Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 21.

Ponedjeljak, 25. Mart 2013

Autor: paulus

Djesavanja u Bosnjackoj demokratskoj zajednici

Pokusajte da se setite na desetine clanova foruma koji su postepeno napustali ovaj forum,cesto zbog nemogucnosti da izloze svoje stavove, ili mogucnosti ali onda uz orkestriran napad pojedinih clanova koji su bili privilegovani. I to , najvise zbog problematike vezane za Zukorlica, Nebitno dal su nastupali iz stranckih, nestranackih, ostrascenih pozicija, ljudi su jos davno pokusavali da ukazu na tu crtu licnosti Zukorlica,( na verovanje u nepogresivost delovanja, postupaka, koriscenja ljudi pop...

Nedjelja, 12. Septembar 2010

SPORTSKE VESTI !

http://www.dnevniavaz.ba/multimedija/vid…uetala-gol.html

Nedjelja, 01. Juni 2008

Pozdrav iz Zagreba

pesterska visoravan je bila jako interesantna amerikancima,a vojska srbije je koncetrisala jedan deo vojske tamo,iscekujuci desant. naravno,ameri nisu imali potrebu za tim,jer su i iz vazduha mogli dobro da tuku tako da je to ja mislim jedan redak rat u kom protivnicka strana nije imala poginulog(usa tj nato) -a kad ste bili u kasarni,gde je bilo neko streliste?,jel u blizini kasarne?

Ponedjeljak, 03. Juli 2006

Vracanje imovine oduzete vjerskim zajednicama

kako se smenjuje? -sad vise nikako. okruzen je ljudima svojim vecinski -danas sam video neke letke i mislim da je ovo postalo previse. ko kome,makar i preko letaka daje za pravo da proglasava nekog neprijateljem islama cemu ovo. -.Zukorlic glumi postenjacinu samo kad njemu treba naziva ljude pohlepnim, a mozda i ne moze da vidi da je to i on sam.pritom i pohotan. teska kombinacija -tacno,to je vakufsko,ako tu bude dzamija ja vise nikada necu pisati na ovome forumu. bice poslovni prostor. samo vl...

Petak, 09. Januar 2004

Dvorana na rekreacionom centru. Jos nam samo to fali !

kad sam ja to govorio oni mi oci izvadise e hajde sad branioci naseg brzog "sportskog razvoja" da vidimo vase argumente i bas nekako sumnjam da ce se gradnja dvorane nastavit bas pred lokalne izbore

Petak, 03. Oktobar 2003

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene

ako hocete procentualno 95% slucajeva prijateljstvo se moze izroditi u nesto vise to se ne moze testirati kada postoji interesovanje za neku 3 osobu, ali kada postoji samoca, recimo sticajem nekih okolnosti, i kada su prijatelj i prijateljica "upuceni" jedno na drugo, pitanje je koliko bi zaista ostali samo prijatelji

Ponedjeljak, 14. April 2003

SAD vs. IRAK

DVOSTRUKI ARSINI Paradoksalno je da jevreji koji su preziveli hitlera i holokaust, ubrzo pocinju da se sluze slicnim metodama protiv palestinaca. Ti berta govoris o Amerikancima kao o nekom ko ce zajedno sa Britancima praviti novi poredak na bliskom istoku. (iz nelegalnog i legitimnog "novoporetka" nemoze izaci nista dobro) --Treba da znas da Amerikanci se u ovom slucaju pojavljuju kao osvajaci , u ime demokratije oslobadjaju iracki narod-od zivota Postavljas li sebi pitanje otkud ta igra dvost...

Petak, 21. Mart 2003

DVA BOSNJAKA U SAVJETU MINISTARA SCG

MISLIO SAM FAKA Da ima predstavnika u vlasti, tamo gde se odlucuje ALI STO JE najvaznije da je legitiman a ne koga oni hoce, kao sto je sad situacija sa Rasimom(mozda oni dobije izbore,nemam nista protiv njega ali trenutno nije legitiman)

Petak, 21. Mart 2003

KAKO PROTIV NAJJACIH

Kada se ovaj sukob zavrsi, i kada americka cizma bude gazila po svojim novim kolonijama, tek osvojenim, i starim, postavice se pitanje, KAKO DALJE PROTIV NOVOG SVETSKOG VLADARA Amerikanci su ljudi koji nisu nimalo za potcenjivanje, izuzetni su pragmaticari-sve sto koristi prisvojice Evo primera: posle drugog svetskog rata, vecinu tadasnjih vodecih svetskih naucnika, Nemaca, Rusi su postreljali, ili oterali u logore..Ameri su ih ugostili, dali im uslove za rad,i tako bivse neprijatelje pretvoril...

Petak, 21. Mart 2003

DVA BOSNJAKA U SAVJETU MINISTARA SCG

Rasim LJAJIC nije legitiman predstavnik naroda sandzaka, a to sto je njega delegirala vlada Srbije, to je stvar njihovog dogovora i saradnje a ne tadasnje volje naroda koji zivi na sandzackom prostoru Ali potrebno je da sandzak tamo ima jednog legitimnog predstavnika, koga narod izabere, neka bude on, Problem je sto u to vreme, kao ni sada najodgovorniji ljudi u Srbiji nisu za neke opcije,koje sandzak nudi, a za koje narod glasa 2 Bosnjaka u savetu ministara, dobra je stvar, ali sta se krije iz...

