Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-8 od 8.

Utorak, 02. Novembar 2004

Autor: Narkoman

Sta mislite o narkomanima?

PogLJe TaLJIbana kako odma planuse E hajd vas dvojica se vrnite gore do mojeg upisa (Signaturu ignorisite) pa mi citirajte nesto sto sam ja napisao u kojem stoji da se ja drogiram i da imam nesto protiv ljudi koji su sa droge pronasli pravi put i okrenuli se prema Allahu, al ovajput skinite poklopce sa ociju pa fino procitajte ha? sta bi? nadjostel stogoj? niste jeLJdev? Sad sto ste se vi nataknuli na moj Nick i na moj Avatar to je vas probLJem, nisam ja kriv sto vi mislite jednodimenzijonalno J...

Ponedjeljak, 01. Novembar 2004

Sta mislite o narkomanima?

Eneh Eneh, e bas bi voleo da znam kako to te tvoje drugarice primetise da su to bili Narkomani ? Sto se tice Narkomana mislim da to nije velika opasnost za nas grad, jer, sto vise Narkomana po gradu to bolje, jeeer, kad malo bolje pogledate po gradu primetit ce te da je najveci deo vernika koji sad sa bradama i kratkim pantoljicama setaju po gradu pre no sto su otkrili islam bili pravi i to oni bas zesci Narkomani, cosali momci dok su mogli, kad im je nestalo para i tako to oni se okrenuli na pr...

Ponedjeljak, 13. Septembar 2004

Bliže se LOKALNI IZBORI !!!

Pa vi jos idite u Bombaj da jedete Pizzu i pijete Booozu

Ponedjeljak, 05. Juli 2004

Veliko okupljanje clanova foruma?

Citirano Orginalno od HaNuMa_78 Fingers, sad sam se setila na koga se licis. Na Marlon Brando kad je bio mlad Dobro ti stoji elegantna popunjenost Veljaaaaahulje, uporedi naseg finog i pametnog Fingersa sa mrtvacem...o|

Petak, 02. Juli 2004

Ma salim se Gerilac, znam ja tebe, a i ti mene

Četvrtak, 01. Juli 2004

Citirano S leva na desno: Sans sa cerkom i suprugom, Kiki, And_U_Price, Specijalna goscha , Admin. Na slici pre ove je i Fingersbroken. Ova specijalna gohca je sigurno Gerilac

Petak, 25. Juni 2004

Euro 2004

Ma jok, ona to samo gleda da bi imala o cemu da pise na ovu temu Salim se, pa izgleda da voli da gleda lepe momke koji se znojavi i prljavi bore i valjaju po terenu, drugo objasnjenje nema Neke devojke gledaju playgirl, a neke Fudbal

Utorak, 15. Juni 2004

Fk Novi Pazar

Haj haj finih slika... [SIZE=1]izbacen deo koji je pusti trac i vredjanje (ne)odredjenih ljudi [/SIZE]