic?Thanks anyway!

Subota, 05. Juli 2008

Autoput kroz Pester

Za @ef-a: (o) apsolutno!Ovo samo govori da je ljudima u interesu prosperitet sopstvene zemlje,a ne SAMO svoj.... ipak,kada izadjes iz svoje zlatne kucice imas potrebu videti N.O.R..M.A.L.A.N. zivot.. problem je sto doticni (dosadasnji) pojma nema sta je to!Kakav je to sebicluk,okretanje glave od ljudi,ej!..... i posle toliko godina ne vidjanja `njega` na ulicama (izbori se ne racunaju!! ),a s`druge strane vidjanje ljudi,mladih,koji su ranih 90-ih krenuli da vode ovaj grad slobodi,i svim oblicima...

Četvrtak, 03. Juli 2008

Upravo to govori koliko poznajes te ljude,i njihovu definiciju rocka.. trazi prijatelje tamo gde te podrzavaju,jer je sa druge strane zastrasujuce... ! Zbogoom.......

Četvrtak, 03. Juli 2008

Mislim da si ti neupucena. da ne filozofiram,procitaj post pre mog.Ne radi se o `nekome,bilo kome`................ ponavljam;... `..... O great creator of being,grant us one more hour to perform our art and perfect our lives...` P.S.`Decak iz vode`... :klanja:

Četvrtak, 03. Juli 2008

Novi gradonacelnik

Jedna stvar; ono sto smo `imali` sa prethodnicima je bilo ispod svake ljudske norme,zelja,htenja normalnog zivota.Ne mora niko da ti ukine hranu da bi te ugrozio,vec da te `izvrgava ruglu` jer si drugaciji,prvenstveno zbog novca!,laze (a dosta nas zna da to cak nisu bile ni preinteligentne izjave,cak-vredjalo je),ipak,ocekujem nista manje od normalnog zivota.Dosta je bilo bolje on nego `onaj` nacina prezivljavanja... moramo zeleti bolje,od njih i od sebe. Druga stvar; coveka ne znam,ali kapiram ...

Četvrtak, 03. Juli 2008

.. zapitaj se zasto si prerastao?... mene odusevljavaju iskreni ljudi,kvalitetni zivoti,decija radost,iskakanje iz normi `nekog` drustva a da je jedini razlog; they don`t FIT you. `...... O Great creator of being grant us one more hour to perform our art and perfect our lives.` E,vidis,ja ovo nikada ne zelim da prerastem..

Četvrtak, 03. Juli 2008

Life.........

Prekjuce sam,vracajuci se s`posla posmatrala kako K.taksista u pola 4 popodne razgovara sa prostitutkom i dogovara sa njom `posao`... xx( naravno,`dogovor kucu gradi`,i naocigled nas BUDALA,devojka je usla,i svi su srecno ziveli!Sa puno para,zlostavljanja,nacelnika koji govori da su budalastine da kod nas prostitucije i ima!,bivseg,ipak... (o) mladosti koja ima uzore,video klipova koji prikazuju ljude (koje,by the way_ znamo) unutar takvih klubova,zabavljaju se.... o| xx( o| o| o| o| o| o| o| o|...

Srijeda, 02. Juli 2008

Muke mladih Bosnjaka sa Kosova

Neverovatno!A toliko se hvale da misle na,postuju,cene `svoje` glasace!?Pisem o svim politicarima,jer vise nema jedne strane,ni 2-ge.. svi su uradili ili rekli nesto cega treba da se stide. o| Mozda bi mogli da se obrate nevladinoj organizaciji,ovde?`Urban Innu`?Za glavne to nisu ni _interestcici_...... ..... shvatam koliko je ovo tezak problem!Bilo da nevladine org. pomognu,sama vlada,trebace vreeemena da se to `baci` na biranje,pa se,naravno nece sloziti (jer,ko su ta deca uopste!?),a do tada_...

Srijeda, 02. Juli 2008

.... to je bio jedan od retkih,svetlih, pozitivnih momenata u ovom gradu... ! `Om mani padme hum.`