Utorak, 18. Mart 2003

Dvorana na rekreacionom centru. Jos nam samo to fali !

mozda sam na pogresno mesto bio postavio temu(nenamerno) ali ipak nije lose o tome raspraviti i cuti misljenja drugi primarni aktivnost vlasti treba da bude uredjivanje sto udobnijeg kulturnijeg i kvalitetnijeg zivota ali ne i kako ti HADZIED kazes gradjenje sportskih terena, niko od njih nije trazio da nam prave "olimpisko selo" , jer kolko znam pazar i nije dobio organizaciju olimpijade ove godine u taj kulturni i udoban zivot spada svakako i sport, svaka cast za rekreacioni centar, imamo hal...

Utorak, 18. Mart 2003

UHAPSHENA CECA!

SVICE DAN to je super vest, da vidi malo i "tigrica" kako je biti na novom podijumu sa resetkama, a haljina najnovija kreacija-na strafte tako je i najpravednije- ona u cuzu, i ako BOG da da joj daruju robiju njena duhovna dobro u vidu njenih pesama ostaje narodu koji je to ionako debelo platio (sva ona pljackanja njenog "klana" a da onakva mladost i lepota ne bi truhnula po zatvoru njoj da se da lopata u sake pa DA SADI KROMPIRE u PADINSKOJ SKELI (zatvor dopustiti da ona izabere po svojoj zelji...

Utorak, 18. Mart 2003

Formula 1

Najbrzi ce biti HUAN PABLO MONTOYA , cini mi se da je decko u usponu

Utorak, 18. Mart 2003

ZASTO BAS NA MUSLIMANSKE ZEMLJE

Sve su veci izgledi da ce USA, trenutno najjaca sila na svetu napasti Irak, tu je dileme sve manje, oruzje je spremno, a i profesionalne ubice zvane marinci, rendzeri, i ne znam ti koje jos sve horde su spremne da krenu na zemlju "izvor svakog zla i terorizma" SVE je tu manje vise poznato --BUSH dobio izbore, jer je iza njega stala vojna elita koja je najjaca opcija u SAD --Da bi vojna elita imala profita, potrebno je negde ratovati, jer jedino se tako oruzje u velikoj kolicini proizvodi i tros...

Ponedjeljak, 10. Mart 2003

Sta mislite o ovome

ma ne verujem da je slika namerno ovako izmontirana, jer moze se i bez ove slike videti sto gorih stvari na ovome dunjaluku, ovo je za mene jedan deo realnosti i bas super slika koja moze da pokrene na razmisljanje a hadzied veruj da sigurno ima ovakvih slika i kod nas samo to se ne vidi uvek, ma siguran sam da ih ima redje u okolini ili samom pazaru ali ako na balkanu ima mnogo ovih slucajeva i nece ih biti za jedno ,,pa recimo 200-300 godina kada se izcivilizuje ovaj narod ako to ikada bude mo...

jos nam samo to fali

Ako postoji neko na ovom forumu nasem ko moze da mi objasni sta ce nam jos jedna dvorana na rekreacionom centru svaka mu cast pored jedne postojece koju ne mozemo da napunimo sem ramazanskim turnirom(jer nemamo ni sportskih klubova za to, a ako ih i imamo oni su decenijama daleko od neke 1 lige) sta ce nama jos jedna dvorana????????????????? moze jos jedna,dvorana,moze i 300 novih dvorana ali tek kad i ostale stvari budu kako treba da budu mi ljudi bre nemamo puteve kakve treba da imamo, a to je...

Sta mislite o ovome

pa lijepa slicica, oslikava nase prostore i nase vreme , a razmisljam o tome da kod nas jos nije poznat pojam ravnopravnosti , u stvari mislim ko kaze da jos uvek nema ropstva, makar u nekom drugom obliku

Četvrtak, 06. Mart 2003

Muzika i drustvene vrednosti

bravo administratore, ne trebas se ni suzdrzavati kada kazes o ukusima se ne raspravlja, jer ovde uopste se i ne radi o ukusima. kako ovaj narod i moze da zna sta je dobra muzika tj kvalitetna ako ne zna sta je to kvalitetno. slusaocima jane goge stoje siki viki i drugih mozak je ispran, i kad bi te oni culi ne bi razumeli sta je pogresno u tome sto oni slusaju te kravulje ili sto im je nesto najlepse na svetu sto su pogledali neka spanska serija. u pitanju je nedostatak vrednosne kulture i to s...

Četvrtak, 06. Mart 2003

Skijanje, sankanje...

pa phikrete ne desava se to svakom vec samo losim i nabedjenim vozacima koji su se verovatno praksali na nekim konzolama poput sonya a vozacki ispit platili i ja ne znam sta gubite vreme po kopaoniku, eno vam rekreacioni pa kad napada sneg skijajte ono kod jaza i pojacajte nam turisticku sezonu

Četvrtak, 06. Mart 2003

KUDA IDE NP FUDBAL???

ti sad poredis jedan partizan sa milion navijaca u raznim gradovima , klub koji je u okviru tako uspesnog sportskog drustva partizan postigao velike rezultate i jedan grad od 120 000 stanovnika koji trenutno ima klub na niskim granama. znam ja da su grobari podeljeni na te grupe, ima njih jos, te stoka , te alco front, young boysi itd. Ali ti zaboravljas da se nas stadion ne sastoji od 4 dela tribina vec imamo istok i zapad , na jednoj strani su vecinom penzioneri ,na drugoj 2 trecine su opet g...